Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Kolondrum válasza kurtuzov (#2) üzenetére


Kolondrum
félisten

Xiaomi 10400? Nekem? Közöm sincs hozzá. :)

A panasonicok nem jönnek. Lassan 1 hónapja. Le is mondtam róla. Már úton van németből a Sanyo 2600-as 3.7V-os nem védettek. Mert mára kiderült az a legjobb a bankba.

A TOMO 4.1V-ig tölti a cellákat, esetleg 4.13-ig. Az meg azért nem oké, mert 4.2-ről tudja azt ami rá van írva. Ennek a másik fele a cut-off feszkó. A bank 3V-nál kb lekapcsol, pontosabban vibrál az OLED és hol tölt hol nem a teló. Érdemes rá figyelni a végén. Namármost itt is az van, hogy nem 3V-nál kell érteni a kapacitást. Hanem pl 2.75-nél. Ergo kevés olyan cella van amiből ki lehet venni a maxot külső töltő nélkül. Ez az elmélet, mert tesztelni nem tudom. A trustfire cellák már nincsenek meg. 1650-et tudtak /db a 3000 helyett.
Most használt laptop akkukkal kísérletezek, van itt amit elvben 4.35-re kéne tölteni stb. Majd ha megjöttek az új sanyok akkor kiderül mit tudnak a TOMO-ban és ha nem megy, akkor odaadom havernak aki feltölti nekem 4.2-re. Úgy is megnézem.

A két link ugyan az, röviden tömören, sőt más néven is fut 7 ezer forintos ár magasságában. Ezzel ne foglalkozz. Az OLED kijelző színével se. Ami meg nem micro USB-s az régebbi modell. Több ilyen banknál láttam, hogy régen nem micro USB portos volt.
Attól akitől rendeltem azt küldi amit láttál.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.