Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Stanlee


Stanlee
őstag

Tul sok temarol irtal ebben az egy posztban, igy nem tudom, melyik reszere irjak.

Amit megtanultam, hogy csak olyannak segitek, akit nagyon jol ismerek es nem fog szarban hagyni.

Utalom ezt a nekem jar a nemet fizetes de en nem vagyok hajlando kifizetni a nemet orabert az itt dolgozo magyarnak mentalitas.

A lakaskereses torturajat sem kivanom senkinek, de tolem se varja el senki, hogy iszonyatos mennyisegu idot es energiat fektessek abba bele, hogy talaljak valakinek egy lakast. Nagybatyammal elegge megromlott a viszony, mert unokatestveremnek nem segitettem, amikor kijott. Hiaba magyaraztam neki, hogy bazz, hetfotol - pentekig kikuldetesben vagyok kulfoldon, amikor hetvegen otthon vagyok, pihenni akarok es nem azzal foglalkozni, hogy jarjam a lakasokat es forditsak unokatestveremnek, aki meg egy evvel azelott lehordott minden szarnak, mert nekem mennyire jol megy itt kint, nem kell dolgoznom, neki meg mennyire szar Mo-n es kuzd, es ez mennyire igazsagtalan.

Amugy hozzam sem vagtak egy eurokkal teli borondot a hataron...

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.