Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) Synthwave válasza b. (#24) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Öregedés: ne is mondd.. 30 után legalább kétszer gyorsabban telik az idő. Kinyitom a szemem, hétfő reggel. Pislogok egyet, péntek délután. Most, hogy meg már a 40 közelebb van...várj, mindjárt jövök, csak kifekszem a sínekre. :DDD

Ó, Doomban is van ám advanced movement; Doom Movement Bible. Nagyon skilles cucc, és kegyetlenül lehet benne pörögni (a négy poszttal feljebb linkelt vidi sem sétagalopp :D).

Amúgy az id Tech 1 is mindig a szüvem csücskibe volt (id Tech 1/id Tech 3/Build engine a nagy Szentháromságom – fú, a buildes cuccok is nagyon jellegzetesek, és eszméletlen hangulatuk van), és az ebben épített környezeteknek nagyon nagy feelingje van szerintem. Egy egyszerűbb, örömtelibb kort idéznek, mikor még szabadabban szárnyalt a képzelet.

Arra meg, hogy casual GZDoom alatt mire képes a szétmoddolt motor, az valami nagyon kemény. Most is jön egy új megawad Dragonflyéktól, ami garancia a minőségre; Elementalism Phase One trailer.

Egen, ez moddolt id Tech 1 OpenGL alól (de van Vulkan rendereje is már). Mondjuk én 4:3 / 640 x 400 / 8 bit software renderer / no smooth pixel scaling / no transparency guy vagyok, de az ilyenekért azért én is beröffentem a GZDoomot. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.