Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

ha mar a vezetési élményt keresők-rol van szo, mennyit talaltal egy elsokerekes automata autoban? :U

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#2) DEJVID válasza dellfanboy (#1) üzenetére


DEJVID
őstag

Szerintem tök jókat lehet menni egy ilyen autóval. Ezek nem a 80-as, 90-es évek bolygóműves váltói, a 230LE meg nem kevés egy ilyen kasztnihoz.

Itthon is van két hothatch, én nagyon szeretem őket.

(#3) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

En mar nagyon megbantam a manualis Mustangot miutan egy automatat hasznaltam 1 hetig. Mas elmeny, de meg tudja adni, ahogy az elol vagy hatul kapar sem feltetlenul fontos, attol fugg mit keres az ember.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#4) Szada85 válasza dellfanboy (#1) üzenetére


Szada85
aktív tag

Egyébként én sosem értettem azt, hogy miért csak egy hátsókerekes autót "lehet" élményautónak hívni, és miért köpködik az FWD-ket ilyen szempontból. Sokat még nem használtam RWD-t, ettöl függetlenül elhiszem, hogy annak is megvan az élménye, talán egyszer majd olyanom is lesz tartósabban, utána bövebben tudok nyilatkozni.
Értelemszerüen mindkét fajta másképp viselkedik, másfajta élményt ad, de egy kanyargós erdei úton a kotla 28 éves elsökerekes GSi-vel is tudok -számomra- élménydúsakat autózni.

Ilyen formán a GTI sem volt rossz, a sperr miatt szépen húzta ki magát a kanyarokból gázra, nem tolta az elejét bután, a váltót pedig manuál módba rakva nem is avatkozott bele minduntalan, hanem tette amit kell.
Viszont azt tartom, hogy a túlszervózott motorizált kormány, gáz és fékpedál sokat elvesz a vezetés "élményszerüségéböl".

(#5) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

downgradeltél egy gts vectrából.
mire számítottál? :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) aero. válasza Szada85 (#4) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Azért, mert sosem vezettek olyat, csak az izom, meg szupersportautó posztereiket nézegetik. :)
Nem hiába ilyen népszerű a hot hatch kategória a mai napig, a 90-es években meg miket szültek, hujuj ...

(#7) bambano válasza Szada85 (#4) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

13 sort írtál egy olyan témáról, ahol a 13 sorba beleírtad, hogy nem tudsz róla nyilatkozni. Ez igazi szimattatyós bölcsészes megoldás :P

egyébként meg azért hátsókerekes az élményautó, mert az élményt a hátsókerék meghajtás adja. fronthajtású autóval nemigen fogod élvezni a csúszáshatáron túli műsorszámot, pedig ott válik el, hogy ki a pilóta. másképp fogalmazva: ott válik el a vigyorgás a 100 ezer önrésztől...

:P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) #90088192 válasza dellfanboy (#1) üzenetére


#90088192
törölt tag

+ #7 Bambano

Nekem a 3.5L V6 Mitsubishi Magna FWD automata keresztbe ment akkor is ha nem akartam. Meg kell tanulni vezetni is, mert az nem az, ha erőből eltolod a hátulját. Majd ha megtanulod iven kergetni akkor nem jelent problémát túl kormányzottá tenni bármilyen autót.

Na az az élmény autózás :K

[ Szerkesztve ]

(#9) Luck Dragon

Nagyon szép az új autód, használd egészséggel. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Bár a Bertone Turbóm nem volt sperres, ahhoz már sok volt a 240-250 ló előre. Megjött a töltés kanyarban, és elindult egyenesen az a sz*r. Visszaültem BMW-be, imádok vele autózni. Héten voltam a pilisben, a nyomorult kis 20d olyan szépen pörgött.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#11) Somatom válasza alkatraz3000 (#10) üzenetére


Somatom
veterán

Milyen Bertone? Egyszer volt szerencsém vezetni egy Fiat X1/9 Bertone turbót (házi fejlesztés). Na, az elmebaj volt. Annál már csak az volt megdöbbentőbb, amikor driftelhettem egy púpos Wartburg -gal. A pálya mentén a közönség nem hitt a szemének, hogy füstöl a varnyú alatt a hátsó kerék. Egyszer megnyüstölnék egy S1 Quattrot, de valószínűleg ez örökre álom marad.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12) bambano válasza Somatom (#11) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

opel astra g coupe bertone.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) Somatom válasza bambano (#12) üzenetére


Somatom
veterán

Hááát... Nem lehetett csúcsformában, amikor ezt rajzolta.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#14) bambano válasza Somatom (#13) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

hozott anyagból dolgozott, nem rajzolhatta át az egészet nulláról.
egyébként meg nincs vele semmi gond, a g astra olyan jól sikerült, hogy még a c mercire is ellopták a pofáját... :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#15) Somatom válasza bambano (#14) üzenetére


Somatom
veterán

A jól sikerült Opelről nekem más elképzeléseim vannak. Pl. a GT, a Manta, a Diplomat V8, vagy a Lotus Omega. Ez az Astra olyan kommersz maradt.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#16) bambano válasza Somatom (#15) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

máris kérdésként merült fel, hogy akkor miért lopták el a mercire a dizájnját...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#17) aero. válasza bambano (#14) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Melyik c mercire? A bertone lokharitoja mondjuk fenyeveket javit az alap g astran

[ Szerkesztve ]

(#18) alkatraz3000 válasza aero. (#17) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Szerencsere nekem opc-sitve volt kivulrol :D. Ha mar g astra, az egyetlen turheto formaju a coupe, de azert nem egy orgia

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#19) zoo8800


zoo8800
veterán

Elnézést, TLDR, majd elolvasom végig, de had kérdezzek egyet: vettél még egy GTI-t, vagy ez az, amit már el is adtál?

rip and tear, until it is done

(#20) bambano válasza zoo8800 (#19) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

emlékeim szerint gts-t adott el, nem gti-t.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#22) bambano válasza dugo_ (#21) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

:R

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23) Somatom válasza bambano (#16) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom. Nekem az ilyen verdák kívül esnek az érdeklődési körömön, csak a Bertone -ra figyeltem fel. De, elég furán hangzik, hogy vki design -t lop az Opeltól.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#24) Szada85 válasza zoo8800 (#19) üzenetére


Szada85
aktív tag

Igen, ez az, amit tavaly év végén vettem, és pár hete adtam el, csak a bejegyzések vannak csúszásban az élethez képest. :)
Néhány hozzászólással elöttem be is linkelték az "okokat".

(#25) aero. válasza Somatom (#23) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Még nem érkezett meg a válasz, de én kíváncsian várom. Ha tippelhetek, akkor a G Astra 98-as mivoltából a 203-asra lophatták el a dizájnját, csak éppen nem találok semmi hasonlót, ha kinézek, mert épp áll itt egy. :D

(#26) DEJVID válasza aero. (#25) üzenetére


DEJVID
őstag

Szerintem a w204 első lámpájára gondolt.

(#27) aero. válasza DEJVID (#26) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Lenyegtelen melyik, mert arra plane nem hasonlit. Szerintem.

(#28) dabadab válasza aero. (#27) üzenetére


dabadab
titán

Pedig a lámpa formája is hasonló meg a hűtőmasz folytatásaként a domborítás a motorháztetőn.

DRM is theft

(#29) DEJVID válasza aero. (#27) üzenetére


DEJVID
őstag

Nekem sem jutott eddig eszembe, elég erős túlzás.

(#30) aero. válasza dabadab (#28) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem tudom eldönteni, hogy ti most vicceltek, vagy nem. A halvany szikrajat sem tudtam volna felfedezni benne egy G Astranak, amiben semmi dizajnelem nincs kb. Plane az elso lampa. De kivancsiva tett, mire gondolt a kolto.

[ Szerkesztve ]

(#31) dabadab válasza aero. (#30) üzenetére


dabadab
titán

DRM is theft

(#32) Somatom válasza dabadab (#31) üzenetére


Somatom
veterán

Ez annyiban hasonlít, hogy mindkettő piros autó jobb első lámpája. :P

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#33) aero. válasza dabadab (#31) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Köszönöm, tehát semmi köze hozzá.:P
Ez a motorháztető ív a W202-esen is ott van, a 201-ről nem is beszélve, amikor a G Astra még kósza gondolat sem volt.

(#34) bambano válasza aero. (#30) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

egyáltalán nem vicceltem, a w204 első lámpája élőben kiköpött g astra.
fényképen nem adja ki annyira.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#35) DEJVID válasza aero. (#33) üzenetére


DEJVID
őstag

Eddig nekem sem jutott eszembe, de ahogy olvastam a hozzászólását, tudtam, hogy erre gondol, pedig volt egy pár C Merci.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.