Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szia. Szerintem ne YouTube videókat keress, hanem szöveges teszteket. Azokban gyakran van az adott géppel készült letölthető videó, eredeti minőségben. Az elég jó támpont lehet.

(#2) 33as


33as
senior tag

Szia, én már kb..százszor végigjártam a különböző "akciókameramelyikmilyenminoségu" témát!

De mindig vagy a Sony vagy a GoPro kameráit ajánlom, sokkal jobb a minőséget kapsz a pénzedért!

Tudom drágák, de szerintem még egy kicsit tegyél hozzá a pánzedhez!

Nekem Hero 6-om meg egy Gimbal-om van videózásra, és tökéletesen megvagyok elégedve vele!

Itt van egy dropboxos video: www.dropbox.com/s/i01w94desf12bu4/GoPro%20Hero%206%20proba.mp4]/B]

(az itteni linkesítés nem megy, másold ki légyszives a linket) :W

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#3) Thusor válasza 33as (#2) üzenetére


Thusor
őstag

Tessék

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#4) 33as válasza Thusor (#3) üzenetére


33as
senior tag

Köszi! :D

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#5) -szabi- válasza 33as (#2) üzenetére


-szabi-
őstag

Tudom, hogy jobbak.
Említettem hébe-hóba használnám egyébként a fiókban lapulna, így annyit tényleg nem akarok adni érte.
Szóval nekem nem a lehető legjobb kell, hanem amit fizetni vagyok érte hajlandó abban az árkategóriában legyen jó választás.
Sajnos ezek a "GoPro killer" címmel futó youtube videók tényleg nem segítenek.

üdv

(#6) 0xmilan válasza 33as (#2) üzenetére


0xmilan
addikt

gohprho sztop rekordin

(#7) Viktor S


Viktor S
csendes tag

Használt GoPro Hero?

(#8) -szabi- válasza Viktor S (#7) üzenetére


-szabi-
őstag

Hi

Nem gondoltam használtra, de megnézem majd mi a kínálat.

üdv

(#9) Szada85 válasza -szabi- (#8) üzenetére


Szada85
aktív tag

Szia.

Hasonló úton vagyok túl én is. Én is azt gondolom, hogy amire elötte azt gondolod, hogy jó lesz ez is, az idövel zavarni fog. :)

SJ4000-rel kezdtem, jó-jó, de aztán hamar zavarni kezdett ez-az, jobbat szerettem volna. Eladtam, lett helyette egy Xiaomi Yi, tényleg sok területen jobb volt, mint az SJ, de pl az esti videók számomra kevesek voltak, így azt elajándékoztam családon belül.

Mivel egy új GoPro árát én is sokalltam, így én is a használt, néhánnyal korábbi szériát kerestem, ezt az irányt szerintem is érdemes megnézned, hátha.

(Én végül tavaly egy Hero3+ kamerát vettem, egy halom plusz felszereléssel barátságos áron, és maximálisan elégedett vagyok vele.)

(#10) -szabi- válasza Szada85 (#9) üzenetére


-szabi-
őstag

Hi

Említett SJ4000 1920×1080@30fps esetén 14.7-15.1Mb/s átlagos bitrátával rögzít, míg hangsáv mono pcm 512kb/s 32kHz-en.
Ehhez képest fentebb linkelt "GoPro Hero 6 proba" videó átlagos bitrátája 19.5Mb/s és a hangsáv is kellemesebb, mp4a, sztereó, AAC-LC, 231kb/s, 48kHz-en.
Azt meg tudnád mondani a Yi illetve a GoPro mekkora bitrátával rögzít?

üdv

(#11) -szabi- válasza -szabi- (#10) üzenetére


-szabi-
őstag

Olybá tűnik ezt nem tudom meg. :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.