Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ki szeressen, ha még te sem vagy képes rá? Gondolkodj el ezen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) sz4blya válasza Vakegérke (#1) üzenetére


sz4blya
csendes tag

gondolkodtam :P :)

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#3) danih


danih
addikt

Ez paradoxon. Mint a magyar foci.
A játékosok szarnak rá, mert nincs senki a tribünön, a nézők meg nem mennek el, mert szar a foci.
Ki kezdje? :)

(#4) k.


k.
őstag

Szedd magad össze, puncikat sosem fognak szeretni. Ha "lúzer" vagy, akkor ez lesz. Önmagadért akkor fognak szeretni, ha vállani mered önmagad.

(#5) Gergő_


Gergő_
őstag

miért szerettek?

(#6) sz4blya válasza k. (#4) üzenetére


sz4blya
csendes tag

őőőő nem egészen így értettem, de hajrá :))

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#7) psyho85


psyho85
aktív tag

Eddig. És most? ;] ;)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#8) #27483136


#27483136
törölt tag

Csak végtelenül szerény akartál lenni....valld be :)

(#9) Иван válasza #27483136 (#8) üzenetére


Иван
őstag

Sosem volt akkora arc, hogy szerénykedjen :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#10) .bableWes válasza sz4blya (#6) üzenetére


.bableWes
őstag

szarj rá, legyen egy szakadt kocsid ami még éppen bir menni, vigyél haza egy csajt a bulibol és tévedj el vele. 5*

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#11) EczkE válasza .bableWes (#10) üzenetére


EczkE
addikt

Megint magadból indulsz ki.

Asszem mindenféleképpen!

(#12) Psychonaut válasza EczkE (#11) üzenetére


Psychonaut
addikt

De ettol fuggetlenul jo otlet.

(#13) sz4blya


sz4blya
csendes tag

#8,#9,#11:
+1

A szakadt verda azoknak való, akik bablevest esznek ;]

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#14) Lenry


Lenry
félisten

mámegint hülyeségeket beszélsz.

ha bárki szeretett már téged az magadért szeretett, méghozzá azért, mert egy férfin két emészthető dolog van: a pénze és önmaga.

ha nem vagy kőgazdag, akkor csak te maradtál

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) k. válasza .bableWes (#10) üzenetére


k.
őstag

Szerintem egy faja kocsival jobban lehet csajozni. Nem a kocsi a lényeg, de ha pl megjelenek egy faja autóval, akkor azt látják, hogy igényes vagyok. Egy szakadt szarra egy igényes lány szerintem nem néz pozitívan-szóval nagyon jófejnek kell lenni:D-.

(#16) Jhonny06 válasza k. (#15) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nyilván jobban lehet csajozni egy több tíz millás kocsival, de diákként.. :F egy régi autónak is megvan a hangulata.

[ Szerkesztve ]

(#17) Lenry válasza k. (#15) üzenetére


Lenry
félisten

ha megjelensz egy faja autóval, azt látják, hogy van pénzed egy faja autóra. több filozófiát ebbe kár beleképzelni, mert nincs benne.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) k. válasza Jhonny06 (#16) üzenetére


k.
őstag

Nem a régi autóval van bajom. Hanem a ténylegesen szakadt cuccoknak. Egy golf 1nek is pl állat hangulata van, és egy karbantartottat ezerszer jobban megbecsülök mint egy szakadt F astrát....

(#19) Vakegérke válasza k. (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

És akinek egyáltalán nincs autója?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) EczkE válasza k. (#15) üzenetére


EczkE
addikt

Szakadt kocsiba szakadt nő kell. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#21) Vakegérke válasza EczkE (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szóval ha nincs kocsi, akkor marad az emma, emmegholnap? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) EczkE válasza Vakegérke (#21) üzenetére


EczkE
addikt

Embere válogatja. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#23) .bableWes válasza k. (#15) üzenetére


.bableWes
őstag

az biztos. más volt az az idö amikor még az amcsi géppel nyomultam. de ha normális a lány akkor nem azt fogja nézni, hogy milyen a kocsid, söt nem is érdekli.
pl. volt barátnöm nagy pénzesek, apuci polgármester meg vállalkozo de valahogy leszarta, hogy nem olyan kocsival mentem hozzá "udvarolni" mint apucinak a fél éves navara... neki teljesen megfelelt a kis renault és a multkor se huzta a száját, hogy egy 18 éves szakadt peugeotba kellett beülnie. nem a kocsimért szeretet

azért jo ha van kocsid, mert ha kanos vagy akkor pár fokkal könnyebb. :D

nem vagyok egy huu de szép fiu, de a kocsimmal egy "alfa himen" simán tul teszek. pedig csak annyit mondtam egy csajnak -akit akkor aznap ismertem meg -, hogy ha kell hazaviszlek, az "alfahim" meg nagyba nyomult:D

Eczke: hát persze, ki másbol?:DDD

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#24) k. válasza .bableWes (#23) üzenetére


k.
őstag

Meg is cseszné, ha a lánynak komolyan számítana az autó. Max annyira, hogy nézd, van izlése, szép autó, vagy akár ez sem, csak annyi, hogy nézd de kedves, hogy elvisz, és nem kell órákig hazabuszozni.
De hogy ilyen apró szinten számit az ziher.

(#25) Иван válasza Vakegérke (#19) üzenetére


Иван
őstag

Az spórol a benzinen. És a városon belül biciklizhet/gyalogolhat. Nem gáz. A legtöbb ismerősöm buszozik, kettőnek van már kocsija is (gazdag apucik). Mikor mondom, hogy ki lehet sétálni Oladra (Eczke tudja, kb 25-30 perc normál tempójú séta), hülyének néznek. Akkor se mennek ki, ha a busz csak 40 perc múlva jön. Inkább a megállóban ül.

Egy gonddal kevesebbed van. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#26) k. válasza Иван (#25) üzenetére


k.
őstag

"És a városon belül biciklizhet"
Esély nincs rá. No nem azért, mert nem szeretem, de bp-n életveszély. Néha a gyaloglást is annak érzem. Az autó jó, nyáron hűt a klíma, biztonságban ülök egy kalitkában, és szarok a világra :D
(Bár nem olcsó az fix)

(#27) Иван válasza k. (#26) üzenetére


Иван
őstag

Itt Szombathelyen gyalog szinte bárhova kijutsz.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.