Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Daweee


Daweee
őstag

Te ebbe komolyan bele fogsz betegedni :(
Elbúcsúzni? metaforikusan vagy fizikálisan? :F

(#2) szablya válasza Daweee (#1) üzenetére


szablya
tag

Semmilyen értelemben...
Utolsó sms-ben még jól "lebasztam". Aztán persze megbántam.

ühm, nagyon remélem már tényleg nem olvassa ezt

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) gamerkiller válasza szablya (#2) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Most már csak én is azt tudom mondani hogy ne gondolj rá, kezdj el játszani valamivel, menj el valahova haverokkal, kocsikázz, hallgass jó zenéket, lehetőleg olyanokat amiket ő nem szeretett.. Majdnem ki merem jelenteni hogy nekem már semmi bajom.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4) szablya válasza gamerkiller (#3) üzenetére


szablya
tag

Medieval Total War 2 Kingdoms Teutonic nehéz szinten tegnap 110 nehézlovassal ronggyá vertem a lengyel király 960 fős ostromló seregét ;)

De leginkább gamelek, logoutozok, meg olvasok. Sokszor még ezek közben is ő jár a fejemben, néha azon kapom magam, hogy gondolatban hozzá beszélek :(

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.