Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Vásárra fel, haramiák! ;]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Jó volt! :C

Asszem mindenféleképpen!

(#3) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Köszi, tényleg jó volt! :D

(#4) .bableWes


.bableWes
őstag

akkor a kocsira kirakok egy fekete-fehér halálfejes zászlot amikor megyek miskocra...[link]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#5) szablya


szablya
tag

Az ufós bejegyzés téves riasztás. Távcsővel megláttam, hogy csak két pózna furán villog az aranyló (?) mező felett :DDD

Viszont mi az, kicsi, az égen van, és hosszan villog, így, hosszú sorban: piros-zöld-piros-zöld-piros - műhold? Repülő karácsonyfa? Egy helyben áll.

Az előbb tényleg azt hittem, hogy itt vannak az idegenek :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#6) Piloss


Piloss
senior tag

Ez marhajó :C

(#5) szablya:Én meg már azt hittem hogy egy ilyen kifigurázó bejegyzésnek indult :D

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.