Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

HTML-t nem lehet programozni. ;)

(#2) szablya


szablya
tag

1: De irni igen.

Na szóval itt vagyok, 300 gtot fizettem hogy a szálloda recepcióján egy órát netezhessek, szóvall ennyit a korlátlan net elérésről :DDD kellene egy wifis telefon :U

Amúgy meg sok jó csaj van itt, de egyelőre még csak a bejelentkezés volt meg.

Két osztálztársam is szervező, meg még vannak ismerős emberek, de összesen vagy 50-en leszünk, és dolgozni majd csak 6 gépen lehet, + a hozott notik.
Én csak fejhallgatót meg az X7-et hoztam, most is azokkal ütöm el az időt.
Mindjárt lejár az egy órám, kaja meg csak háromtól, asszem bevetem magam a szobámba és 3-ig olvasok.

Ja igen, sok a jó csaj :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) aXXon válasza szablya (#2) üzenetére


aXXon
senior tag

Tudtam volna kölcsönözni egy wifis pda-t, de most már mindegy, jó szórakozást a táborban!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#4) szablya válasza aXXon (#3) üzenetére


szablya
tag

határon túlra? :)

Egyébként köszönöm szépen. Eddig minden fasza, a workshopon HTML-t tanultunk, most meg Dreamweawerben dobtunk össze valamit. Szóval nagyrészt megkapom amit akartam :D

A worksopvezető egy jófej BME-s srác, szóval kösz, jól vagyok (nem a srác miatt :Y ).

... ideális lányt nem találtam :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) Samus


Samus
addikt

Hajrá, a kocka csajok jók :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) aXXon válasza szablya (#4) üzenetére


aXXon
senior tag

Ha már megbízom benned annyira, hogy kölcsönözzek neked egy ilyen szerkezetet, már nem mindegy, hogy hova? Amúgy is már rég érik egy Romániai kalandtúra, ha jól értem te is odavalósi vagy. Melyik részen laksz, ha nem vagyok indiszkrét?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7) szablya válasza aXXon (#6) üzenetére


szablya
tag

Tyű, ez de jól esett :D

Gyergyditrói (Ditrai) vagyok, szóval a székelyföld legészakibb települése :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#8) Sweet Lou 6 válasza szablya (#7) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Hú arrafele voltam, nagyon szép hely :K

sweetlou6.wordpress.com

(#9) aXXon


aXXon
senior tag

Kicsit off, de nem tudsz arra fele JÓ kempinget?

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#10) szablya válasza aXXon (#9) üzenetére


szablya
tag

Kempinget? Nos, nem igazán, inkább hotelek vannak, illetve bérelhető házak. Igazából nem nagyon van igény kempingekre, aki sátrazni akar, az kimegy a hegyre, és ott húzza fel, ahol akarja, csak ne hagyjon maga után nyomot. Persze vadállatoktól lehet félni, de én évek óta sátrazom cserkészcsapattal mindenfelé, és rókánál nagyobb állatot nem igazán láttunk.
Van azonkívül rengeteg hétvégi ház, azokat is simán ki lehet bérelni.
Nagyon szép hely, túrázni érdemes, persze hozzáértőbb vezetővel/csapattal. :K

Ja, amúgy hazaértem :D Nagyon jó volt!

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#11) aXXon válasza szablya (#10) üzenetére


aXXon
senior tag

Az az igazság, kicsit szégyellem magam, de fanatikusan ragaszkodom az angol wc közelségéhez, így ez a menjünk ki az erdőbe aztán verjünk sátrat nekem felejtős :D

Nézegettem most szovátai kempinget, de nekem Szováta már kicsit nagy. Küldtem privit, majd csekkold pls :)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.