Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Szerintem elég korrekt. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#2) albert8


albert8
addikt

Nem rossz
nekem is hasonló van 20cm körüli
úgy mosom ahogy te és nem használok hozzá semmi mást
már össze lehet fogni ;]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3) lsebestyen


lsebestyen
addikt

pont msot jöttem haza a fodrásztól ;] vsznt elvágta a kezét vágás közbe, megbosszulta, és most jó rövidre levágta, h ne menjek sokáig...pedig direkt mondtam neki h nem akarok kopasz lenni.

(#4) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Nekem hátközépig érő hajam van (tehát a téma szakértője vagyok ;] ), hajmosásra olyan praktikám van, hogy 3 naponta azzal a samponnal amit találok otthon ;] . Mondjuk törik is rendesen így 3/4 évente egy ~10 cm-től elbúcsúzom.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#5) ftc


ftc
nagyúr

Ez egy év alatt baro kevés :D

[ Szerkesztve ]

(#6) hNp88 válasza ftc (#5) üzenetére


hNp88
aktív tag

nekem is kb ilyen tempóban nőtt (most valami 50cm nél tartok :) )

szablya: ha zavar, hogy göndörödik-kunkorodik a vége, szerezz be egy jó hajvasalót, és megoldódik a gondod. ;)

#7: teafaolajos sampon rulz :))

[ Szerkesztve ]

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#7) sz4blya válasza ftc (#5) üzenetére


sz4blya
csendes tag

neked milyen gyorsan nő?

van valami spéci növekedésserkentő vagy hajerősítő, amit szedhetnék, de az arc-/egyéb szőrzet nem indul tőle burjánzásnak :U :))

Cthulhu: tudom, láttam klipen :D

hnp88: hajvasolótól idegenkedek (fő a természetesség ;] ), meg nem töri össze még jobban a hajam?

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#8) vans?


vans?
őstag

Ez de kenyelmetlen lehet...

hábm bábm

(#9) Cthulhu Dawn válasza sz4blya (#7) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ott rövid volt, pont maraton előtt vágattam belőle ;] .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#10) Lengyi


Lengyi
aktív tag

Nekem is volt hosszú hajam 20 cm körüli. De soha.. soha többet ! Kényelmetlen, sok vele a gond. Kövezzetek meg de szerintem minden férfinak jobban áll a rövidebb hajforma.

(#11) hNp88 válasza sz4blya (#7) üzenetére


hNp88
aktív tag

én is idegenkedtem tőle, míg egyszer ki nem vasalták nekem... rá pár hónapra szereztem saját berendezést. :D van külön erre való hővédő spray, ha olyat használsz, akkor csak nagyon-nagyon minimálisan töri a hajadat.

Lengyi: kövezlek, rövid hajjal úgy néztem (néznék most is) mint egy rossz homár. :DDD

[ Szerkesztve ]

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#12) Lengyi válasza hNp88 (#11) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Olyat még nem láttam, aki homár volt hosszú haj nélkül, bár az tény, hogy korban valamennyit hoz az illető számlájára :))

(#13) zH.


zH.
senior tag

sokkal jobb a rövidebb

just be

(#14) sz4blya válasza Lengyi (#10) üzenetére


sz4blya
csendes tag

Lehet, hogy nem túl kényelmes, de sokkal jobban bírom így a burámat (mások meg pont nem :P )...

itthon meg hajpántot hordok...
meg a szemem szokott fájni tőle...

hNp88: egyszer biztos kipróbálom :))
zh. : téged ismerünk ;]

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#15) Cthulhu Dawn válasza Lengyi (#12) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Írd be google képkeresőbe, hogy gay, nem sok hosszú hajút ad ki :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#16) Lengyi válasza sz4blya (#14) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Na igen a szememet megviselte az a fajta frizura, hála égnek szemüveget még így is sikerült megúszni. A folyamatos fókuszálás nem tesz jót neki annyi szent :(
A környezetem nekem sem bírta, én szentül hittem, hogy jó vagyok, jó ez, jobb mint valaha, de ha szembetalálkozok egy régi képpel csak a fejem fogom :D

Cthulhu Dawn: szent igaz ;]

[ Szerkesztve ]

(#17) zH. válasza Lengyi (#16) üzenetére


zH.
senior tag

Miért, hogy volt levágva? Nekem oldalt szám körüliig is ér(t), a szemembe viszont nem lógott bele, hanem "balra" :D

[ Szerkesztve ]

just be

(#18) Lengyi válasza zH. (#17) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Srégen balról jobbra. Jobb szélén szintén leért a számig. Nem az az emo style ( még csak az kellett volna :DDD ) de a homlokomról az alja belelógott a szemem felső szférájába.

(#19) Kickass válasza hNp88 (#11) üzenetére


Kickass
őstag

bezzeg a vasalt hosszu haj milyen férfias ;] ;] :DDD

(#20) zH. válasza Lengyi (#18) üzenetére


zH.
senior tag

Balról jobbra? :U Mondjuk attól függ honnan nézzük. :D

[ Szerkesztve ]

just be

(#21) Gergő_


Gergő_
őstag

a hosszú haj átok, kell a fenének, hogy naponta még +10 percet foglalkozzak vele?
levágom magamnak 2 havonta géppel és jó, megnő, göndör, de különösebben nem érdekel.
nem létkérdés
ez a hajpánt meg mivel kenjem, mit csináljak vele, hogy' fésüljem inkább langyosabb-lányosabb.

(#22) Cthulhu Dawn válasza Gergő_ (#21) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Nekem 5+ éve hosszú már a hajam, annyi, hogy reggelente egy hajkefével 2 perc alatt megfésülködöm. Persze az más ha valakinek göndör, meg kezelhetetlen a haja, nem olyan tökéletes, egyenes, mint az enyém ;] . mondjuk amíg lenőtt a vállam alá úgy néztem ki, mint egy narkós hippi

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#23) hNp88 válasza Kickass (#19) üzenetére


hNp88
aktív tag

egyéne válogatja :P

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#24) Иван


Иван
őstag

Tavaly én is elkezdtem növeszteni, aztán amikor belelógott a szemembe levágattam a francba.

Most olyan 5cm körüli lehet, tehát nem az a nagyon rövid. De a szembelógás nagyon idegesít szal :D

ui: meg hát rájöttem, hogy a hosszú haj nem praktikus. Ráadásul az én hajam nem nézne ki jól hosszúan. Ez van :D

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#25) bozont


bozont
veterán

Nem lehet azt kiszámolni, hogy milyen hosszú lesz minél hosszabb annál lassabban nő, legalább is nálam így van. Mondjuk már 54cm-nél járok :D , ezt kb 6-7 év alatt sikerült elérni, úgy hogy évente 2-3 cm-t visszavágatok.
Azt meg hogy ki, mikor és mennyiszer mossa a haját teljesen egyénfüggő. Én 3-4 naponta mosom, utána már eléggé zsírosodik. Hajsampon is egyénfüggő, próbálgatni kell melyik a legjobb, nekem elég érzékeny a fejbőröm és eltartott egy ideig mire megtaláltam azt amelyik nem irritálja. Mivel elég sprőd a hajam, meg régebben töredezett is, én balzsamot is használok így picit lágyabb és már nem töredezik.
Ha göndörödik akkor meg marad a hajvasaló, de ha hajszárítóval szárítod akkor kevésbé göndörödik. Szerencsére nekem eléggé egyenes és egyáltalán nem göndörödik. :C

(#26) albert8 válasza Cthulhu Dawn (#22) üzenetére


albert8
addikt

én nem is fésülöm max heti 1x ;]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#27) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Énenyém. Vasalnám, de a jelenlegi 'baráti köröm' (értsd: oszttársak fiúrésze) homárnak nézne :D
Göndörödik mint állat, heti 2x van mosva általában.

mp

[ Szerkesztve ]

(#28) ftc válasza sz4blya (#7) üzenetére


ftc
nagyúr

kb fél év alatt volt ekkorám kopaszról

(#29) sz4blya válasza bozont (#25) üzenetére


sz4blya
csendes tag

Az, hogy lassan nő, amikor hosszú, amiatt van, hogy letöredezik a vége. Mivel a hajhagymáktól nő, a havi termelt mennyiség nem változik a hosszúság függvényében (ha tévednék, egy biológus majd megmondja a tutit) :)

ftc: eh, irigyellek :Y :C az akkor kétszer gyorsabb, mint az enyém, még kicsit többel is..

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#30) molnarpeter válasza molnarpeter (#27) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Amúgy ez a frufrum :D Juteszembe, hajvasaló sincs itthon :DDD

mp

(#31) Csemike


Csemike
csendes tag

Én meg most vágattam le a hosszú hajamat. :) Érdekes, mert én azt hittem, hogy alig nő a hajam, viszont a fodrász csodálkozott, hogy 1 év alatt hogy megnőtt. Jó le is nyiszált belőle. 8 éves korom óta először van megint frufrum (jó, ez sem olyan igazi csak olyan féloldalas). Hogy mit használj? Sampont. Ha lány lennél kéne még hajhab a dúsításhoz, körkefe a beszárításhoz, lakk a rögzítéshez. Csajoknak kell a frizura, fiúknak nem fontos. :)
Egyébként jobban áll neked a hosszabb haj.

[ Szerkesztve ]

(#32) sz4blya válasza Csemike (#31) üzenetére


sz4blya
csendes tag

Köszönöm :R

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#33) Alexios


Alexios
veterán

Hát nekem évekig volt olyan 40-50cm hajam, vagy még több is, egy hónapja meguntam, fodrász levágta, most van vagy 3-4 cm, és sokkal jobb így, soha többet hosszú haj :DDD

(#34) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Két, bár most már inkább csak három naponta szoktam mosni"

Szerintem elég hetente egyszer, hacsak nem tartózkodsz mocskos, bűzös, füstös helyen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) molnarpeter válasza Vakegérke (#34) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Vagy nem zsírosodik úgy, mint nekem :D De tényleg, ha csak vasárnap mosom meg, péntekre mindenfelé áll, fésülhetetlen, lenyalt, vállalhatatlan :D

mp

[ Szerkesztve ]

(#36) Chaser válasza sz4blya (#32) üzenetére


Chaser
titán

Grat hozzá, én nem tudnám elviselni :N Pár centis hajat is alig tudok:D Sajnos 1-2cm-es hajam nem lehet -illetve lehetne-, mert a fejemen van pár pukli ilyen-olyan balesetekből, érdekesen néznék ki.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37) sz4blya válasza Vakegérke (#34) üzenetére


sz4blya
csendes tag

Annyira zsírosodik, hogy a 3. nap végén már muszáj, mert A negyedik napon már ragad össze, és már az illata is "más" :DDD :)
Bár ahogy veszem észre, minél hosszabb, annál tovább bírja.

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#38) Lenry


Lenry
félisten

hádeÁÁÁ! nem ér!

középsuli második osztálya, tehát kb 7 éve nem volt levágva a hajam, mégse sokkal hosszabb a tiédnél...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#39) molnarpeter válasza sz4blya (#37) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nálam is tovább bírja a hajam mosás nélkül talán, bár mióta hosszabb a hajam, heti 3 órával kevesebbet mozgok intenzíven :D

mp

(#40) sz4blya válasza Lenry (#38) üzenetére


sz4blya
csendes tag

:P :P :DDD

Hát, ha növelni szeretnéd, akkor szerintem menj el "hajorvoshoz", vagy ilyesmihez :F
Mindig letörik a vége, vagy miért nem nő?

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#41) molnarpeter válasza sz4blya (#40) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Olvastam, hogy a Panthenol erős hajnövekedést okoz, hajmosás után kell felkenni egy diónyit a fejre, ha jól emlékszem.

mp

(#42) Lenry válasza sz4blya (#40) üzenetére


Lenry
félisten

törik is meg baromira göndör is, így összeugrik.

fodrásznál még soha nem voltam, de az asszony már kezdi erőltetni, aminek úgyis az lesz a vége, hogy megunom és beadom a derekam :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#43) Ice!?


Ice!?
őstag

szedj revalidot. nem vészes az ára, és tényleg használ. [ kevesebb hajhullás, egészségesebb, 'szebb' haj, stb.. olvass utána. : ) ]
nekem havi 3, 3fél centit simán nőtt vele. [mondjuk anélkül is nőtt vagy 2-t]
most én is növesztek rajta. picit elöl is, de főleg az arcomnál oldalt. : )

amúgy jól áll. mondom ezt úgy, hogy én nem szeretem az ilyen stílusú hajakat. : )

[ Szerkesztve ]

(#44) eastsider


eastsider
nagyúr

én is lassan 1 éve növesztem, vágva nem nagyon volt, csak az a bajom, hogy rohadt sűrű, így sok vele a gond, hajpánt lassan kötelező (frufru kell, bár így pont elveszti a lényegét, de aztmondják ígyis jól áll:D). 3naponta én is mosom... kb fél órás procedúra...nekem is göndörödik a vége. már copfban is tudom hrodani:D (persze nem teszem, csak albiban)
én nem bántam meg, hogy megnövesztettem:)

amúgy nekem a motiváló az a fodrász volt... vagyis utálok fodrászhoz járni... mostanában kezdett el kicsit törni a vége... de már mindenképpen el kell mennem fodrászhoz kicsit visszavágatni..:D
de még ígyis jobb, mint rövid hajjal a 3 hetente fodrászhoz járás...

[ Szerkesztve ]

(#45) sz4blya válasza Ice!? (#43) üzenetére


sz4blya
csendes tag

Ezt a rivalidot akkor ki fogom próbálni :))

eastsider: miért utálod a fodrászt? :D

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#46) tildy


tildy
nagyúr

Esmein kb 1-1.5 éve

Esmein 1 hónapja.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47) Ice!? válasza tildy (#46) üzenetére


Ice!?
őstag

a mostani haja sokkal jobb.

(#48) tildy válasza Ice!? (#47) üzenetére


tildy
nagyúr

:):) Az a lényeg neki tetsszen.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49) sz4blya válasza tildy (#46) üzenetére


sz4blya
csendes tag

Na és az úrnőnek melyik tetszik jobban? :)) szerintem az új Esmein a jobb :K

szerk: megelőztél

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#50) tildy válasza sz4blya (#49) üzenetére


tildy
nagyúr

Mindkettő :) Szerintem jó volt neki a rövid haj is, de ez is jó :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.