Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Te ebbe bele fogsz rokkanni.

Van fiú + lány barátság, de ott általában szex is van. Attól még lehetnek nagyon jó barátok is. De konzernatív felfogású lánnyal ez nem megy. :N

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) The DJ


The DJ
addikt

Fiatalság, bolondság :)

El fog múlni, bár ezt leírni is kár, mert ilyenkor képtelen vagy elhinni és a jövőt se látod nélküle. Felesleges is minden fellengzős tanács, az embereknek el kell követni bizonyos hibákat, addig képtelenek belátni a mások igazát. A tanács se sokat ér, amíg nem tapasztalod meg a saját bőrödön és nem a magad kárán leszel okosabb.

Fiú-lány barátság nincs. Férfi és nő barátság létezhet. A feltételes módon van a hangsúly, mivel ez is olyan, mint a lottó ötös. Sokan próbálkoznak elérni, de ezek közül alig sikerül valakinek. És ha egyáltalán sikerül még az is csak olyan, mint egy szájhagyomány útján terjedő népmese :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3) szablya


szablya
tag

Engem inkább az érdekelne, hogyan tudnék kitörni ebből a fiú-lány izéből...

Inkább tippeket adjatok, mit hogy csináljak. Csak azt ne mondjátok, hogy felejtsem el, mert nem fogom.

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#4) Gergő_


Gergő_
őstag

'Fiú lány barátság'
létezik, 2 órán keresztül

amit a második bekezdéstől amit írtál, olvasd fel neki telefonban
ha történik semmi, akkor tényleg nem érdemes ezzel foglalkoznod, mert csak tönkretesz

(#5) Lenry válasza Gergő_ (#4) üzenetére


Lenry
félisten

'Fiú lány barátság'
létezik, 2 órán keresztül

én 6. éve tartok fönn egyet, bár mostanában már sajnos keveset találkozunk :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) szablya válasza Gergő_ (#4) üzenetére


szablya
tag

Nem tudom, szerintem jelenleg bármelyik másik lánnyal el tudnék képzelni ilyet... Csak ez az egész már úgy indult, hogy szerettem, és közelebb akartam kerülni hozzá. Nem gondoltam, hogy a csajoknak ilyen logikai korlátai vannak...
De hát ne legyek geek, ha nem találok kiskaput :K

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#7) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Most komolyan ennyire ritka dolognak kéne ennek lennie? :F Igen nehezemre esik elhinni. Lottóötös gyakoriság, vagy nincs, csak szexszel? Vagy csak 6 órán át? Eszem megáll. Nem tapasztalom úgy, hogy ilyen ritka lenne, és nem értem, hogy annak kéne lennie, akkor sem, ha igen mély.
Műhelytitok: a legjobb barátom lány. A barátaim döntő többsége lány. És igen sokat jelent nekem ez a szó, tehát véletlen sem keverem a haversággal. Akit először említettem, azzal együtt nyomtunk végig jópár vizsgaidőszakot, úgy, hogy egymásnál laktunk, és igen, technikai okokból egy ágyban aludtunk végig, ami nálam speciel nem túl tágas két embernek. És igen, szép lány, de nem, egy pillanatig nem gondoltam, hogy az égvilágon bármi többet akarjak. És ezzel együtt más, mint bármelyik fiúval egy barátság, határozottan más. Itt működik valami féltő, óvó szeretet, határozottan és erősen. De ezt azért jól el lehet és el is kell választani bármiféle párkapcsolati igénytől, vagy nemi érintkezéstől.

szablya: azt mondod meghalnál érte. Vagy azért, hogy boldog lehessen. Tudod mit? Ezt ne tedd. Ellenben hagyd, hogy barátok legyetek, ahogy ő akarja. Ő úgy boldog veled. Nem akar többet, de hozzád ragaszkodik - ez is egy adalék a boldogságához. Ha akár meghalnál csak hogy boldog lehessen, akkor tedd meg azt, hogy mindegy mit érzel, élj együtt azzal az érzéssel, és azzal a tudattal, hogy nem fejezheted ki, nem hagyhatod, hogy ekörül forogjon a barátságotok, hogy beférkőzzön kettőtök közé, hogy megmérgezze az ő boldogságát - akkor sem, ha fáj, ha szar. Ha olyan hangzatos dolgokat írsz, hogy meghalnál érte, nos, akkor vállald, hogy nem testi, de ideiglenesen és érzelmi értelemben megtedd. Mindezt úgy, hogy kivülről egyáltalán ne látszódjon. Nem szavak kellenek, szavakkal nem lehet semmiféle kapcsolatot ápolni. Vagy ha mégsem vállalod, ha úgy gondolod, hogy nem tudod megcsinálni azért, hogy a kedvébe tegyél, akkor mond el neki, és tedd lehetetlenné a további kapcsolatot. Az előző sima képmutatásnak tűnhet, de hosszú távon mégsem lesz az. Lehet, hogy nem rövid idő alatt, de a szerelem olyan szeretetté fog módosulni, ami táplálni lesz képes a barátságotokat, nem pedig keresztbetenni neki. Ez nem feltétlen pár hónap. Lehet nem is egy év, vagy másfél. De az idő hosszú munkája megteszi.

[ Szerkesztve ]

(#8) Lenry válasza Lenry (#5) üzenetére


Lenry
félisten

...és soha nem feküdtünk le, nem jöttünk össze, nem szerettünk bele egymásba
pedig szép lány

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) Szten Márs válasza Lenry (#8) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Látom akkor mégsem én vagyok ezzel így, ez kissé megnyugtat :) Részemről, ha nem is hat éve, de több, mint négy :K

[ Szerkesztve ]

(#10) Drenadar válasza Szten Márs (#9) üzenetére


Drenadar
veterán

nyugi nyugi :) akkor én jelentem : 8.
igen év.
A leányzó szép, és mindent meglehet beszélni vele és biztos hogy mindenről van véleménye, ami általában nem egyezik az enyémmel :D.
És nem volt semmi szex.

(#11) Gergő_


Gergő_
őstag

Érdekes, hogy Ti a szexre gondoltok mint fordulópont, barátság vége.
Szerintem elég a gondolat is, bár ettől tűnhet barátságnak...

[ Szerkesztve ]

(#12) Szten Márs válasza Gergő_ (#11) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Gondol a túró, csak épp, ha megnézed, az első hozzászólásban az olvasható, hogy ahol van fiú-lány barátság, ott általában szex is van, mi pedig erre reagálva hoztuk fel ezt a dolgot. Én legalábbis biztosan.

(#13) The DJ válasza Gergő_ (#11) üzenetére


The DJ
addikt

Egyetértek...

Tegye a szívére a kezét minden itt jelenlévő férfi és nő barátság "párti" ember és mondja azt, hogy még sose gondolt az ellenkező nemű (jelen esetben nő) barátjára ÚGY. Na ugye?

Persze itt most nem bizonyítottam be semmit, mert valószínűleg az itt megszólalók rendelkeznek már olyan érzelmi intelligenciával, hogy tudták/tudják kezelni ezt a helyzetet, ha kell el tudják fojtani az egyéb érzéseket vagy éppen a helyükre tudják rakni. A legtöbben erre sajnos nem képesek és ekkor már nem beszélhetünk barátságról. Számomra az sem barátság, ha az egyik fél reménytelenül szerelmes és sóvárog a másik iránt, ám ezt bevallani képtelen vagy nem meri. Ez csak a barátság álcája.

Ha viszont 4,8, stb. éve őszinte és komoly barátság van két ellenkező nemű között, úgy, hogy ez idő alatt nincs sem szexuális, sem egyéb feszültség vagy vágy, akkor ez becsülendő és fejet hajtok előtte, mert lehet, hogy számotokra természetes, de a nagy átlaghoz véve bizony igenis ritka :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#14) tibi666 válasza The DJ (#13) üzenetére


tibi666
senior tag

én nem csak gondoltam, meg is tettem.
nagyon-nagyon régi barátság, mondhatni legjobb barátom csak távol kerültünk egymástól az országban. aztán a közös baráti társaságos nyaraláson megtörtént.

mondjuk tegnap kegyetlenül össze is balhéztam vele, és ez most büszkeség teszt lesz. én nem fogom keresni, az biztos.

(#15) szablya válasza Szten Márs (#7) üzenetére


szablya
tag

Nem hiszem, hogy ezt meg tudom tenni. Nem.
Önző vagyok. Tudom. De ez az érzés formálja a lelkem, az álmaim, az életem, amióta megismertem.
Nem "csak szerelem", szeretet is van a dologban, nagy adag. És ez is volt a meghatározó. Hosszú ideig semmit nem tudott a dologról. De nem bírtam. Nem tudtam elviselni, hogy más fiúkról beszél, hogy mást szeret, mással tölti az idejét. Amikor tudom, hogy egy fiú sem szeretheti, vagy ismerheti nálam jobban.
Tudom, hogy mit kéne tennem. Hogy el kéne engednem. A háttérből vigyázni rá. Ez lenne a legjobb, talán az egyetlen megoldás.
De próbáltam elfelejteni, kiverni a fejemből, másként nézni rá. Nem tudtam. És más lányra se tudok hasonlóan tekinteni.
Ha lenne valaki, akit ugyanígy, vagy még nála is jobban szeretek (szerelem), akkor lehetnénk barátok. Akkor nem fertőznék ezt az én érzéseim. De erre így képtelen vagyok. Ideig óráig tudom csinálni. De aztán nem bírom tovább.
Önző vagyok, hülye vagyok, gyenge vagyok. Nevezzetek aminek akartok, ezekkel én is tisztában vagyok.
És mi lenne, ha tényleg megtudnám tenni? Elfelejteném. Lemondanék róla. Veszítenék.
De én nem akarok veszíteni. Nem akarom, hogy már megint másoké legyen az, ami nekem a legfontosabb, nekik meg csak egy a sok közül, én pedig közben szenvedek.
Miért nem lehetek soha boldog? És miért nem úgy, hogy boldoggá teszem, úgy ahogy senki más?
Tudom... kettőn áll a vásár...

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#16) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Úgylátszik, ebben az országban csak én vagyok ilyen egyszerű ember :DDD
Nő - jó dolog, társ
Barát - Jó dolog, mindent megbeszélni, sörözni
Haver - haverkodni :D

És ennyi.... Ezt a 3-at nem kavarom össze, nincs gond.

Smoke & Torque

(#17) tibi666 válasza szablya (#15) üzenetére


tibi666
senior tag

másnak is lehet ugyanolyan fontos, mint neked.
egyszerűen nem tekint rá férfiként, amíg ezt megtanulod felfogni, addig nagyon sok fájdalomban lesz még részed.

(#18) Szten Márs válasza The DJ (#13) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nem, nem volt a barátságunk alatt ilyen - azzal akiről írtam. Néha magam is meglepődöm, és furcsa dolog, pedig nem vagyok aszexuális, de nem volt. (Egyébként, ha eljátszik a gondolattal, egyszer-kétszer - tehát nem ekörül forognak a gondolatai, nincs különösebb jelentősége és a következő pillanatban már megy tovább gondolatban, akkor nem hiszem, hogy az égvilágon bármi katasztrófa történne és azt kéne mondani, hogy húúú, ez nem is barátság, hát így meg úgy. Bár ti tudjátok, ti definiálgatjátok a határait a dolognak, bár nem hiszem, hogy éles határ definiálása ilyen egyszerű.)
Ugyanakkor volt olyan lánybarátom is, akibe igencsak szerelmes voltam, és nem lehetett semmi. És pont azt tettem, amit írtam, szar volt, szenvedős, de sokkal többet ért ő annál, mintsem emiatt hagyjam elveszni. És megérte. És nem, nem álca, mert pontosan tudta, hogy mi a helyzet, tehát véletlen sem laposkúszás a sz@rban hadműveletként működött a dolog. Viszont miután egyértelmű lett, hogy nem lehet semmi (ezzel szoros párhuzamban egyértelmű lett neki, hogy én mit is érzek), nem éreztettem utána vele ezt a dolgot. Ő képes volt velem így, nekem pedig fontos volt, hogy ne csak egy olyasvalaki legyen, akit max. emlékeimben láthatok, csak mert épp úgy alakultak a hülye érzelmeim, ahogy.

(#19) The DJ válasza tibi666 (#14) üzenetére


The DJ
addikt

Na igen, ezt kihagytam az előbb. Akkor is létrejöhet valódi barátság, ha elmúlik az alapesetben fennálló szexuális feszültség a férfi és nő között, ergo lefekszenek egymással, kiderül, hogy milyen is lenne, elmúlik a férfiban a kíváncsiság és nem lesz ott az a nagy kérdőjel. Persze ez sem működhet minden esetben és ehhez is érettség kell, de erre is láttam már példát a környezetemben.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#21) MLaca válasza szablya (#15) üzenetére


MLaca
őstag

nem birtokolhatsz senkit. ha ezt el tudod fogadni, akkor menni fog az elengedés is.

http://mlzphoto.hu/

(#22) Tim82


Tim82
nagyúr

Szerintem akkor létezik egyébként, ha 1. vagy soha nem merült fel a "vonzódunk-e egymáshoz" témakör, 2. vagy már rég (tényleg rég!) túl vagytok rajta.

Ellenkező esetben marad ebből eredő feszültség, ami hosszú távon nem tesz jót a barátságnak.

De ez csak az én ötforintosom a témához...

szablya: szerintem hagyd a fenébe, felejtsd el, töröld a számát, elérhetőségeit stb., mert a részedről rohadtul nem barátságról van szó, akkor meg miről is beszélünk? Arról, hogy egy elérhetetlen csaj után kepesztesz, aki persze időnként meghúzza azt a madzagot, amivel visszarángat, ha túlzottan eltávolodnál tőle...

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#23) Szten Márs válasza szablya (#15) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ez így viszont nem kerek.
Nem csak szerelem, hanem nagy adag szeretet is, azt mondod... mikor szeretsz valakit? Ha szeretsz valakit, akkor azt akarod, hogy ő boldog legyen, akkor is, ha beledöglessz. És pont azt írtad, hogy meg is tennéd érte, hogy meghalnál, hogy boldog lehessen - pont, ahogy én írtam.
Ennek a lefordítása a mostani szituációra: ha szeretsz valakit, és az a valaki nem veled lenne boldog, nem téged akar, hanem xy másik fiút, és éppen arról áradozik, hogy milyen jó vele, akkor örülsz ennek, akkor is, ha az öröm mellé jó adag fájdalom járul. A fájdalom a birtoklási vágy része a dolgoknak, az a része, hogy velem kéne, hogy legyen, velem kellett volna, hogy megtalálja a boldogságát. Az öröm része pedig az, hogy megtalálta a boldogságát az, akit szeretünk, és jól érzi magát és jó neki. Gondold át a határát a két dolognak. Gondold át, hogy mi a te lelkednek a birtoklási vágya (nem, nem a testednek, ez nyílván mélyebb dolog) és mi a tiszta, igazi, jól definiált szeretet. A lélek becsapós tud lenni. Azt mondja, hogy én szeretem a legjobban, közben pedig ő akarja a legjobban. Persze, a boldogságát is akarja. De együtt, ez a lényege. Mert ezáltal ő is boldog lesz. Ha nem együtt... nos akkor érzed, hogy mi a helyzet. A lényeg: gondold át, hogy melyik érzelem mit is jelent és mit hordoz valójában.
Még egy dolog: ha nem tudod megtenni, azért, hogy ő elégedett legyen a kapcsolatotokkal, hogy boldog legyen vele, akkor biztos, hogy mindent megtudnál tenni érte?

[ Szerkesztve ]

(#24) szablya válasza MLaca (#21) üzenetére


szablya
tag

Ne azzal jöjjetek, hogy milyen önző vagy gonosz vagyok, ezzel én is tisztában vagyok :(((

Hogy tudnám elérni, hogy szeressen? Csak van köztetek elég tapasztalt férfi, megoldani egy 16 éves srác problémáját ;]

Szten Márs: Meghalni talán könnyebb lenne, mint ezek szerint élni.

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#25) Szten Márs válasza szablya (#24) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nem, nem önző gonoszozott le, hanem MLaca is arra célzott, amit én írtam, csak tömörebben, velősebben.
16 éves vagy? Ez sok mindent megmagyaráz. Előtted a tűzkeresztség :)

Re24:
Hát erre mit mondjak. Csak annyit tudnék, amit már leírtam. Mindenesetre az utolsó kérdés áll. Az, hogy valakiért megteszel bármit, és az, hogy valakiért megteszel bármit, amit te könnyebbnek vélsz, két nagyon különböző dolog. Engedd el, talán egyszer még keresztezi egymást az utatok, mikor már több tapasztalat lesz mögötted. 16 évesen ez még nagyon kemény, még keményebb, mint egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#27) szablya válasza troll91 (#26) üzenetére


szablya
tag

De erről szól a bejegyzés :W

Kiosztottuk egymást már párszor. Aztán úgy volt, hogy most aztán tényleg vége.
El is határoztam, hogy én biztos nem fogok írni (bár sokszor csak úgy meredtem a nickjére), és arról is lemondtam, hogy ő fog bármiféle kapcsolatot létesíteni velem.
Másfél hét után viszont megint írt, igaz, ő sem tudja, mit akar tőlem.
Szóval ez nem csak nekem szar, úgy érzem, neki is legalább ennyire, talán még bűntudata is van.
Pár hónapja is egy hasonló volt, bár az inkább veszekedés, de utána azt mondta, egész éjjel nem aludt, és attól félt, hogy valami hülyeséget csinálok (megjegyzem velem is hasonló volt...).
Szóval elfelejteni így nem lehet, főleg, hogy tudom, én is mennyire fontos vagyok neki. Még a büszkeségét is feladja miattam (3-1 az állás :Y )...

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#28) Gergő_ válasza szablya (#27) üzenetére


Gergő_
őstag

összeszedettek voltak a gondolatai abban amit írt?vagy az ellenkezője?
lehet hogy sokáig gondolkodott rajta....

Lehet azt szeretné hogy nagyon állj a sarkadra! :F de nem akarok hülyeséget mondani ;]

[ Szerkesztve ]

(#30) szablya válasza troll91 (#29) üzenetére


szablya
tag

Holnap, vagy holnapután este találkozunk. Megbeszéljük. Igazából félek az alkalomtól.

Amúgy nem voltak összeszedettek a gondoltai.
Ha akarjátok, bemásolom a beszélgetést. Megváltoztatom a nevét, ugye szerintetek se haragudna érte? Utálok beszélgetésekkel kufárkodni :F

troll91: Ez most olyan facepalm vagy FAIL szerüség, amikor ugyanazt írjuk/gondoljuk, mint a másik, nem gondolod? :DDD

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#32) szablya válasza troll91 (#31) üzenetére


szablya
tag

Nekem két szemem van :DDD (nem bántásból, kétlem, hogy egy küklopsz lenne az öcsém :P )

mondom, Küklopsz, bíbí :P

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#34) Lenry válasza Tim82 (#22) üzenetére


Lenry
félisten

vagy már rég (tényleg rég!) túl vagytok rajta.

mármint azon, hogy felmerült a vonzódás, vagy a szexen? mert ja, mi az előbbin kb 5 éve estünk át, így értelemszerűen utóbbi már nem merült fel :D
és többé nem volt ebből gond

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#35) Tim82 válasza szablya (#24) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hogy tudnám elérni, hogy szeressen? Csak van köztetek elég tapasztalt férfi, megoldani egy 16 éves srác problémáját ;]

Keress fel egy voodoo-mágust. ;]

Komolyra fordítva a szót: ha eddig nem szeretett meg, ezután sem fog. Tapasztalatunk alapján ezt meg tudjuk mondani, a problémádat csak te magad oldhatod meg.

Lenry: a kettőt nem választanám szét, az egyik a másik következménye, nem? :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36) szablya válasza Tim82 (#35) üzenetére


szablya
tag

Na ez például az egyik (talán a legnagyobb) rémálmom... Hogy Ő, és egy másik fiú... szeretkeznek :(((
Na ezt a tudatot például képtelen lennék elviselni. Lehet gyerekesen hangzik, de csak az a tudat nyugtat meg, hogy ez számára is valami hasonló jelentésű dolog, mint nekem...
Ha mégis, akkor nem tudom, mit követnék el magammal :( De most komolyan, ettől én félek (féltem)...

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#37) Szten Márs válasza szablya (#36) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Mennyire lehetek szókimondó és őszinte? Kérdezem ezt úgy, hogy jóformán biztos vagyok benne, hogy úgy gondolnád, hogy hülyeség amit írok, hiszen te úgy gondolnád, hogy nem úgy érzel - és épp emiatt valószínűleg bántó is lenne.
Szerk: akármilyen furcsa, ez egy abszolút komoly kérdés, így olyan választ várok, amit komolyan is gondolsz.

[ Szerkesztve ]

(#39) Lenry válasza Szten Márs (#37) üzenetére


Lenry
félisten

van egy gonosz tippem, hogy mit akarsz kérdezni ;]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#40) szablya válasza Szten Márs (#37) üzenetére


szablya
tag

Annyira, hogy ne tiporj a lelkembe, és ne törd össze az álmaimat :U
Bár ez lényegtelen, mivel reggel úgyis újra felépítem őket, minimális korrigálással, de addig viszont nagyon-nagyon fog fájni.
Szóval csak ennyire légy őszinte==kegyetlen :) :) :)

troll: Téged is (csak csendben, mert Ice!? még féltékeny lesz :DDD )

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#41) Szten Márs válasza szablya (#40) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Jól feladtad a leckét. De akkor nem leszek szókimondó. Viszont arra kérlek, hogy olvasd el _figyelmesen_, amit a #23-asban írtam, próbáld megérteni, hogy miért írtam, hogy mire célzok és tényleg az ilyenkor elképzelhető legnagyobb őszinteséggel gondold át a dolgot, a fogalmak jelentését, és hogy tulajdonképpen mi is az, amit érzel és ami kínoz.

(#43) szablya válasza troll91 (#42) üzenetére


szablya
tag

Én is hetero vagyok! :Y Miért, mire gondoltál?

:DDD - és Ice!? is, ugye Picim?

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#44) szablya válasza Szten Márs (#41) üzenetére


szablya
tag

Szten: Köszönöm. Tényleg. Ezzel most tényleg sikerült valami újat mutatnod nekem, más oldalról megvilágítani a dolgot.
Bár nem hiszem, hogy bármi változna. Túl eltökélt vagyok. Túlságosan vágyom rá.
És igen, sokszor órákon keresztül csak ezen gondolkozok...

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#46) Szten Márs válasza szablya (#44) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Örülök, tényleg. Akkor már megérte ma itt lennem. Egy dolog, amit tehetsz magadért és igen, érte is: szeresd jobban, mint amennyire vágysz rá. Ennél többet nem tudok mondani.

[ Szerkesztve ]

(#47) szablya válasza Szten Márs (#46) üzenetére


szablya
tag

De miért kéne ezt a két dolgot különválasztanom? :O

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#48) Thunderzolee válasza Gergő_ (#11) üzenetére

Ez a fordulópont dolog.. ebben lehet valami... De ez nem részemről fordulópont. Engem nem zavar, ha nincs szex egy barátságban.

Valószínűleg Szten Márs-hoz vagyok hasonló, egyáltalán nincsenek fiú haverjaim, barátaim, pajtásaim, szinte senki. DE lány annál több. A legtöbbjükkel "olyan" kapcsolatban is vagyok/voltam. Az már más kérdés, h nagy részük tizenéves teenager.
Kizárólag azokkal nem volt szex, akik konzernatív életfelfogásúak. Na, náluk fordulópontot jelentene a szex, (nálam nem, én ugyanúgy viselkednék utána is, mint előtte), és ha van is ilyesmi Szten Márs által is említett ottalvós buli, eszembe sem jut kezdeményezni, mivel megértettem, h nem lehetne semmi úgysem.

Konkrétan most is van egy ilyen lakótársnőm.

Odavoltam érte, szegényke magányos, depresszióra hajlamos (még gyógyszereket is szed), háromszor volt eljegyezve, mindháromszor elhagyták végül, aztán két 3-4 hónapos kapcsolat után jó ideje egyedül van, így került ide hozzánk a szállóra. a szülei utálják, nem is tartják a kapcsolatot egy ideje.
Mondták neki a csajok (a többiek), h majd a Zoli az nagyon jó barátod lesz, ő egy igazai "aranyos fiú".. összebarátkoztunk hamar, mindenhová együtt mentünk (kézenfogva), ha fáj valamije masszíroztam, befestettem a haját, voltunk szoliban, fürdeni, Vele "költöttem el" az üdülési csekkemet, folyton cirógatom, elvittem moziba, párszor vacsizni, kirándultunk sokfelé, együtt rendeltünk pizzákat, (ezek amúgy általános dolgok, de Nála eddig szinte mind kimaradt az életéből..), majdnem minden nap egymásnál alszunk (inkább nálam, a házimozi miatt).
Ja, közben meg sorban állnak a szálló fiú lakói az ajtaja előtt, és mindegyik csak "barátkozni" akart Vele, de aztán érdekes módon mindegyik le akarta kapni ...stb, és mivel nem hagyta senkinek, igen hamar le is k×rvázta mindenki.. Persze, mert mindig az a k×rva, akit nem lehet megd×gni... ugye? ...ennyit a jóképességű fiútársakról. Na többek között ezért sem keresem különösebben pasik társaságát, nagyon jól elvagyok én a barátnőimmel.
Utálnak is jópáran a szállón, amint visszahallottam.
De kanyarodjunk vissza a leányzóhoz.

Az elmúlt héten kitaláltuk, h neten is lehet ismerkedni, segítettem regisztrálni pár társkereső oldalra, többek között egy fiúval össze is hozta a sors. Elvált (elhagyta az asszony), van egy 5 éves kislánya, szóval pár órányi MSN után találkozót beszéltek meg másnapra.
Nekem még gyorsnak is tűnt a dolog.
Elérkezett a nagy nap délutánja, még kicsit beszéltek MSN-en délután nálam a randi előtt, (az Ő szobájában nincsen internet) aztán indult volna a lány, erre egyszercsak jön be, h Ő nem megy el, sőt töröljem a regisztrációkat is, meggondolta Magát. :Y
Na mondom ne már, hiszen erre vágyott.
Igen, de itt vagyunk neki mi barátnők/barátok (na jó, ez utóbbi csak én), olyan aranyos volt, ahogy mondta, ezek azok a pillanatok, amikor kínosnak érzem a barátságot, részemről több is lehetett volna.. Szóval Neki nem kell más, úgysem lesz ennél jobb kapcsolata, nem és kész.
Könyörögtem Neki, h adjon egy esélyt a csávónak, lehet, h minden jóra fordul majd, de az Istenért se akart menni.
Szóval végül én mentem el Vele, a város másik végén volt megbeszélve a találkozó, az odaúton kétszer akart visszafordulni, egyszer még csak húztam a kezén picit, de a másodiknál már vonszolnom kellett.
Odaérve örült, h nincsenek ott (mert a fiú a kislányt is hozta volna, úgy volt megbeszélve), hamar sarkon is akart fordulni, h hát Ő itt volt, de a fiú nem jött, de visszatartottam.
Ott álltunk ölelkezve, szakadt a hó, majdnem elsírtam magam, olyan szépeket mondott, aztán csörgött a telefonja, h megjöttek, így látótávolságig kísértem, aztán eljöttem.

Ez volt múlt héten.

Azóta összejöttek, Náluk töltötte a Karácsonyt is.
És hálás nekem, amiért ráerőszakoltam azt a találkozót akkor.

Most mit mondjak, h mekkora m×rha vagyok, amiért hagytam elmenni?
Vagy azt, h nagyon örülök, h úgy néz ki, rátalált élete párjára. :K

Ja hát igen, mert amúgy az volt megbeszélve, h mivel egyedül van, elhívom hozzánk az ünnepekre. Jó poén, h egy vibrátorkészletet akartam adni Neki ajándékba (mert a szex már sokféleképpen szóba került köztünk, kíváncsi voltam erre mit lép majd), szóval ezt a "készletet" végül ezek után nem adtam oda, végülis az új pasijával ne használják, így már nem poén.
Szóval ki tudja mi lett volna esetleg HA...

Na erre mondta egy közös barátnőnk, h milyen ritka pasi vagyok.. :N

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#49) Szten Márs válasza szablya (#47) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Mert különböző dolgok. A szeretet nem kér, pontosabban nem követel, nem mondja azt, hogy csak velem, nem tesz különbséget a másik boldogága között, akkor ha azt így, vagy úgy éri el, hanem csak a másik boldogsága számít neki. A szeretet azt akarja, hogy a másik boldog legyen, ettől lesz az, ami.
A vágy az követel, az magának akarja, az nem hajlandó elfogadni azt, hogy mással legyen boldog. Az ilyen jellegű vágy is a másik boldogságára vágyik, de azért, mert így ő is boldog lehet, mert így azt mondhatja, hogy látjátok, boldoggá tettem és boldoggá tesz, milyen jó nekünk. A vágy is adni akar tehát, de azért is, hogy kaphasson, nem csak és kizárólag az adásért magáért.

Ha szereted, akkor szeresd - ennyiben összefoglalható a dolog, ugyanakkor ez a legnehezebb. Ha a kettő különbségét megérted, az már félsiker. Nagyon hasonló a dolog. És a vágy bizony szeretetnek hazudja magát, méghozzá igen hihetően. Nagyjából ezt akartam az előbb is mondani, csak nem így, talán kissé keményebben.

Viszont mára lépek mert hulla vagyok és így nulla aggyal nem biztos, hogy a legszerencsésebb módon tudom leírni azt, amit akarok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.