Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Szada85 válasza Krugszvele (#2) üzenetére


Szada85
aktív tag

Ahogy írtam is, az otthoni vegyes 40€-s csomagban benne van minden, TV ( százsok csatorna ), az Internet és a vezetékes telefon is. Amennyire átnéztük a szolgáltatókat idekint nagyjából hasonló áron mennek mindnél.
Megnéztem otthon is, a Diginél 6000 Ft körül van elvileg azonos paraméterekkel csomag, a Telekomnál pedig 12 ezer Ft, van szórás.

A mobilcsomag a második legnagyobb csomag, önmagában a csomag ~48€ lenne havonta, erre jön rá a telefon "törlesztöje" pluszban, így áll össze a 65€ havonta.
Ugyanezekkel az opciókkal, telefonnal összerakott csomag otthon havidíja ~16 Ezer Ft (55€) a magyar Telekomnál.

Számlából pedig azóta több bank is kínál ingyenes számlacsomagot is, amiknél általában több feltétel szükséges ( adott mennyiségü € érkezése, stb. ), illetve vannak olyan Feature-ök, amik miatt szimpatikusak, így maradtunk ennél.

Természetesen ezek miatt is emeltem ki, hogy nem a " minimálisan ennyiböl jössz ki mindenben " témára épült a bejegyzés, mindböl lehet találni "minimalista" megoldást itt kint is, ha valakinek az a célja. :)

@t72killer:
Igazad van, ezért is írtam a végén, hogy ezek csak az "alap" kiadások, amikkel egyedülállóként is számolni kell, a listát lehetne bövíteni böségesen. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.