Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Mostanában vettem autót és darabig gondolkodtam egy E Kadett GSi-n, Porsche 924-en, meg egyéb vadabb 80-as évekbeli autókon, de aztán elvették a kedvemet az egésztől, a hahun talált szétbarbárkodott darabok, de még a németeknél is alig találni olyat, ami nem lett kicsit riceresítve. Pedig volt a csládban sokáig Dévu Rácser, bár emlékeim szerint abban csak 73 ló volt, amivel azért a neve ellenére nem lehetett volna komolyan versenyezni, de némi szerelési tapasztalat összejött az évek során, ráadásul kényelmes megbízható autó volt. Aztán inkább vettem egy sokkal kevésbbé izgalmas, de legalább normális állapotú H Astrát. Egyébként a Lotus dzsekis emberkék nem voltak ritkák akkoriban az Opelnél, mert azt is olvastam, hogy a B Corsa faceliftjánél, kicsit segítettek a futóműhangolásban. Saját tapasztalatom alapján merem állítani, hogy legalább olyan jól sikerült ráhangolódniuk a kátyús pesti utakra, mint az Elise-el a technikás versenypályákra. Viszont azt a morcosított hűtőrácsot én egyből cserélném vissza egy gyárira, ha nálam lenne a kocsi. Felénk áll egy szép ezüstszín példány, teljesen gyári külsővel, szerintem azon a formán csak rontani lehet bármilyen változtatással.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.