Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ABE


ABE
őstag

Söröznöd kéne, én mondom...

(#2) Viktor77


Viktor77
titán

"Tegnapelőtt kezdtem el tölteni a MW2-t." Nagyon remélem, hogy Steam-ről.

Amúgy a beállításaidról öcséd mit tud?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) szablya válasza ABE (#1) üzenetére


szablya
tag

De úgy nem fogok tudni jól lőni! :W

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#4) szablya válasza Viktor77 (#2) üzenetére


szablya
tag

Semmit. Hozzá se nyúlhat.
Igen, a Steamről, de ez csak vánszorog :(((

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) ABE válasza szablya (#3) üzenetére


ABE
őstag

És ki mondta, hogy sörözés után lövöldöznöd kell? :U

(#6) tibi666 válasza szablya (#3) üzenetére


tibi666
senior tag

utána dughatnál is.

(#7) Viktor77 válasza tibi666 (#6) üzenetére


Viktor77
titán

És ott nem kell lőni? :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) ABE válasza Viktor77 (#7) üzenetére


ABE
őstag

De elég egyszer becéloznia, aztán már csak a távolságra kell figyelni. :DDD

(#9) veector


veector
senior tag

Azért mekkora faxság hogy letöltesz pre-loadba 4GB-ot és amikor elkezdődik az ingyengém még 7GB-ot kell letölteni. Kösz Steam!

(#10) tibi666 válasza Viktor77 (#7) üzenetére


tibi666
senior tag

az ital csökkenti a sensitivity-t, növeli a spiritet. majd jöhet az auto shot. vagy inkább kill shot?

viszont az intellect drámaian csökkenhet.

(#11) szablya válasza tibi666 (#6) üzenetére


szablya
tag

Jelen idegi állapotom erősen kötődésben áll egy nőnemű egyeddel, szóval egyelőre azt hiszem, felhagyok bárminemű próbálkozással ez irányú vágyaim kiélésével kapcsolatban.

Ha postázol jó nőt, ígérem megdugom, illetve külön kérésedre akár el is ásom a kertben (persze csak miután megdugtam)!

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#12) tibi666 válasza szablya (#11) üzenetére


tibi666
senior tag

egyik se ér annyit, hogy rosszul érezd magad miatta.

(#13) szablya válasza tibi666 (#12) üzenetére


szablya
tag

Nem is érezném. Mondom, hogy elásom. Na?

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#14) tibi666 válasza szablya (#13) üzenetére


tibi666
senior tag

inkább magamnak rendelek call girlt, mint neked. :D

(#15) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Ülj be egy öreg, nagy motorú, környezetszennyező autóba, húzd le az ablakot, menj ki valami szép vidékre "osztán basszad neki", közbe korhű rádióból üvölthet az Iron Maiden :)

Smoke & Torque

(#16) remixboy


remixboy
tag

máma én is kiakadtam képzeld...
már vagy 2 napja leakarom tölteni a half life 2-őt pár giga az egész.
szedem le a 2. partot erre megszakad a mobil net 93% nál. ó mondom!
csatlakoztatom újból, megint megszakad... ó hogy az ,mondom
3.próbálkozásomra is megszakadt ,megfogtam ami épp előttem volt( telefon)
és neki@sztam a falnak :W én ideges :F ááá

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#17) szablya válasza remixboy (#16) üzenetére


szablya
tag

... rossz a csillagok állása! :((( :(((

Szlöpötyy: Inkább törni zúzni volna kedvem... Ha valamin komolyan felhúzom magam, nagyon lassan nyugszok le, kb még fél napig hozzám se lehet szólni...
Korán fogok meghalni...

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#18) barnam_ válasza Szplöttyy (#15) üzenetére


barnam_
nagyúr

(#19) Szplöttyy válasza szablya (#17) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Akkor húszezerért, egy ezerkecske, és "szanaszéjjel racsingolni" :) Mellesleg, régen én is ilyen voltam, most már, fel se tudnak idegesíteni lassan. Hozzáállás kérdése.

Mondjuk, engem a legeslegjobban, ENNEK az alapjárata nyugtat meg.

[ Szerkesztve ]

Smoke & Torque

(#20) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Lejárt a mod idő: Iron Maiden - Dance of Death ez a zene minden betegségre, bánatra orvosság :R

Smoke & Torque

(#21) raczger


raczger
őstag

bocs, de te már klinikai eset vagy, amúgy se valami jó játék, 5 perc elég volt mára belőle (meg örökre), sebaj, maradt még 48 órád játszani, ajánlom használd ki, szóval ne aludj

[ Szerkesztve ]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#22) szablya válasza raczger (#21) üzenetére


szablya
tag

Igen, tanácsoltak már pszichológushoz...

Szlöpötyy::K Ez is. (Éppen ezt hallgattam).

A borító grafikája tiszta DOOM ;]

Aggregátor: Szintúgy. Értetek az emberekhez. :DDD

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#23) barnam_ válasza Szplöttyy (#20) üzenetére


barnam_
nagyúr

Imádom az Iron Maiden-t, olyan 15 éves koromban kezdtem el hallgatni, nekik köszönhetően az egyik kedvenc stílusom a heavy metal.
Jó amit linkeltél, de ez talán a legutolsó stúdió albumuk, így hát van ennél jobb is. Csak párat a példa kedvéért:
The Number of the Beast
Fear of the Dark

szablya: bocs hogy ide offolok, de ha ennyire idegesít az MW2 multi hiánya, akkor vedd meg :U

#22: az összes olyan :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24) Szplöttyy válasza barnam_ (#23) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Én kb 13,5-14éves korom óta vagyok Maiden rajongó. Fear of the Dark-al lettem az. IMÁDOM :) Bár az újabb számaikat is nagyon szeretem. Linkelem, a leges legnagyobb kedvencemet tőlük. Ő lenne az |,,| :)

(#22) szablya: Magyar Rockot is zörgetjük ám :)

Látszik hangulatba jöttem, fater szerintem 5perc és jön leordítani, hogy ne üvöltessem ilyenkor a zenét :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke & Torque

(#25) szablya válasza barnam_ (#23) üzenetére


szablya
tag

Most gitárt veszek. Annyi zsebpénzem meg nincs, hogy ilyen gameket vegyek (néhány már ki van szemelve, mint a King Arthur), ősöktől pedig örülök, ha hardvert kapok ilyen tanulmányi átlag mellett ' ˘_˘

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#26) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Addig örülj, amíg csak ilyen hülyeség miatt kell idegeskedni.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#27) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Ha pedig tényleg zúzni akarsz: Manowar - Warriors of the World |,,| nagyon szeretem ezt a számot is.

Smoke & Torque

(#28) szablya válasza Dr. Romano (#26) üzenetére


szablya
tag

Ez is egy hozzáállás :F

Persze, lesznek ennél (sokkal) nagyobb gondjaim, de én most vagyok hisztis :DDD
Kíváncsi vagyok, meddig bírom, ha nem jön egy gyors szemléletváltás... :(((

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#29) barnam_ válasza Szplöttyy (#27) üzenetére


barnam_
nagyúr

hogy szablya-t ne zavarjuk, ide jöhetnek a metál zenék :)
ps.: manowar is nagyon király :R

(#30) szablya válasza barnam_ (#29) üzenetére


szablya
tag

Engem ugyan nem zavar! \m/ :B

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#31) Szplöttyy válasza barnam_ (#29) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Még egy topic a kedvenceksávon, ejj-ejj :DD

Smoke & Torque

(#32) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Azt én is szeretem, mikor kiküldenek (tök mindegy hogy család vagy ki) munkára, hogy 20 perc, max fél óra és 4-5 óra lesz belőle. Oké, küldjön ki, mondja meg hogy 4 óra lesz, kimegyek. De ez a kicsit torzítunk, mert ilyenek vagyunk váááá.... olyankor nekem is gyilkolhatnám van.

Ja meg a másik kedvencem amikor 3 hétig írunk ki naponta fél oldalnyi szót, aztán kedden szól, hogy "mosmá sok összegyütt, hónap irnunk kőne". Ez nekem főleg németnél szívás, mivel utálom a német szótanulást. Tanulok rá egy délutánt és akkor hármas...

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#33) nem_tom


nem_tom
őstag

A kockaság csúnyán ki tudja ölni az ember idegeit. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.