Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

UP? :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Nem 14.-e van ma?Ezt majd inkább holnap :P Amúgy nálunk ünnepségen egy csaj kicsit karaoke módon a Magyarország c. szuperslágert énekelte,de olyan fahangon,hogy Fenyő is leküldte volna a színpadról szép udvariasan ;]

[ Szerkesztve ]

(#3) szombatitomi válasza vsgaborr11 (#2) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

:D Azt szeressük.

De, 14-e van, de ez azt jelenti hogy holnap 15. lesz. Előre be kell készülni. :K

(#4) moha21


moha21
addikt

A vicc nálunk az önkormányzat ismét megtartotta 12.-én a 15.-ét. :((( A május 1 is május 3.án szokott lenni az aug 20 is máskor szóval vicc, hogy a vezetőség ahogy ráér úgy vannak az ünnepek? :F

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#5) szablya válasza moha21 (#4) üzenetére


szablya
tag

Ez tényleg cinkes.

Ma cserkészcsapattal rendeztünk "Zúg március" történelmi vetélkedőt, illetve itt természetesen holnap lesz ünnepi mise és koszorúzás.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#6) szombatitomi válasza szablya (#5) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Jó nektek, hogy ott még van cserkészcsapat. Koszorúzás elvileg itt is lesz holnap.

(#7) moha21 válasza szablya (#5) üzenetére


moha21
addikt

Arról nem beszélek, hogy a kokárda is ritkaság erre pedig a román határtól 2 km-re lakom békés megyében szóval épphogy itt maradtunk.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#8) szablya válasza moha21 (#7) üzenetére


szablya
tag

Én holnap kokárdával megyek iskolába is... és a tanárok is sokan felveszik asszem, meg ma a polgármesteren láttam.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#9) kistigris007 válasza szablya (#8) üzenetére


kistigris007
csendes tag

Jó neked, hogy tehetsz kokárdát... Nálunk már testisértés is vol,csak azért mert valaki magyarul beszelt. Ez fényes nappal történt egy parkban. A tavaly marcius 15.-en pedig,aki hozott egy zászlot az RMDSZ-től a suliba, az ünnepsegre, azt is megverték...

This is real, this is me I'm exactly where I'm supposed to be, now Gonna let the light, shine on me Now I've found, who I am There's no way to hold it in No more hiding who I want to be This is me ...

(#10) ^Clown válasza szombatitomi (#3) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Így van!

Éljen a magyar szabadság,
Éljen a haza!

(#11) szablya válasza kistigris007 (#9) üzenetére


szablya
tag

Ez... :( dühítő!

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#12) moha21 válasza szablya (#8) üzenetére


moha21
addikt

Persze én is veszek kokárdát holnap.

(#9) kistigris007 : elég szomorú ilyen világban élünk. :(

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#13) CséZé


CséZé
őstag

Klapka-induló, arra lehet menetelni :D - kicsit van ereje.

[ Szerkesztve ]

(#14) negyedes válasza kistigris007 (#9) üzenetére


negyedes
addikt

Kolozsvari-e vagy?

Erdelyi indulo

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#15) aram01


aram01
nagyúr

remélem nem lesz ma balhé :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#16) JuliusCaesar válasza moha21 (#4) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Hát nekem az úgy jó hogy a suliban megtartják máskor. Szünetnapon fene menne be ünnepélyt nézni, így is volt 40 perces amit végiguntam (közhely durrogtatások). Jó, így hogy szünet van. Május egy szintúgy. Augusztus 20. meg nem nagyon érdekel. Tűzijáték nem köt le a programok meg hidegen hagynak (már ha vannak).

Misére meg rángasson el az ördög, kiráz a hideg.

ui: viszont az vicces, hogy a 12 pontot még mindig ciki felolvasni (felelős kormány, katonák helyzete satöbbi).

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#17) aram01 válasza JuliusCaesar (#16) üzenetére


aram01
nagyúr

nálunk augusztus 20 az 19.én van ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#18) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Itt Sydney-ben már lassan vége 15.-ének, de egész nap rajtam volt a kokárda. Anyukám küldött egy fél méter zászló "szalagot" és mondta, hogy varrjam magam. :) Köszi, még életemben nem varrtam, úgyhogy tegnap egy órát töltöttem azzal, hogy négy kokárdát varrjak és egy címeres kitűzőt erősítsek rájuk. :) Persze itt mindenki azt hitte valami olasz dologról van szó, hiszen a színek alapján az az első ami eszükbe jut. Aki megkérdezte, hogy mégis mi ez, annak hosszan magyaráztam a történetet.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#19) moha21 válasza Paarthurnax (#18) üzenetére


moha21
addikt

:R

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#20) tibi666 válasza Paarthurnax (#18) üzenetére


tibi666
senior tag

nálunk meg már ciki felvenni, mert náci, fasiszta disznó leszel. kirekesztő. :(

(#21) makraipeter1 válasza CséZé (#13) üzenetére


makraipeter1
tag

váváá, ezt játszottuk menetelékor :) amíg jártam dobolni

(#22) sp@rtan


sp@rtan
senior tag


:)
Kicsit gagyi lett,de mentségemre szolgál, hogy Paint-tel csináltam :D

(#23) aram01 válasza sp@rtan (#22) üzenetére


aram01
nagyúr

a lényeg azért átjött :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#24) makraipeter1 válasza sp@rtan (#22) üzenetére


makraipeter1
tag


;] ;]

(#25) kistigris007 válasza negyedes (#14) üzenetére


kistigris007
csendes tag

Nem, Margitta.

This is real, this is me I'm exactly where I'm supposed to be, now Gonna let the light, shine on me Now I've found, who I am There's no way to hold it in No more hiding who I want to be This is me ...

(#26) ladybug


ladybug
őstag

Itt rengeteg nótát találsz.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.