Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [sz4blya:] Re.

Hozzászólások

(#1) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Aha, szóval azért nem láttalak logouton ;] . Miért bannoltak?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#2) CséZé


CséZé
őstag

üdv újra itt.

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Szia. : )

Asszem mindenféleképpen!

(#4) kenwood3


kenwood3
őstag

Üdv újra :R

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#5) sz4blya válasza Cthulhu Dawn (#1) üzenetére


sz4blya
csendes tag

vajon? :DDD

de megígértem, hogy mostantól semmi aktuálpolitika/rasszizmus, mert a banhammer újra lesújt
be is kéne tartani :))
egyébként november óta nem vagyok, jó lesz visszaszokni a aktív-függésre
csak ez az újonc státusz fura, hiába no, a külsőségek embere vagyok :U

És kösz Mindenkinek :)

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#6) gamek!ller válasza sz4blya (#5) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Yee! Csuma.. :D

(#7) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Sziiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):)
Húúúú, hogy én mennyit gondoltam Rád, mióta elmentél...:( Rengeteget!

Jó, hogy újra itt vagy! :R :B

(#8) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Csumika! :R

(#9) talmida válasza művésznő4 (#7) üzenetére


talmida
Közösségépítő

+1 :)) most nincs időm többet írni

IN GOD WE TRUST!

(#10) sz4blya válasza művésznő4 (#7) üzenetére


sz4blya
csendes tag

meghatóak vagytok :O Te is, Talmida is, és a többiek is :) Szeretek itt lenni :K

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#11) gamek!ller válasza sz4blya (#10) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Azért el ne sírd már magad! :(

(#12) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Hi!
Üdv újra itt!:)
Új gép? Pár kép, teszt, akármi jöhetne róla így kezdésnek!:)

when the sun shines, we'll shine together

(#13) danih


danih
addikt

mit csináltál, lecigányoztad orbánt? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) művésznő4 válasza gamek!ller (#11) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Nem fogom! :P

De tényleg sokat gondoltam rá és még a kapcsolatot sem tudtam vele felvenni sehogy sem. :( A közösségi oldalakon sincs fent. Igaz, hogy még régebben rávettem, hogy regisztráljon iwiwre, de azóta sem lépett be...:DDD

(#15) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Csaóó! Nagyon örülök, hogy újra itt vagy! :K

(#16) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Te mit ittál?:D

(#17) dízelracer válasza sz4blya (#5) üzenetére


dízelracer
senior tag

Te is cigányoztál? Üdv a klubban. :DDD

#13: LOL :))

[ Szerkesztve ]

(#18) adyz. válasza gamek!ller (#11) üzenetére


adyz.
aktív tag

Te egyszer sem hatódtál meg a visszatéréseid alkalmával? :D

szablya, welcome back ;)

dízelracer: FAIL. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

[Re:] Szablya :)

mp

[ Szerkesztve ]

(#20) CséZé válasza dízelracer (#17) üzenetére


CséZé
őstag

lehet csinálok is egy ilyen blogot. :DDD

(#21) sz4blya válasza művésznő4 (#14) üzenetére


sz4blya
csendes tag

Sajnálom, hogy elhanyagoltalak, nagyon nem volt illő dolog :((
Az email címem viszont ott volt a régi adatlapomnál, illetve a yahoo-s címem is megvan :)
Nem kell ide fészbúk :P Jó újra látni

mexicanraven: igen ám, pár hete van meg a kicsike, de nagyon pöpec, megy mint az atom ;] Egyedül az 1366*768-as monitor meg a 9600 GT határolják be eléggé a képességeit, de hát mondjuk, hogy ez a kártya ekkora felbontáson a legtöbb játékra elég.
Már meg is lett rángatva egy délután, elég szépen megy a proci, de 4 Ghz-en és 60'C-on már nem stabil, még próbálkozok majd, de úgy néz ki a lég meg a fél kilós Katana ennyire elég. 3,6-on teljesen stabil, a prime-ot is jól bírja (4. mag nagy ritkán azért már hibázik tesztben, ahogy nézem, 3,2-n még az is jól számol).

A VGA-val viszont valami nem stimmel, alapból a referenciakártya órajelein üzemelt, és képtelen elérni a rendes XFX AD Edition órajeleket (!). (a ref 650/1625/800, az XFX oc-s 740/1850/1000, és ez meg a kettő között fél úton, 700/1750/900 -at tud stabilan, feljebb már a GPU és memória is hibázik, bár lehet a shader még egy kicsit bírná). Bár az igaz, hogy kemény 24e forintért volt véve egy pesti boltban, valamikor 2008 Karácsonya előtt, szóval így utólag gyanúsan olcsó volt (és asszem a 6 pin-es átalakító is hiányzott a dobozból :F ).
idle-ben 54'C-ot, terhelve meg max 70-et megy, lehet, hogy már egy kicsit poros, belül... a ventit jó lenne jobban pörgetni, és tartani terhelve 60'C körül, de nincs külön 2D/3D szabályzás, 60% fölött meg már nagyon hangos.

Helló mindenki :R

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#22) mexicanraven válasza sz4blya (#21) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Nah, jó olvasni ilyen sorokat!
Az alaplap is nagyon jó, nagy kedvencem lett ez a márka!
Az az igazság, hogy a 3,6Ghz is jó nagyon, ezek a procik ennyit mennek, a 4Ghz sem túl gyakori! (tudtommal)
Teszteld 3,2-őn és ha ott stabil a 4 mag akkor hagyd úgy! (mellesleg úgy tudom, hogy tán ha a negyedik mag hibázik is akkor ASRocknál meg lehet csinálni, hogy 3 mag legyen akkor aktív)
A VGA pedig érdekes, de ha megnézed az árát megkereste, majd' 3 éves és még használható!:)

when the sun shines, we'll shine together

(#23) gamek!ller válasza adyz. (#18) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem.. :D

(#24) Gergő_


Gergő_
őstag

halihó! ;)

(#25) sz4blya válasza mexicanraven (#22) üzenetére


sz4blya
csendes tag

Inkább hagyom azt is, hadd tegye csendben a dolgát. egy X3 már nem olyan gizda, ugye :DDD

A BIOS meg már jó ismerős, a hétvégén megvolt az első CMOS reset is :DDD

Amúgy tényleg használok programokat játszom játékokkal, amik igenis keményen kihasználják a 4 szálat, főleg a GTA4-ben és az Új Kedvenc Játékomban, az ArmA 2-ben (valami fantasztikus az a gém) érezhető a gyorsulás (armában kb +30%-os FPS növekedés a 2 maghoz képest, így meg már VGA limites, erdőben csak 15-öt tud (high beállítások), szabad térben/városban meg nagyjából 22 az átlag. Nem egy movie, de egy ilyen játékban azt hiszem, ez így elmegy (amúgy is volt már időm hozzászokni :DDD ).

Ha a nyáron sikerülne elég pénzt összeszedni, akkor vennék egy 560-ast meg egy 22"-es HD monitort, de ez valószínűtlen, főleg, hogy egy jó okostelefonnak (Blade kellene, de itt nem lehet kapni, és flash is jó lenne), és/vagy egy Kindle WiFi 3G-nek (nagyon kell már) elsőbbsége van.
Szülők meg így is fizetni fogják (remélem) a sofőrsulit és a táborokat, ami így sem kicsi pénz, szóval ha fejlesztés lesz, az saját pénzből, de kicsi rá az esély, esetleg csak egy év múlva, ballagás után (/notebook).

Nagyon jó lenne, ha kapnék a nyárra munkát valamelyik számtek boltban/szervízben, napi 8 óra nem akadály, 40e huf (szerintetek sok?) havi fizetésért és 2 hét szabadságért (egy darab cserkésztábor és EMI tábor a minimum) azt se bánnám, ha egész nap windowsokat kellene telepítenem meg vírusokat kergetnem öreg P3-asokon.
Remélem sikerül ilyesmi melót találni Gyergyóban, ha nem, akkor lehet megyek kb 500 euróért egy hónapra kemény mezőgazdasági munkásnak... a számtek boltos jobb lenne :F

de sokat írok :DDD pedig még készre kell vágjam egy levelezős verseny utolsó fordulóját :))

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#26) Akos96


Akos96
senior tag

Üdv újra itt! :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#27) hNp88


hNp88
aktív tag

üdv újra, jó látni. :) hajnövesztéssel hogy állsz? :D

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#28) Ice!?


Ice!?
őstag

szia.

hnp::DDD

(#29) akom


akom
senior tag

Szia !

Hiányoztál, mint tanyáról a villany.
:R

(#30) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Buenas noches, mi amigo! Üdv ittHUN! ;)

Rip and tear

(#31) sz4blya válasza hNp88 (#27) üzenetére


sz4blya
csendes tag

Szia! Már 18 cm kb.
Tolok majd képet. Valahogy úgy vagyok vele, hogy nekem, és egy pár embernek tetszik, a nagy többségtől meg egész nap azt hallom, hogy "vágasd már le a hajadat" "miért nem vágatod le a hajadat" stb. Nekem tetszik, amúgy sem vagyok egy bratt pitt (de inkább leszek Marco Hietala ;] ), szóval sok mindenen ez az ellenszenv nem változtat.

akos, ájsz, akom, zolaash, The DJ, Csizmás: Sziasztok :DD

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#32) The DJ


The DJ
addikt

Üdv újra itt :) *Integetek*

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#33) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

viszlát :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34) mexicanraven válasza sz4blya (#25) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Háth, mondjuk ezekben igazad van, manapság egyre jobban érezhető a 4 mag szüksége!
Sztem ballagás után ne vegyél notebookot, csalódás lenne, meg minőségben se full, inkább fejleszd a nagyot vagy vegyél egy netbookot és kicsit fejlessz pluszban!
Nekem is a VGA ami kaki, de én is cserélek nyáron 6870-re vagy vmi bika karira, szeretném a Crysisn 2-őt fullon kiveretni!:D
A munka meg hááth, sztem nehéz lenne számtech melót találnod, a mezőgazdasági ami biztosabb!
Szerintem vállald be az 1 hónapot és még kessed is lesz, plusz lesz idő táborozni/pihenni/inni. :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#35) koshmar


koshmar
őstag

Guten Akármit! Tag, asszem!
Vagy most Abend?

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#36) sz4blya válasza mexicanraven (#34) üzenetére


sz4blya
csendes tag

Fogalmam sincs, egyetemre, programozás szakra mennyire kell majd egy kis mobil valami, esetleg egy i3-as/i5-ös proci bele...? A nagy gépet is lehet hordozni kocsival, csak kényelmetlen... Kolozsvár-Ditró 200 km.

A 6870 jó kártya :K Amit nagyon bírok az ATi AMD-ken, az a valós idejű órajel vezérlés. Ilyen a GeForce-okra is elkellne már.

Húsvét után majd körbenézek a városban... van vagy 5 ilyen üzlet a városban, azok közül az egyik különösen szimpatikus.. meglátjuk, mi lesz. szívesebben mennék oda, mint valahova Győr-Sopron környékére egy hónapon át keményen melózni.. Attól sem ijedek meg, csak azért mégis más kategória. De azért a pénzért megéri.

Tibii91: Gute Nacht! Ich mag nicht diese Sprache.

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#37) koshmar válasza sz4blya (#36) üzenetére


koshmar
őstag

De mégis beszéled.
Nem is rosszul, ahogy látom. :)

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#38) sz4blya válasza koshmar (#37) üzenetére


sz4blya
csendes tag

Hát, talán érteni értek valamit, de csak keveset. Világéletemben hurutom volt a némettől, főleg az utóbbi években. Ez is google translate volt (bár ennyit azért magamtól is el tudok mondani, 11 év után!) :B
Angolul akarok megtanulni, eddig éppen csak beszédfokon megy, a GTA IV-et már nagyjából értem. Még van egy évem, akkor le akarom tenni a B2-es ECL (esetleg Cambridge?) nyelvvizsgát. Most éppen Asimovot olvasok angolul, a The Fundation and the Earth-öt, de iszonyat nehéz, minden percben szótárazok :) Utána jöhet a japán és a finn, ha egyszer megcsömörlök ettől az országtól, és a reménytelen emberektől, ezek között lesz a cél.

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#39) Alexios válasza sz4blya (#38) üzenetére


Alexios
veterán

foundation ;] Amúgy meg simán csak Foundation and Earth ;]

[ Szerkesztve ]

(#40) koshmar válasza sz4blya (#38) üzenetére


koshmar
őstag

Én sem szerettem a németet, mert pokoli nehéz, de mivel Rammstein-fan vagyok, ezért mondhatni, kötelező. :D

A finn nekem is bejön, régebben próbálkoztam vele, aztán rájöttem, hogy nehezebb, mint a német.
Rokona a magyar nyelvnek, nem csoda.
De azért egy mondatot megtanultam: En puhu suomea (nem beszélek finnül). :DD

Angollal sose volt bajom, mai napig imádom, érettségi 85% lett.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#41) mexicanraven válasza sz4blya (#36) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Háth, nem tudom. IT-s melót én is szívesebben csinálnék!:)
Nem tudom programozás alatt milyen színvonalat értesz, egy Asus eee vmilyen Linux rendszerrel megtenné sztem!:)
Nekem is bejön az AMD, csak a napokban egy driverhoba iszonyatosan felba*szott!
64bites Win7 alatt az új driverük kifagyasztotta a youtubeot és a böngészőt egyszerre, sőt a youtube videók el sen indultak, zöld kép és halál volt a válasz! :((( (azt hittem hw hiba, de szerencsére egy reinstall és egy régebbi driver segített)

when the sun shines, we'll shine together

(#42) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

szép jó estét! :DDD

(#43) sz4blya válasza koshmar (#40) üzenetére


sz4blya
csendes tag

Nekem elegem lett a németekből, inkább Skandinávia :D Az a vagány, hogy ha pl svédül megtanulsz, akkor elő tudod adni magad norvégül (bokmal), de még nagyjából dánul is. Állítólag dánról-svédre a legnehezebb "fordítani". Hasonló a helyzet a finn és észt nyelvekkel is, megértik egymás beszédét :K

Nekem nagyon szimpatikusak az északiak, Svédország nem annyira, Norvégia és Finnország leginkább. Sajnos, K-Európában mások a viszonyok, és minden csak rosszabb lesz :( Találó vers Ady A Tisza parton című jól ismert költeménye.

Mexicanraven: Sajnos ez még mindig jellemző az ATi/AMD driverekre :DDD Az Asus Eee PC meg elég vékonynak tűnik nekem, persze, ha munkaállomásnak lesz ez a gép, akkor elég, sőt, lehet, hogy egy Androidos okosfon is elég lenne :U

rolkaDb: Adjon Isten! :))

na én azt hiszem, húzok, és megcsinálom a dolgom, mert ez így éjjeli 3-ig is ki fog tartani :DDD Jó éjt, skacok, fiúk-lányok!

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#44) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó tudni, hogy itt vagy. Hiányoztál, és ez nem kamu. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#45) sz4blya válasza Vakegérke (#44) üzenetére


sz4blya
csendes tag

Nekem pedig a te írásaid és a jelenléted hiányoznak nagyon, és ez se kamu :)

Egyébként itt voltam az 5 hónap alatt végig, nem telt el nap a logout és társoldalak végigböngészése nélkül :N

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#46) LadyLorien


LadyLorien
tag

Üdv. újra itt! :C

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#47) vans?


vans?
őstag

wb!

hábm bábm

(#48) moha21


moha21
addikt

Hi!:> ezért voltál akkor eltűnve...

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#49) sz4blya válasza LadyLorien (#46) üzenetére


sz4blya
csendes tag

Szia neked is :R
Ha DJ-vel összevesztek, nyugodtan lakhatsz nálam (csak amíg kibékültök) :))

Vans, Moha: Grat az avatarokhoz :K (moha: mi ez? :DDD )

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#50) Mr.Csizmás válasza sz4blya (#49) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

polipkezű zombi

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [sz4blya:] Re.
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.