Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alcsa


alcsa
senior tag

Varom a kovetkezo reszt!

(#2) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

a morgást hátul nem csak csapágy okozhatja, hanem a típusnak mániája a fűrészfogas gumikoptatás. tehát a rossz gumi is.

az olajbetöltőn akkor is lehet trutyi, ha nem hengerfejes és nem eszi a hűtővizet.
az olajat mindig fogja enni, nem kell vele törődni. amelyik autó nem eszi, azzal baj van.

egyébként lehet vele szabályosan közlekedni, az tény, hogy a jogosítványt nagyon gyorsan le lehet vele adni a yardnak.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Dolgoztam Németországban, és jelenleg is német az anyacég, akikkel gyakran konfrontálódok tárgyalok...
Két opció van nálam, amit a te írásod szinte 100%-osan tükröz:
1, ezek vagy balkánról jött állatnak, idiótának néznek mindenkit, aki nem német, tehát űbermencs, árja (kis sztori: 1999-ben cserediákprogiban vettem részt: azt hitték, h nálunk JURTÁBAN fognak aludni g.ccc!!! Nem értették, h miért van nálunk pláza, meg Nokia 3210, hisz az CSAK NÁLUK van!!!)
2, ezek zsírhülyék, de annyira, hogy fáááááj

"de aztán kiderült, hogy ez bizony többet eszik, mint a Golfja, illetve, mint az asszony 2 literes CRPDTDI Audija, mert azzal aztán 5 Liter körül eljár, na de eeeez, ez benyeli a 10-et is, és neki napi 50km-t kell ingáznia munkába, és hát, nahh, neki ezt senki nem mondta."...
Rátértem a lámpára, hogy Ö cserélte-e ki a fényszórót, amire meglepett arccal közölte, hogy " de hisz az gyári "
A elmúlt közel egy órában tanult müszaki ismeretektöl megrészegülten húzta ki magát, hogy " az bizony semennyire, mert Ö korábban megnézte a piacot, és ezt itt egy nagyon korrekt ár érte, és ezek csak apróságok, egyébként is ez egy használt autó ".

Kísérteties... De nagyon. Más szitukban, de hasonló fölösleges köröket futok velük. Egyszerűen képtelenség - nincs érv, amivel kibillented őket az előre legyártott igazságukból/világukból.
A 20e eurós CNC gépre rálocsoltunk vagy 10e-t 2 év alatt, és 5 év alatt ment annyit, h termelt vagy 5-600 eurót - mai napig az megy, h "de ez egy jó gép"... Pofám szétszakadt hatvanhatfelé, ott állok, nincs benne vezérlés, monitor, egy háborús filmben még füstölögve is kifejezhetné alkalmatlanságát erre a világra, és vigyorogva mondja, h masszív... Mutatom, h a 4 tonnás gép akkor miért van fakockákra téve? Válasz: fakockákra? Hmmm, nem is látták!

Bmeg Szada!!! :D

(#4) Szada85 válasza bambano (#2) üzenetére


Szada85
aktív tag

Elképzelhetö, hogy a gumi adta a hangot, mindettöl függetlenül a tényen nem változtatott, hogy azon felülemelkedve, hogy ezt elfelejtette említeni, még real time-ban is próbálta tagadni, hogy Ö nem hallja. :D

Igen, azt bele is írtam, hogy több oka lehet a trutyinak, akár az öreg olaj, vagy a sok rövidtávazás, különösen hidegben, aminek hatására kicsapódik az olajból ez a gedva. A gond inkább azzal Volt abban az esetben, hogy ehhez hozzádva azt, hogy a kiegyenlítöben Sem a hagyományos - akár még ha higítva is - hütöfolyadék Volt, plusz picit szürkés is Volt, ezek együttesen nekem elegendöek voltak ahhoz, hogy meghátráljak, ennyire nem voltam lépéskényszerben. :)

Egyébként teljesen kultúráltan lehet vele tartani a sebességhatárokat is, inkább a hang az, ami csábító, hogy nyomogassa neki az ember, és hipp-hopp, máris suhannak a fák. :) De a tapasztalatokról is tervezek egy picit hosszabban megemlékezni. :)

(#5) bambano válasza Szada85 (#4) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

végül ilyet vettél?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) Szada85 válasza bambano (#5) üzenetére


Szada85
aktív tag

Igen, minden ki is derül a mai részböl. :)

(#7) Redneck


Redneck
veterán

Kívánom hogy jót találj! Havernak volt ilyen 3.2-es V6-os, de automatával. Olyan volt mint egy nagy motorcsónak, lepadlóztad és kiemelte az elejét! :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.