Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Alap :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#2) szablya válasza Cthulhu Dawn (#1) üzenetére


szablya
tag

Azért a HIMes kép szerintem üt :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) Piloss


Piloss
senior tag

b+ :DDD

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#4) bullseye


bullseye
addikt

ez jó, mert végre bővült a régi lista... Glam-nek nem tudom megfelel-e, de egy filmezne miatt belenéztem a The Sweet felvételeibe... és ezzel felléphettek a 70-es években a tévében!!!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5) Lenry


Lenry
félisten

GRIND METÁL:
A lovag megjelenik, teljesen érhetetlenül sikoltozik kb. 2 percig, majd távozik.

itt kezdtem vinnyogni a röhögéstől

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Hát ez nagyon beteg!!! :DDD :C

Szinte látom magam előtt, amint a nem metál rajongók egyetértően bólogatnak, a metál rajongók meg könnyesre röhögik magukat. A Glam nagyon felteszi a pontot az i-re!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#7) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Hát ez beszarás :DDD

sweetlou6.wordpress.com

(#8) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

"EPIC METAL:
Lélekemelő zene közepedte érkezik a lovag, heroikus küzdelemben végez a sárkányal végül szintén heroikus küzdelemben magáévá teszi a királylányt is."

Áh, ez új, ez behalás. :D

(#9) mephi666


mephi666
nagyúr

na, ezt nem ismertem... hatalmas :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) Móci


Móci
addikt

Kegyetlen jó! :C Feldobta a reggelt!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#11) Csemike


Csemike
csendes tag

Hehehehe :DDD

(#12) Thunderzolee

A bónusz kép is ütős, felröhögtem rajt.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13) Pukkancs


Pukkancs
tag

A grind metál tényleg ilyen tök őrült üvöltés, a Troll metál meg szerintem nem Svéd, hanem Finn.

(#14) szablya válasza Pukkancs (#13) üzenetére


szablya
tag

Pl az Arckanum az svéd :K

Örülök ha tetszett :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#15) Peterson_


Peterson_
addikt

ez mekkora!
:C

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#16) sz4blya


sz4blya
csendes tag

UP!

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#17) Ygg


Ygg
senior tag

K*rva jó.

(#18) Sanchez638 válasza Pukkancs (#13) üzenetére


Sanchez638
addikt

A lényeg, hogy északi cucc:)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.