Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [szablya:] Egyedül

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Van még időd. Ilyen korban még nem igazán realizálódik a barátság fogalma ( a többségnél ), talán te kicsit más vagy, érettebb vagy és azért bánt ez jobban.

Ha ez megnyugtat, nekem se volt még, de talán ha más lennék, mindenki a "haverom" lenne és nem gondolnék ilyenekre, de nem így van.

:)

[ Szerkesztve ]

(#2) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Te véletlen nem noname reinkarnációja vagy? ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3) pityeszka


pityeszka
őstag

"az olyan embert értem, akiért tűzbe tenném a kezem"

Ne tedd!!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#4) Xirtam válasza Dr. Romano (#2) üzenetére


Xirtam
veterán

Pont ezt akartam írni! :U :DDD

(#5) Daweee


Daweee
őstag

Nem olyan rég még én is így gondolkodtam, relatíve sok a haverom (annak ellenére hogy elég zárkózott vagyok) de nem találtam köztük a barátot, valami olyasmit amit te is megfogalmaztál. Az utóbbi időben kezdek rájönni, hogy igazából ott van az az 1-2 ember, csak nem feltétlenül könnyű észrevenni. Persze engem is hagyott már ott olyan akivel így éreztem, de hát ilyen az élet. Viszont hogy ne legyen olyan egyszerű, pár hónap és az egésznek vége, otthagyjuk a gimit, és ahányan vagyunk, annyifelé megyünk, de csak lesznek majd egyetemen is érdemes arcok. Legalábbis bízom benne :D Szóval fel a fejjel, és nézz szét magad körül :D

(#6) Lenry


Lenry
félisten

ált.suliban nekem is csak 1 volt.
igaz, középsuliban meg 4, azóta sem tudnék választani, hogy melyikük a legjobb barátom

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) szablya válasza Dr. Romano (#2) üzenetére


szablya
tag

Kikérem magamnak. Nem is ismerem NoNamet. Amúgy hamarabb itt voltam, mint ahogy kitiltották.
Nem hiszek a reinkarnációban :DDD

Többiek: Kösz :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#8) szablya válasza Dr. Romano (#2) üzenetére


szablya
tag

Mitől van ez a spontán duplázódás a hsz-eknél? :F

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#9) aero. válasza szablya (#8) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

kétszer nyomod meg a gombot?

(#10) Dr. Romano válasza szablya (#7) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Elnézésedet kérem csak az ilyen "rinya" írásokat már jó ideje tőle szoktuk meg, ezért volt ez a Déjà vu. ;)

Vaszeg véletlen gyorsan nyomod meg kétszer a gombot, vagy a RI/OS sz*rakodott megint.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11) Daweee válasza Dr. Romano (#10) üzenetére


Daweee
őstag

De azért valamivel alacsonyabb minőségben ;]

Emberek játsszuk már azt a bizonyos játékot :P

[ Szerkesztve ]

(#12) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha senki más nem is, én hiszek szablya barátunknak, barátunkban.

Hogy a csudába lehet hozzá hasonlítani khm... kit is? Mondjuk úgy, egy piti kis leszerepelt volt fórumozót.
Sehogyan.

Érzésekről, érzelmekről beszél, méghozzá elég plasztikusan. Én legalábbis átérzem vergődéseit.
Csessze meg a kutya azt a rohadt világot, ahol névtelenke akár csak hasonlatosnak tűnhet egy szabatosan fogalmazó, helyesen író, érzelemdús emberke mellett.
Ha tévedek, elfogadom a fejemre borított fekáliát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) szablya válasza Vakegérke (#12) üzenetére


szablya
tag

Köszönöm :) :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#14) Vakegérke válasza szablya (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én veled vagyok, ha számít ez valamit egyáltalán ebben a büdös életben.
Ameddig megérdemled.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [szablya:] Egyedül
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.