Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Buci21


Buci21
addikt

:R LINUX :R

(#2) szabof1 válasza Buci21 (#1) üzenetére


szabof1
őstag

Hát igen, egy Windowson nevelkedett és a Linuxhoz sajnos nem elég közel került egyénnek nem olyan triviális a megoldás.
Szerintem sokaknak segíthet ez.

Még jobb lenne erre egy app, ahol kiválaszthatnánk az alkalmazást, amire megjelenne a hozzá tartozó könyvtár, erre rábökve már másolna is át mindent az SD-re, törölné az eredeti könyvtárat a belső memóriában és létrehozná a symlinket. Vagy van ilyen? (A FolderMount és a Link2SD hasonló, de azokkal nem tudtam megoldani a fiam problémáját.)

(#3) Sordoran


Sordoran
addikt

Ez nagyon jó, tuti kipróbálom. :R (bár jelenleg az alap appot se tudom letölteni :U )
Más játékoknál is működhet így? Igazából egyedül Real Racing 3 van még fenn, és az már 3 GB-ot meghaladja, miatta nem férek el telefonon.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4) szabof1 válasza Sordoran (#3) üzenetére


szabof1
őstag

Elég valószínű, hogy más játéknál is működhet.
Be kell azonosítani a /data/data mappában a játékhoz tartozó könyvtár nevét és csak azt behelyettesíteni a HS app helyett az rm és a ln parancsokba.

(#5) tomazin


tomazin
veterán

Egyszerűbb megoldás, mint a foldermountos (vagy hasonló bonyolultságú), itt van leírva azzal hogyan kell.
Sordoran a foldermount értékeléseinél más játékokat is említenek, így másra is működik az eljárás.

[ Szerkesztve ]

(#6) Haiiro


Haiiro
csendes tag

Nekem ez kb az első update-ig működött.Utána inkább hagytam az egészet :N

(#7) Sordoran válasza tomazin (#5) üzenetére


Sordoran
addikt

Megpróbáltam, és eljutottam odáig, hogy felraktam Foldermountot, kijelöltem RR3 mappáját (kb. 2.8 GB volt), elkezdte másolni SD kártyára, majd 2%-nál eltűnt állapotsávról. Ezután nézem, SD kártyán lévő mappája 110 MB, a belső tárhelyen lévő is ugyanennyi, viszont semmi hely nem szabadult fel a telefonon! Végignéztem, hova tehette el, de nem találok semmit, és most se a játék nem indul el, se hely nincs már telefonon. Ötlet?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8) Sordoran válasza Sordoran (#7) üzenetére


Sordoran
addikt

Megoldódott a probléma, és sikerült végül SD kártyára rakni a Real Racing 3-at, és a HS-t is Foldermounttal. Ami kicsit "kudarc", hogy a HS-nek csak az ODD-s fájljait tudtam átrakni, hiába állítottam be a data fájloknak is az SD kártyára a célmappát, a belső tárhelyre mentek. De még így is maradt 1,4 GB szabad helyem, ami évek óta nem volt, szóval nem panaszkodom, ráadásul nem hinném, hogy sokat fogom nyúzni játékot, még gépen is csak a heti brawl-t tolom, illetve elmúlt 1-2 hétben már napikat is aktívabban. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9) tomazin


tomazin
veterán

hát ez a linkelés nekem az első újraindításig működött (igen, most jutottam el odáig, hogy rootolva legyen a telefon)
ugyanis gondolom hamarabb kipakolja az asztalra az ikonokat, mint mountolná az sdkártyát.

(#10) tomazin válasza tomazin (#9) üzenetére


tomazin
veterán

elképzelhető, hogy az a baj, hogy az sd kártya nem ext4re van formázva?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.