Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [szablya:] Rá (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

π

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Én már a rét sem értettem :( .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Rá? :Y Az úgy hogy? :DDD

(#4) szablya válasza művésznő4 (#3) üzenetére


szablya
tag

Rá a közel-kelet-közép-kínai örmény felhős napistennek volt a kedvenc harmadik unokatestvérének a bátyjának a haverjának az ismerősének a kishúga :D Mitológia :DDD :C

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) Fecogame


Fecogame
veterán

Így van, rá. Tudom miről van szó.

:F :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6) ABE


ABE
őstag

gó? mpa? adás? veri? :F

(#7) dew28 válasza szablya (#4) üzenetére


dew28
aktív tag

akkor en vmi isteni leszarmazott vagyok, mert a fagyisneni mindig kerdi: kersz cukrot Rá? :U

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#8) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

De most ezek mik már? Az előzőt sem értettem..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9) művésznő4 válasza ABE (#6) üzenetére


művésznő4
csendes tag

szablya drágám, te tudod egyáltalán, hogy miért készült az előző 2, ehhez hasonló topik? :DDD:D
Annyit elárulok, hogy nem divatból.... :N:(

[ Szerkesztve ]

(#10) ABE válasza gamerkiller (#8) üzenetére


ABE
őstag

Mi, mi, mi? Fontos dolgok, amiket meg kell osztani. Mit nem értesz ezen? :U Rá. Meg ré.

(#11) művésznő4 válasza művésznő4 (#9) üzenetére


művésznő4
csendes tag

szablya! Amúgy írtam választ a topikodhoz..;)

(#12) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Volt Rá, Ré meg -ka. Ha összerakjuk, az lesz belőle, hogy: Rá Réka! De kire rá és mit csináljon vele? :DDD

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#13) szablya válasza művésznő4 (#11) üzenetére


szablya
tag

Küldtem privátot :B

Amúgy meg ez divatból készült :DDD :P

Badman: ;] Megfejtetted (igazából csak értelmet adtál a hülyeségemnek).

Tehát a mondat elkezdődött: Rá Réka... folytassátok ti! ;]

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#14) keIdor válasza gamerkiller (#8) üzenetére


keIdor
titán

Hogy mi? Csökkenő blogout színvonal...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15) South Velen


South Velen
addikt

[ Szerkesztve ]

(#16) művésznő4


művésznő4
csendes tag

-ma Margarin :P:P
(bocsánat... :)) )

(#17) Xirtam


Xirtam
veterán

Szablya ezért réggen amúgy ban járt a PH-ról! 2010 -ben kb ez a 20. olyan bejegyzés ami egy másik bejegyzés kifigurázása.... :U :U Moddik holvannak alszanak?

(#18) makraipeter1


makraipeter1
tag

ráka(beledet) :DD

(#19) szablya válasza Xirtam (#17) üzenetére


szablya
tag

Ezért ban? Hát jó, akkor majd igyekszem nem kifigurázni mások bejegyzéseit, bár vélhetően ők sem haragszanak ezért :) Én úgy vagyok vele, hogy ha látok egy ilyet, megmosolygom. Ha sok ember megmosolyogja, akkor már megéri :U

Kösz, hogy szóltál :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#20) Racecam válasza szablya (#19) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Lehet, hogy csodálkozol, de legközelebb bizony be fog figyelni. Ha nincs önálló gondolatod ez nem baj, viszont akkor nem kell mások (számodra akár értelmetlen) bejegyzését kifigurázni. Többet tudsz Te ennél, nem hiszem, hogy csak erre telik. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [szablya:] Rá (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.