Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bár ma szeretné a hazáját a magyar úgy, mint a legutolsó baka...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) CséZé válasza Vakegérke (#1) üzenetére


CséZé
őstag

szeretné, ha hagynák...

szablya: a forráslinket inkább vedd ki :D

(#3) cskamacska válasza Vakegérke (#1) üzenetére


cskamacska
addikt

Na és a könnyes szemű szerb, szlovák, és román gyerekekkel mi van, akiket e hősök tettek árvává? Tudod Bécsi döntés vs megszálló magyar csapatok vs hazájukat védő hős ellenállók.. :DDD Provokált ruszkikról már nem is beszélve. ;)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4) Csuty94 válasza cskamacska (#3) üzenetére


Csuty94
csendes tag

szerintem a mai fiatalok nagyon szeretik a hazájukat..vagy nekem van ilyen baráti köröm?!:D

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#5) cskamacska válasza Csuty94 (#4) üzenetére


cskamacska
addikt

Manapság divat lett a "magyarkodás". Hogy ez automatikusan józan paraszti hazaszeretettel is együtt jár, abban nem vagyok olyan biztos. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#6) #51736960 válasza cskamacska (#5) üzenetére


#51736960
törölt tag

én inkább úgy fogalmaznék, hogy egyre többen ébrednek fel az öt évtizede tartó agymosásból... :U

(#7) CséZé válasza cskamacska (#5) üzenetére


CséZé
őstag

olyan nincs, hogy magyarkodás. illetve van, csak azt nem magyarok végzik. gondolj bele. egy olasz tud olaszkodni? már a hangzása is fura. sőt a helyesírás ellenőrző is aláhúzza. cigány se tud cigánykodni. (megjegyzem, hogy ez nincs aláhúzva :DDD ) esetleg egy magyar vagy más nemzetből való tud cigánykodni. azzal, hogy úgy viselkedik, mint egy cigány. ha belegondolsz ezzel a logikával egy magyar, hogy a fenébe magyarkodhat?! (aláhúzva szintén).
ezt csak az olyan rosszmájúak találták ki, akiknek nem tetszik, hogy a magyarok elkezdték felismerni a régi kultúrájukat és ápolni azt.
az épületek és egyéb dolgok szétverését nagyon nagy kedvvel űzőket nevezzük inkább csőcseléknek. ez meg minden országban megtalálható. mégse olaszkodónak nevezik őket.

elnézést a sok cigányozásért, de ezzel a példával tudtam csak szemléltetni a mondanivalómat.

(#8) Csuty94


Csuty94
csendes tag

igen én is inkább arra tippelek hogy kezdünk ráébredni a dolgokra.. nekem nem bontó brigád az ismerősöm hanem hagyományőrzők katonák rendőrök és sok más ember aki tesz az országért..nem keveset..a cigányozásról annyit hogy a cigány mikor azt mondják hogy zene meg kultúra meg így hagyomány úgy hagyomány akkor ő büszke cigány..ha te azt mondod a kocsmába vagy iskolába utcán hogy cigány vérig van srtődve és hivja a "tezsókákát"

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#9) Ijk


Ijk
nagyúr

Én azért örülök, hogy nem azzal kell bizonyítanom hazaszeretetem, hogy a családomtól több ezer kilométerre a vérembe fagyva haljak meg. Ezek a képek szépek, de ez akkoriban is csak propaganda volt, a valóság pedig közel sem olyan romantikus.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10) keIdor válasza Csuty94 (#4) üzenetére


keIdor
titán

Csak neked...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.