Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Thunderzolee

:(((

A héten leállás volt a munkahelyemen, de mivel pótolhatatlan vagyok, behívtak mára (péntekre). Már két-három hete be lettem írva erre a napra, nem is emlékszem rá a túlórás lapot mikor töltöttem ki.
Na, délben megyek a menzára, húzom a kártyát a kapu előtt, "F" betű.. na mondom, mi a.. :((
Péntekenként mindig "A" menüt kérek, az "A" menü valamilyen gulyás leves (csirke, bab, hagyományos, alföldi, stb), plusz tészta vagy bukta, ilyesmi, sz'al egész jó kis kaja. Az "F" viszont valami büfés szendvicsjeggyel ér fel.
Szóval ilyenkor az van, h a ki beírt engem a pénteki napra, az lesz×rta, h én mit fogok enni, valószínűleg pedig mondtam, amikor szóltak róla, h be kéne aznap jönnöm, h "A" menüt kérek majd, de egyszerűbb volt beírnia egy F-et, mint kiderítse, mit is kérek.
Ez mondjuk jellemző, minek keressen meg.. :/
A jóképességű vezetőink igencsak hozzá vannak szokva, h a birkák általában beletörődnek abba, amit a felettesük "oszt" nekik.
Hát én csináltam jó nagy balhét.
Hétfőn fejek fognak hullani, de minimum egykét fegyelmi ki lesz osztva, attól függően, bevállalja-e valaki, h "igen, én írtam be a munkatárs megkérdezése nélkül, az "F" menüt", vagy senki nem fog emlékezni, és kollektív büntetés lesz.
Már k×rvára elegem van ebből a sz×r gyárból az ilyen ×××× emberek miatt. :((

Pedig tudják, h reagálok, ha belegázolnak az igazságérzetembe.. :(((

Később vettem észre, h péntek 13 van. :W

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.