Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gdi


Gdi
senior tag

Bátraké a szerencse.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#2) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

nekem az nem jön össze, hogy a kulcsnélküli indítás sem úgy megy, hogy nyomsz egy gombot azt mész, kell hozzá, hogy a jeladó nálad legyen - ezek szerint a kocsiban van a "kulcs" is?

(#3) puttputt


puttputt
őstag

Simán tehetnének valami apró matricát (ami egyben a rádió/játék akár szignált logója) a kocsi kevésbé látványos felére, elkerülve a véletlen "baleseteket". :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#4) Ceree válasza puttputt (#3) üzenetére


Ceree
senior tag

Igen nekem is ez jutott eszembe. Vagy 2 reszbol all a feladvany: a helymeghatarozas es valamilyen kodfeltores, a kocsiban lehetne a greengohoz hasonlo szerkezet, amit app-al lehetne nyitni. Vagy kodfeltores sem kell, csak az app eleg. Azzal egy mininek se artananak ha mellette probalnak buveszkedni az appal. :-)

Az otlet amugy jo, szeretem a kincskeresest (bar a munkaido miatt en is kiesnek).

Amugy a korhaz meg csak-csak, de a trailer szerintem is nagyon cinkes.

Másolat_eredetije

(#5) Hieronymus válasza Dr. Oid (#2) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Benne van a kulcs. Az ideiglenes forgalmi engedély és minden, ami ahhoz kell hogy elhajts vele.
Münchenben tavaly a Gong 96.3 reggeli műsora, kb 15 Smart autót szórt szét a városban. Naponta 1-2 talált gazdára..

A kincskeresők problémája volt, hogy sok autó nem volt lezárva. Sorra nyitották ki az akción kívüli kocsikat.
Van egy másik gond. A hallgatottság nagyon meg nő. Megemelik a reklám blokkok számát és hosszát.
Csak az nyer, aki tényleg elvisz egy autót. A többiek meg élvezhetik a hasznos információkat. Le is szoktam az adóról.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#6) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Bedőltem a "clickbaitnek" :) . A címet olvasva azt hittem a régi Játék határok nélkülről van szó.

(#7) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Semmi rosszat nem látok a dologban, inkább jópofa.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) puttputt válasza Ceree (#4) üzenetére


puttputt
őstag

Pontosan, plusz akár lehetne valami QR alapú azonosítás, az még kevésbé feltűnő és kevésbé problematikus, egyedibb is.
Sőt, akár a parkolóhely közelében egy póznára is elhelyezhetnék a QR-t, így egy arra járó véletlen is beleakadhat, a telefon pedig szól, hogy pár méterre odébb üljön be egy kocsiba és hajtson el vele. :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#9) Szada85 válasza Dr. Oid (#2) üzenetére


Szada85
aktív tag

Elvileg van ezeknek a kulcsoknak némi hatótávja, de valószínűleg a kulcs el van rakva az autóban, hogy nyitható-indítható legyen. Elhajtani nem kell persze, ahogy kiállnál az autóval, addigra odasiet a közelben rejtőző informátor, szóval csak kinyitni, beindítani kell elvileg.

(#10) D1Rect


D1Rect
félisten

Semmi kivetni valót nem találok abban, hogy valaki meghúzza valamelyik autóm kilincsét, hogy nyitva van-e?

(#11) Gdi válasza D1Rect (#10) üzenetére


Gdi
senior tag

Vadabb környéken megnézném mi lenne a vége, ha pl kamionos pihenőben kezdenének nyitáspróbákat...

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.