Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Cielo libero uccelo libero! :R :R Ezt az előző topikodba akartam.

[ Szerkesztve ]

(#2) kmisi99


kmisi99
addikt

kis csaj a thomsonnal komolyan néz ki! Manapság egy hasonló korú fiú sikítva rohanna el a harctérről!

(#3) Иван válasza kmisi99 (#2) üzenetére


Иван
őstag

Még jó. Egy kiskorúnak ne is legyen fegyver a kezében.

Illetve, miért is kéne egy fegyvert kezelnie? Mit kéne egy harctéren keresnie?

ui: Amúgy ez nem toomson sztem, inkább annak a dobtáras ruszki 2. VH-s géppityunak néz ki. (PPsH asszem).

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Gyönyörű lett a veresed! Tele alázattal, csodálattal, tisztelettel. :R
Engem pedig EZ érintett meg...;)

Amúgy a kép is valami eszméletlen! *.*
Elmentettem..:B

(#5) potyautas válasza Иван (#3) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Éppen most néztem utána a fegyvernek. Pps-41, és igaz, hogy dobtárasnak nevezték, de valójában csigatáras.

(#6) gamek!ller válasza potyautas (#5) üzenetére


gamek!ller
senior tag

A képen elvileg PPSH-42-es géppisztoly van. A tárban ha jól emlékszem 62db 9mm-es golyó fért el, amit 5-6 másodperc alatt ki tudott köpni magából. Nyílt téren könnyebb volt vele célba dobni mint lőni, viszont közelharcban nagyon tette a dolgát. Gyilkolt. Van pár marék skúlóm hozzá itthon. Videó a 41-esről. (nem sokban különböztek..

[ Szerkesztve ]

(#7) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Tisztelet minden '56-os hősnek, akik szembe mertek szállni egy sehonanni hatalommal szemben!
Megfelelőbb topic-ot nem találtam.

Mentalita'

(#8) Eastman


Eastman
őstag

" A képek megszerzése egyedülálló a Nemzeti Múzeum történetében, egy dán földrajztudós, Henning Schultz kitartó munkáját dicséri - hangsúlyozta. Schultz-ot 1956-ban 12 évesen ragadta meg a dán hetilap címlapján a pufajkában, géppisztollyal lefotózott nő hősiessége, elszántsága.

A földrajztudós évtizedeken keresztül őrizte a hetilap számait, majd 2006-ban elhatározta, hogy Magyarországra jön és felkeresi az egykori címlaplányt. Kiderült, hogy az Erika nevű nő 1956 novemberében a harcok során életét vesztette, ezért Schultz az újságokat a Nemzeti Múzeumnak ajándékozta." [Forrás]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.