Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [szablya:] Das Boot

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

SMU 23 első világháborús osztrák-magyar tengeralattjáró:

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) Eastman


Eastman
őstag

Nagggyon jó!

...a Vadászat a Vörös Októberre sem elhanyagolható... :) Főleg mikor a USS Dallas kirobban a víz alól!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3) 7600 GS


7600 GS
addikt

Hát igen, nagy harcosok votlak, tisztelet nekik! :R Az angolokat meg így is utálom. :) Ha szereted a tengeralattjárókat, akkor próbáld ki a Silent Hunter játékot! Ja, és a Das Boot hihetetlen jól visszaadja a bezártság feelinget!

(#4) moha21


moha21
addikt

A játék is jó volt a régi DOS-os. :))

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#5) Badman 4ever válasza moha21 (#4) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Azzal én is játszottam elég sokat és meg is van a mai napig egy CD-n. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6) szablya válasza 7600 GS (#3) üzenetére


szablya
tag

Ismerős játék, épp a 3-assal szórakozgatok, mikor rám jön a merülhetnék :K

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#7) TCDD


TCDD
csendes tag

A legkeményebb rész az, amikor Johann megőrül és a kapitány le akarja lőni...

Tényleg iszonyatos lehetett. Néha elgondolkodom, hogy én kibírtam volna-e.

Halt. Hammerzeit.

(#8) mmcc02


mmcc02
tag

Egyik Kedvenc filmem!!! csak hát a vége.....áhh!

* Gondolkodom, tehát vagyok, ez a kérdés, válasszatok! Avagy röviden: Gondolkodom, tehát válasszatok! * Búbos páka *

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [szablya:] Das Boot
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.