Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Brutális mennyire jól leírtad ezt az egész problémát. Amellett, hogy valóban ez más népekre is jellemző, azért sajnos el kell ismerni, hogy ebben mi toronymagasan vezetünk. Borzasztóan igazad van az egész cikkben, miközben olvastam csak és kizárólag bólogatni tudtam. Én is rengeteg olyan embert ismerek, akik végzettség nélkül (sőt a többség érettségi nélkül) nulla nyelvtudással megy ki, mert a németek/osztrákok/angolok milyen jól keresnek. Csak azzal nem számolnak, hogy a németek azért a fizetésért előtte mennyit tanultak, na meg hogy azóta is mennyit dolgoznak. Mert ugye azt elfelejtik a kivándorlók, hogy azért a fizetésért bizony dolgozni is kell. Ha pedig kimegyünk valahova, akkor azért legyen már az a minimum, hogy az ott honos nyelvet beszéljük. Azon kívül meg azért egy angol sem árt.

Én őszintén megmondom nem értem ezeket az embereket. Azokat megértem, akik végzettséggel, diplomával, megfelelő nyelvtudással átigazolnak egy külföldi céghez, annak van értelme, de azzal nem tudok azonosulni, hogy kint mosogatnak stb. (mert kint nem derogál ezt a munkát elvégezni, csak itthon), majd hazajönnek a -
valójában törökök által széthajtott, már letört indexes ütött-kopott E36-E46 -
320d-vel és előadják itthon, hogy ők mekkora császárok, holott elég tisztán látszik, hogy sem kint, sem itthon nem azok. Ha pedig még ez sem jön össze, akkor már undorító népség a német, mert őt kirúgták. Ez sajnos tény.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.