Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

PH!acebookosodik az oldal :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) puttputt válasza szablya (#1) üzenetére


puttputt
őstag

Ezt még Tamási Áron is megirigyelné. :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#3) EczkE


EczkE
addikt

:R :C

Asszem mindenféleképpen!

(#4) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Újabban egyre több a kitárulkozás! :))
Akiknek kíváncsi voltam a képére azokét mind tudom, nem mintha számítana csak közelebbi. Persze a nagyon utált illetők képe is előttem van.
Érdekes összefüggések vannak az avatar és a valóság között, vannak durva ellentétek és nagyon közeli hasonlóságok.

[ Szerkesztve ]

(#5) moha21


moha21
addikt

Én senkit sem vágok, hogy néz ki. :)) Na jó 3 ember.:)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#6) szablya válasza Kolondrum (#4) üzenetére


szablya
tag

Rólatok is szívesen látnék pár képet, nagyban :DD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#7) CséZé


CséZé
őstag

hát én nem ilyennek képzeltelek :D

(#8) Vakegérke válasza szablya (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó kép. :K

Ha kíváncsi vagy rám, blogomban a legelső írásom bemutatkozás. Fotóval, úgy bizony. :K
Azóta öregedtem, de megmaradtam annak, akit megmutattam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Teljesen úgy nézel ki, mint egy ember.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#10) szablya válasza CséZé (#7) üzenetére


szablya
tag

Be kéne újítani valami hardcoreos cuccokra. Tavasszal lehet, kopasz leszek, és apum ha minden igaz, mostanában hoz egy-két HARCOS cuccot is, meg pár katona nadrág jó volna. Aztán, ha lesz pénzem, magamnak hosszú szárú bakancsot :D Divatozok :DDD

Milyennek képzeltél?

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#11) Móci


Móci
addikt

Egész embernek nézel ki, csak ez a májvipes gagyi hatása ne lenne a képnek... :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12) szablya válasza Móci (#11) üzenetére


szablya
tag

Gagyi? Én csiáltam :O És nem is látogatom májvipet és rokonait. :O

Chutulu Dawn: Ezt dicséretnek veszem :D

Hol van az én Művésznőm, elsősorban neki készült :DD

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#13) sagesz93 válasza szablya (#10) üzenetére


sagesz93
addikt

sokzsebes gatya + bomber = harcos :D
Hát igen, mint 1 ember. :)

(#14) Móci válasza szablya (#12) üzenetére


Móci
addikt

Nem sértésből írtam, csak nekem az ugrott be.
De tényleg ne sírj, nem akartam beszólni! Csak egy kicsit! ;] BÉKE!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15) CséZé válasza szablya (#10) üzenetére


CséZé
őstag

Hát nem is tudom, hogy fogalmazzam meg, sokkall visszahúzódóbbnak, jó tudom h kép alapján nem lehet megítélni, de az írásaidból nekem az jött le.

A Harcos Balmazújvárosból származik, ahol én lakom! :K

(#16) Kolondrum válasza szablya (#6) üzenetére


Kolondrum
félisten

Tudod hol keress képeket. (Na tessék) És befejeztem több nincs. Méret: kicsit! Ott a fotosop nagyítsátok.

[ Szerkesztve ]

(#17) szablya válasza CséZé (#15) üzenetére


szablya
tag

Képzeld el, hogy ebből a csuklyából nem látszik ki a fejem, és olvasok, csak két derót lóg a fülemből, és néha megtelik a szemem könnyel. De amúgy igyekszem férfinak kinézni.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#18) moha21


moha21
addikt

Rólam is van 1-2 kép:

[link]

[link]

[link]

Szerintem az első a legjobb :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#19) Gergő_


Gergő_
őstag

keménykötésű vagy hallod
a háttér tényleg gagyi :P:D

(#20) Kolondrum válasza moha21 (#18) üzenetére


Kolondrum
félisten

Azzért este veled sem taliznék! :DD

(#21) moha21 válasza Kolondrum (#20) üzenetére


moha21
addikt

Pedig teljesen nyugalmas ember vagyok, önvédelmen kívül sosem volt még senkivel konfliktusom.

(#22) szablya : Lehet nyugodtan, mert

1. Nehéz kihozni a sodromból

2. Akkor is csak magamba mérgelődök. :))

3. Ez csak kinézet a látszat csal. Dolgozok, tanulok, fórumozok.:)

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#22) szablya válasza moha21 (#18) üzenetére


szablya
tag

Uh, beléd sem kötök :Y :DDD

Gergő_: Felhők renderelése, felfele szélfúvás és függőleges bemozdítás, aztán enyhe sötétítés. Nekem tetszik, szeretem a fekete-szürkét.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#23) Szplöttyy válasza sagesz93 (#13) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

:R :R Sokzsebes+bomber+kopaszfej+morcosnézés=én :DDD Már az orvos is megkérdezte tőlem "Te ijen szkínhedvagy?" :DDD

Mellesleg, én is nyugodt ember vagyok, néha antiszociális, néha társasági. Ma pl egy picitrészeg csövi kiszúrta az órámat a villamoson. "Fiam hány óra van?" -Háromnegyed 3... "Az fasza, akkor estig még megtudok inni 2liter bort" hát kitört a röhögés belőlem :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke & Torque

(#24) Vladi válasza Vakegérke (#8) üzenetére


Vladi
nagyúr

Az mindig vicces nekem, ha a fórumos arcokról látok fotót. Mindig meglepő. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#25) Kolondrum válasza Vladi (#24) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ugye? Nem is vicces hanem meglepő.

(#26) moha21 válasza Szplöttyy (#23) üzenetére


moha21
addikt

Mondjuk úgy jártam már hajléktalannal, hogy odajött és megkérdezte nem félek-e, hogy megkésel. Én meg elkezdtem röhögni rajta ő volt 160 cm 40kg én 190 cm 90kg :))
Falusi gyerek vagyok. :DDD

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#27) szablya válasza Vakegérke (#8) üzenetére


szablya
tag

Khm, a te írásaid nyomán találtam igazán a logoutra, az volt a második bejegyzés, amit elolvastam :B

moha21: mondom én, nem lát, aki beléd köt :N

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#28) sagesz93 válasza Szplöttyy (#23) üzenetére


sagesz93
addikt

kéépeet!
Amúgy én hasonlítok az avataromra.
Hosszú a hajam :D

(#29) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

teccő he :DDD

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#30) szablya válasza kovacsroli (#29) üzenetére


szablya
tag

Hö, ugye, no!

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#31) Szplöttyy válasza sagesz93 (#28) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Szerinted mévan zacsi a fejemen, nem reklámozom én magam :DDD Tudod, a jelmondat "Nemigérem, hogy a pofád nem b*szom szét, lámpavason végzi a ***** söpredék" :DDD :DDD

Smoke & Torque

(#32) Vakegérke válasza szablya (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ecsém, tyuhajla, sztamindenit!
Megtisztelsz egészen a meghatódásig. De frankón...

Köszönöm!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) szablya válasza Vakegérke (#32) üzenetére


szablya
tag

Sokat adtál az írásaiddal, kivált az Öreg Paraszt meséivel, azokat még reg előtt elolvastam :) Remélem még mesél majd kend, gyakrabban is :)

Szlöpötty: Igen, az úgy van jól ;]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#34) művésznő4 válasza moha21 (#5) üzenetére


művésznő4
csendes tag

moha: Akkor én vagyok 1-ik a 3-ból ugye? ;) Engem már láttál...:P
Meg én is téged...:P

[ Szerkesztve ]

(#35) nem_tom


nem_tom
őstag

hát én se ilyennek képzeltelek. tisztára 20 -nak nézel ki. :D

(#36) Zolinho1026


Zolinho1026
tag

Na mostmár legalább ismerek pár arcot :DDD

Egyszer én is felfedem a valóságot. :C

[ Szerkesztve ]

Loxone and Loxberry superuser

(#37) szablya válasza nem_tom (#35) üzenetére


szablya
tag

:B Nem is gondoltam volna, hogy ilyen érett külsőm van :D Eddig már 2en mondtátok :)) Ez jó ;]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#38) művésznő4 válasza szablya (#12) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Itt vagyok édes szablyáám! :DD
Annyira drága vagy, hogy direkt miattam kiraktál egy képet.... :B
Nagyon hízelgő.....komolyan... :R aranyos vagy!

(bár mint mondtam, nekem az a kép is nagyon tetszett, amit msn-en küldtél.. :K ) :C

(#39) szablya válasza művésznő4 (#38) üzenetére


szablya
tag

Ha nem is csak miattad, de elsősorban neked, egyébként meg se fordult volna a fejemben, asszem :) Örülök, hogy örülsz :DD

Ma már nem tudunk beszélni, mert kell még tanuljak,
Szép álmokat, Kedves! :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#40) moha21 válasza művésznő4 (#34) üzenetére


moha21
addikt

ühümm veled együtt 3. :))
Remélem te nem ijedtél meg tőlem:P Vagy tényleg ennyire antiszociális a kinézetem?:D

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#41) nem_tom válasza moha21 (#40) üzenetére


nem_tom
őstag

maradjunk annyiban, hogy nem nézel ki puhány csávónak. :DDD

(#42) művésznő4 válasza moha21 (#40) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Köszönöm Kis Hercegem, neked is jóéjszakát! :B ;)

Jólvan akkor mohám...örülök, hogy benne vagyok a Top 3-ban :DD :P
Hmm....érdekes egy fazon vagy te...
Egy nagyon intelligens, humoros embert ismerhettem meg benned.
Tényleg nagyon jófej vagy, de ha az utcán szembe találkoznék veled, akkor én se szaladnék oda, hogy kezet fogjak veled... :DDD :P
Mondjuk úgy, hogy olyan balhés, nehézfiúnak néznélek...
Tanulság: Ne ítélj 1. látásra... :K ;)

Puszillak mohaaa! :*

(#43) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Ez meg én vagyok.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#44) művésznő4 válasza Cthulhu Dawn (#43) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Én hülye még meg is néztem.... :U :DDD

(#45) moha21 válasza Cthulhu Dawn (#43) üzenetére


moha21
addikt

:W :DDD Mekkora flash ;]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#46) szablya válasza Cthulhu Dawn (#43) üzenetére


szablya
tag

Nem rossz, határozottan nem rossz...

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#47) McKane


McKane
senior tag

csak azért írok,mert itt kérted..

[link]

egyre több az ilyen témájú írás.. de miért??? :F

(#48) madstunt válasza McKane (#47) üzenetére


madstunt
addikt

hát én nem ennek a bejegyzésnek a hatására készítettem az enyémet,maradjunk annyiban.
(mielött még az enyém is idelinkelődik)

(#49) CséZé válasza McKane (#47) üzenetére


CséZé
őstag

exchibionizmus rulez.

(#50) z0d1AK válasza Kolondrum (#20) üzenetére


z0d1AK
veterán

Azért este én innen nem sok mindenkivel találkoznék, már csak a nemi identitásom miatt sem:DDD

Új divat hódít:
Pózolj Logout-on :P

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.