Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csuty94


Csuty94
csendes tag

igen, mindenképpen megérdemli hogy megemlékezzünk róla

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#2) szablya válasza Csuty94 (#1) üzenetére


szablya
tag

Azt el is felejtettem, hogy este lármafát fogunk gyújtani, egy országos felhívásra válaszolva, idén először :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) talmida válasza szablya (#2) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Lármafa? :Y Az meg mi? :U

IN GOD WE TRUST!

(#4) Fecogame válasza talmida (#3) üzenetére


Fecogame
veterán

Felmásznak a fára, meggyújtják és lármáznak :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5) moha21


moha21
addikt

Apum, most készít egy Szent István szobrot. : )

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#6) szablya válasza talmida (#3) üzenetére


szablya
tag

"magaslatokon elhelyezett, az ellenség közeledését, a közvetlen veszélyt fény- és füstjelekkel jelző hírközlő eszköz. Földbe ásott 8–9 m hosszú rúd, amelynek felső részére szurkos szalmacsóvákat kötnek. A szalmakötél vége, amellyel az egészet körültekerik, leér egészen a földig, és a mellé rendelt őrszem azt gyújtja meg, amikor az ellenséget észleli. Látótávolságra helyezik el a következő lármafát, amit őrzője azonnal meggyújt, ha a szomszédos lármafát füstölni látja; így a lármafák egész láncolata rövid idő alatt jelzi a veszélyt. Éjszaka a lármafa fénye, tüze adott jelt a katonaság mozgósítására és a lakosság menekülésére." by Google :DDD

Ez igazából nem ilyen, az a lényege, hogy ma, 20-án 9 órakor a magyar cserkészcsapatok tüzet gyújtanak és egymásra gondolnak, meg ilyesmi, pontosan nem is tudom , hogyan szól a felhívás... nem is ez a lényeg, hanem az, amit jelképez :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#7) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Én most konferáltam itt a faluban az államalapítás ünnepén. Hát, mit ne mondjak... Három oldalnyi szövegem volt, és egészen tegnap estig, az egyetlen és utolsó félpróbálig azt hittem, hogy csak egy röpke prózát kell fölolvasnom, aztán megkaptam a három oldalt. Az ünnepen még össze-vissza kavarták és új dolgokat adtak, hogy olvassam. Csodálkozik valaki, ha belebakiztam az olvasásba, és nem volt kiváló a hangsúlyozásom? Mindennek tetejébe még a torkom küszöbére afta is nőtt, nem tudtam mély hangokat kiadni, így kissé monotonabb lett a beszédem, de emiatt cserben nem hagyhattam a művházat. Ilyen nincs. :D

De Csurka László elszavalta a Trianon c. verset Juhász Gyulától, nagyszerű és emlékezetes volt. Sajnáltam, hogy én nem nyújthattam a maximumot.

(#8) talmida válasza Fecogame (#4) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Megmondom őszintén, én is erre gondoltam. :DDD

mohi Apád szobrász? :Y :R

szablya Köszönöm a magyarázatot!! :R

crystalheart biztos nem volt az olyan nagyon rossz. ;)

IN GOD WE TRUST!

(#9) moha21 válasza talmida (#8) üzenetére


moha21
addikt

Aha, apum szobrász-restaurátor. : )

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.