Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) varga.tamas


varga.tamas
tag

Erre azért nem lennék olyan büszke.

Arra remélem számoltál, hogy bármiféle továbbtanuláshoz a 11. év végi már számít. És ez nem épp átlag emelő...

Irodalom, nyelvtan, történelem. Ezek mind simán beseggelős tárgyak, nem kell érteni is, mint pl fizika, matek, kémia.

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#2) baluka26


baluka26
veterán

Jó, hogy a szaktantárgyaidból ilyen kiváló eredményeid vannak....

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sajnos ez így nagyon kevés... az átlagod egy dolog, arra még azt mondanám, hogy nem baj, kellenek a jó szakmunkások, de pont a szaktárgyaidban vagy kutyaütő...

(#4) danih


danih
addikt

Nem akarsz inkább a humán tárgyak felé mozdulni? :DDD

(#5) DeFranco válasza danih (#4) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én is pont arra gondoltam, hogy szabadbölcsész bizonyítvány ez, de nem akartam flamelni :D

(#6) sz.balazs.95 válasza baluka26 (#2) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Igazából csak a képletekkel vannak problémák, a többi ok.
Meg mérésből+gyakorlatból új tanárt is kaptunk... És dolgozatnnál pl. Egy csomó minden nem is kérdezett, amire viszont pontot adott volna... Tulajdonképpen a kérdéseket is szinte nekünk kellett kitalálni, hogy mire kíváncsi a tanár... :U

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#7) DeFranco válasza sz.balazs.95 (#6) üzenetére


DeFranco
nagyúr

4:34-től tetszik meghallgatni a mindenrevanegybelgaszámot

(#8) mephi666 válasza DeFranco (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem tán arra gondolsz burkoltan, hogy a magatartás 5ös rásegítéssel jó kis mekdonácos krumplisütő bölcsész lehet belőle? :DDD

rohadt lusta voltam egyébként ebben az időszakban én is... elég rossz, hogy a főtárgyakból így lent van, viszont ha a továbbtanuláshoz szükséges főtárgyakat megnyomja és a következő féléves jegyei jók lesznek, semmi nincs veszve... (fizika 2.4es átlagból 2hét alatt csináltam 4est anno... ehhez mondjuk kellett a tanárom beleegyezése, hogy félévzárásig minden órán egész témakörökből felelhessek hiba nélkül, 5ösre...)

...nem tudom, most ez hogy megy, de nálunk 12éve pár tantárgyból 3. évvégi és 4. féléves jegy szimplán számított továbbtanuláshoz, matek+fizika+valami meg talán duplán

ui: azt hittem hello-t linkelsz belgától :DDD

"hello, pocokarcú fiú, ne legyél oly szomorú
hello, olvassál sokat, és látogass tanfolyamokat"

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Rypejakten


Rypejakten
addikt

irodalom: 5
nyelvtan: 4
tortenelem: 5
angol: 4
olasz: 4
biosz: 4
foldrajz: 5
matek: 4
fizika: 4
info: 5
kemia: 2 ;]
rajz: 5
enek: 5
testneveles: 5

10. osztaly, juhee, bar gimnazistakent tudom, inkabb kussoljak.

(#10) DeFranco válasza mephi666 (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez a szám valahogy nem ragadt meg, újbelgából meg már nem vagyok jó, pedig ott van egy egész album az iskolának szentelve

ez így már veszett fejsze, jóra nem hozza ki, egy 4 körüli átlaggal esetleg lehetne valamit kezdeni egy év halasztással és kemény melóval, de ez a teljesítmény már el van könyvelve ilyennek, ebből nem lehet kitörni

mellesleg ehhez már hozzáállás is kell, lustadisznó voltam mindig is, de ami az órán megmaradt, abból is simán hoztam mindig egy 4-est, tanulás nélkül... egy kettes-hármas bizonyítványhoz már szándékos hanyagság is kell

(#11) varga.tamas válasza sz.balazs.95 (#6) üzenetére


varga.tamas
tag

Elárulok neked egy nagy titkot.

A melóban nem fogja senki megmondani mit csinálj. Vagyis azt megmondja, hogy mit csinálj, de azt nem, hogy hogyan.

Persze a megrendelő elmondja pongyola nyelven mit szeretne, de neked kell megvalósitani...

A tanárra való hivatkozásod pedig szimplán kifogás.

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#12) mephi666 válasza DeFranco (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez a hello úgy kb 10 éves lehet, akkor hallgattunk sok belga-t :K

én is mindig elszúrtam az időm hülyeségekkel és lusta voltam tanulni... de ha kellett, akkor odatettem magam és órán általában figyeltem... 3.5-4körüli átlag lazán megvolt... meg, ha az embernek álmai vannak továbbtanulásról, akkor jobb, ha hozzászokik... érettségire ráparáztam és készültem ezerrel, utána meg fősulin azt hittem, hogy ilyen lesz egy vizsgaidőszak is :DDD esküszöm 1-1 vizsgát komplett érettségire elcseréltem volna, akkora a különbség... középsuliban elvan az ember, készülget ímmel-ámmal és kap egy 4est... fősulin orrvérzésig nyomod, úgy vagy vele, hogy menni fog, aztán kampó... teljesen más a követelmény... én, ha tehetném akkor a fősuliból csinálnék újra durván 2 évet (sok ivás, bulizás meg zöldség elvitte az energiám meg a tanulási kedvem) ...szép 0 meg 5kredites féléveim voltak... utána, amikor komolyan nekiálltam, sikerült már olyan félév, amikor 1 zh-t nem kellett pótolnom, a vizsgaidőszak első 2 hetében meg lenyomtam 4vizsgát+2szigorlatot (kezdődött a 2006-os vb és 3 hetem lett volna mindent lenyomni előtte, így besűrítettem az egészet 2 hétre, hogy 3. héten majd a pótok lemennek talán :DDD állat volt, de megcsináltam)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) varga.tamas


varga.tamas
tag

Nagy kár hogy a szakmunkás bizonyítványát nem lengeti egyik villanyszerelő sem. Azért "bízd" az életed egy olyanra, aki vill. ism tantárgyból épphogy kettes volt, ami kb annyi ismeretet takar, hogy a feszültség alatt lévő vezeték ugyanúgy néz ki, mint az, ami nincs fesz. alatt.... csak más a fogása ....LOL

[ Szerkesztve ]

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#14) DeFranco válasza mephi666 (#12) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tudom, ezért került két tagmondatba :)

(#15) baluka26 válasza danih (#4) üzenetére


baluka26
veterán

Maga még látható?! :R :D

sz.balazs: Kifogás az mindig van. :D

Én is nekiálljak menőzni a leckekönyvemmel amúgy?:D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16) varga.tamas válasza baluka26 (#15) üzenetére


varga.tamas
tag

Akkor előveszem a múlt havi bérjegyzékem.

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#17) baluka26 válasza varga.tamas (#16) üzenetére


baluka26
veterán

Na, csináljuk! :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18) DeFranco válasza baluka26 (#17) üzenetére


DeFranco
nagyúr

most dobjam be a köztársasági ösztöndíjamat? :DDD

(#19) baluka26 válasza DeFranco (#18) üzenetére


baluka26
veterán

Kit optál le?:D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20) DeFranco válasza baluka26 (#19) üzenetére


DeFranco
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#21) total90 válasza sz.balazs.95 (#6) üzenetére


total90
veterán

Ha tanulsz eleget, akkor jöhet új tanár, világ megszállás, akkor is jobb eredményeid lesznek. Pl. ha nem megy a matek, akkor sem ha sokat tanulod fordulj privá tanárhoz.
Nem fogd arra, hogy "mer' új tanár jött", mert az csak erősíti a hitet benned, hogy más a hibás, közben meg csak is te. Ha nem így lenne, akkor mindenki eredményes szar lenne, de gondolom ez nem így van.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#22) sz.balazs.95 válasza total90 (#21) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

"akkor mindenki eredményes szar lenne, de gondolom ez nem így van."

Háát... :D matekból meg mérésből azért lett 1-2 "nem túl szép" eredmény.
Azt mindenképp tudni kell, hogy matekból ill. szaktantárgyból is bontva van az osztály.
Matekból 2 egyforma részre van bontva. Nekem 2,62 lett az átlagom és erre kaptam 3-ast! :P (szerintem szimpatikus vagyok a tanárnak) ettől függetlenül minden szülő (persze akinek a gyereke ebbe a csoportba jár) egységesen panaszkodott szülőin, hogy mennyire rossz a tanár... És ezzel a 3-assal az egyik legjobb vagyok matekból. (össz. Két 3-as született ebbe a csoportba velem együtt).

Szakmai tárgyból 3 csoport van. Ebből 2 elektro. (a 3. Gépészet) A másik elektro csoport csupa 4-es volt, de mire: World of Tanks, Honfoglaló, stb.
Az én csoportomban ilyen meg se fordult a tanár fejében. Nálunk a kettesért kellett megküzdeni.
Tehát ok, hogy 2-es de amögött azért némi tudás is van. Egyébként elég szogorúan osztályoz.
Ez persze nem baj - nem is azért mondom, mert így legalább nem (annyira) hülyén megyünk továbbtanulni (legalábbis a mi csoportunkból)

Elektróból meg a tanár mondta, hogy szorgalmas vagyok, csak dolgozatíráskor blokkolok le... Bár az ulolsó négy jegyem 3, 3, 3, 4 (az utolsó az év végi tz) csak a korábbi 1-es, 2-esek húzták le nagyon az átlagom...

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#23) total90 válasza sz.balazs.95 (#22) üzenetére


total90
veterán

Akkor is ha eleget tanulsz lehet akármilyen szar a tanár még lehet jó jegyed. Ha annyira fos a matek tanár menj el privát órára és kész. A fejlődésed rajtad áll.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#24) sz.balazs.95 válasza total90 (#23) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

A 3-asomat annak köszönhetem, hogy különtanárhoz jártam. ;) a kórdinátageometriát leszámítva minden jól megy (a különtanár miatt), az viszont nagyon nem.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#25) total90 válasza sz.balazs.95 (#24) üzenetére


total90
veterán

Akkor ott kell fejlesztened magad, biztos arra is van megoldás :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.