Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bzs73


bzs73
őstag

Hú hát ez nem semmi.Nem is tudom.Még át kell gondolni mit szóljak hozzá.Nem egyszerű.

If a second or you are the first to lose.

(#2) The DJ


The DJ
addikt

A versbe nem akarok belekötni, de a tartalomba igen. Gondolom csalódtál, szakítottak veled vagy nem sikerült összejönnöd a lánnyal, akibe szerelmes vagy, esetleg ezek tetszőleges kombinációja állhat fenn.

De ilyenekre még csak gondolni is butaság, senki nem ér annyit, hogy miatta tönkretedd magad lelkileg és fizikailag. Ne másoktól tedd függővé a boldogságodat. Csak az a valódi boldogság, ami belőled fakad és nincs szükség hozzá senki másra. Minden más csak az ego játéka és csupán egy kellemes illúzió. Egy kapcsolat, egy lány teljesebbé tehet, de egésszé nem. Azaz addig nem, amíg nem tudsz kötöttségek nélkül boldog lenni saját magad és nem leszel tisztában ezekkel a dolgokkal amiket most leírtam neked.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3) szablya válasza The DJ (#2) üzenetére


szablya
tag

Akkor épp nem volt semmi ilyen. Max az oszttársak szívattak asszem, dehát kit nem, akiről azt hiszik, hogy utálja az embereket? (hihi, nem tudják, hogy csak a bunkókat utálom :DDD )
Ezek az érzések viszont igen kedves "jópajtásaim", bármelyik pillanatban tudok ihletet meríteni a "mílysötét" depresszióból vagy elkeseredettségből. Volt bennük részem...

Na de lényeg, hogy akkor épp unatkoztam zeneórán :))

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#4) The DJ válasza szablya (#3) üzenetére


The DJ
addikt

Sürgősen cseréld le a zenetanárodat, ha az órája közben ilyen érzések fogalmazódtak meg benned :DDD

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#5) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Hát nagyon érdekes a versed, nem kérdem milyen lelkiállapotban írtad, tetszett a stílus, igaz a tartalom kicsit bizarr, de szerintem helyén van nagyon! :C

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.