Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #39306496


#39306496
törölt tag

Menj el diákmunkázni, és/vagy keress egy barátnőt, mind a 2 segít. :)

(#2) szablya válasza #39306496 (#1) üzenetére


szablya
tag

Diákmunka? Télen? Itt olyan nincs :((( Pedig most jól jönne a pénz, kell kóríöt, azt meg így csak anyámék tudják kidobni. Arra meg, ha nem tanulok, várhatok :(((
Barátnő? Van egy lány. Igazából csak egy lány van. De ez egy másik történet, majd ígérem, írok egyszer címlapra a fiú-lány barátságról. Más lány nem kell. Mást nem tudnék így szeretni.
De hogy már játszani sem tudok! :O :(

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Addig legyél boldog, ameddig még tudsz unatkozni!

Ha lesz egy állásod és gyerekeid, akkor annak örülsz majd, ha 9 előtt nem rogysz az ágyba a fáradtságtól.

(#4) szablya válasza juliabrilke (#3) üzenetére


szablya
tag

Nem hinném, hogy ez a helyzet 15 éven belül előállna. Szal nem aktuális. De így tengődni szintén szar.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) Ice!? válasza szablya (#2) üzenetére


Ice!?
őstag

Az a címlapos írás nagyon érdekelne. Nincs kedved összedobni gyorsan? Légyszi-légyszi.:)

(#6) tibi666 válasza Ice!? (#5) üzenetére


tibi666
senior tag

hamar összedobhatja, mert fiú-lány barátság nincs.

(#7) Daweee válasza szablya (#2) üzenetére


Daweee
őstag

Zenei affinitás? Ha a Guitar Hero bejött, az igazi is be fog. Kérj kölcsön valami ismerős 100 éves ütött kopott gitárját és irány egy tanár vagy valami netes tanfolyam, én pl itt kezdtem. A többi meg majd jön magától :)
Nekem bevált, hidd el nagyon jól el lehet lenni vele ;)

(#8) Ice!? válasza tibi666 (#6) üzenetére


Ice!?
őstag

Hát, erről én is tudnék mesélni..:)
De most szablya írására lennék nagyon kíváncsi.

(#9) szablya válasza Daweee (#7) üzenetére


szablya
tag

Hát igen, már a gitár is be van tervezve. A kóríöt mellé. De most újítottunk kocsit. Szal kóríöt egy fél évig még nem lesz. Gitár lehetséges. Szeretem a jó rockot (Nokturnal Mortumtól a Nirvanáig, Moby Dicktől a Bikiniig minden igényeset megeszek).
Főleg az Ossian, meg a Kalapács számok, amik közül párat szeretnék eljátszani.

Ice!?: Hát, ha annak nekifogok az hosszú lesz. Igazából már nekifogtam. Írtam fél oldalt. Aztán kidobtam az egészet. Szal hosszú lesz. És legyen türelmem/hangulatom leülni elé. De így, hogy már tudom, van rá igény, talán hamarabb lesz belőle valami :)
Most, hogy itt írogatok nektek, már nem is unatkozok annyira. :))

Szerk.: Szólítsatok szily-nek. Már bánom, hogy ezen a néven regeltem. Szokatlan. szily vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#10) Daweee válasza szablya (#9) üzenetére


Daweee
őstag

Na akkor ez egy járható út :D ha belekezdesz, olyan 1-2 hónap múlva már el fogsz tudni játszani pár dolgot, aztán a határ a csillagos ég. És tényleg rettentően fel tud dobni egy jó zenélés. Engem manapság más nem is nagyon tud, okok hasonlóak mint nálad, nem tudom lekötni magam sokszor én sem.

Ami meg a neveket illeti, én Maki vagyok mindenkinek, csak amikor regeltem anno még kevésbé használtam :D

(#12) Ice!? válasza szablya (#9) üzenetére


Ice!?
őstag

Szeretek olyat olvasni, amit tudom, hogy tetszeni fog. Nem véletlenül olvasok Vakegérke vagy guga írásokat.:)
Van rá igény, hidd el. Az ilyen témájú cuccokat nagyon sokan kedvelik.
Szal nagyon várom. Holnap ráérsz?;]

Nah, én lépek aludni. Jó8, bye.

(#13) szablya válasza ozzyfan (#11) üzenetére


szablya
tag

És akkor mi a teendő? Vagy ilyen szar lesz az egész? :N

Maki: Valószínűleg pár hónapon belül megpróbálkozok vele.

... Nyár. Füves domboldal. Naplemente. Ülök. Ölemben gitár. Valami szépet játszok <<itt most mindenki képzelje oda ami neki tetszene ilyen szituban>>. A lány vállamra hajtja a fejét. A nap felénk szórja utolsó fénysugarait. Kezével átfonja derekam...

Ice!?: Holnap jó lenne tanulni matek dogára. Bár magamat ismerve... :DDD De akár, még az írás is megeshet ;)

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#14) Thunderzolee

A filmet bepuffereli legalább a videa (vagy mi), vagy be sem töltődik?
Mert akkor megnézés nélkül megkeresed a temporális internetes fájlok között, és elmentve megnyithatod egy médialejátszóval, és meg tudod nézni.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#15) szablya válasza Thunderzolee (#14) üzenetére


szablya
tag

Nem puffereli be. Van, hogy már az első percben megáll. Van, hogy csak a 15.-ben. De nagyon idegesítő. Indavideo-n meg elfogytak : (

Szerk.: Megvan! Sikerült! Jeeeeeee! Valamiért nagyon hamar betöltötte. Megnézem. Most. Kell! BLEACH! :K

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#16) Ice!? válasza szablya (#13) üzenetére


Ice!?
őstag

Nekem is lesz matek tz-m holnap, de attól függetlenül még szívesen olvasnám el az írást.;]

(#17) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Ez amúgy valami depresszió-féle, nem is csoda egy olyan világban, ahol a tárgyak átlaga 8.8, és nem négyeseket, ötösöket kapnak az emberkék...

[ Szerkesztve ]

(#18) Voyage válasza zolikaDB (#17) üzenetére


Voyage
aktív tag

Más országokban 1-től 10-ig van osztályzás, nem 5-ig. Azaz ami nálunk 5-ös, máshol 9-es és 10-es, kb mint 5 alá, és rendes 5-ös... ;)

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#19) Ice!?


Ice!?
őstag

Na? Hogy haladsz az írással?;]

(#20) szablya válasza Ice!? (#19) üzenetére


szablya
tag

Szabadnap powááá! Csütörtök, péntek, szombat, vasárnap, hétfő, kedd, egész jövő szerdáig mind szabad!
És ha minden jól megy, holnap meglesz az írásod is, amit péntek reggel ki is tesznek. Becsszó :K (őőő remélem :DDD ; igazából nehéz a téma, meg tényleg össze-vissza vagyok zavarodva saját magammal is, még aztse tom, hogy létezik-E fiú-lány barátság... Szóval inkább személyes tapasztalatok lesznek, estleg a sztorim, véleményekkel megspékelve, mintsem tiszta filozófálgatás... Azért remélem majd kielégítelek :U )

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#21) Ice!? válasza szablya (#20) üzenetére


Ice!?
őstag

Jippiááééé.:DDD Alig várom.:K
Amúgy nem hiszem, hogy ki tudnál elégíteni, hacsak nem valami jó suna vagy.;];]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.