Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) ABE válasza FPéter (#99) üzenetére


ABE
őstag

Épp boltba készülök menni, már csak azt kell kitalálnom, melyik vidéki településre terheljem a számlát. Nehéz döntések ezek... :( ;]

(#102) FPéter válasza ABE (#101) üzenetére


FPéter
aktív tag

Szard már le, a vidék az vidék, bökj rá a térképre aztán hadd szóljon:) Nem szabadni megsajnálni őket...ezért vannak, hogy fizessenek. :))

Azt hallottad, hogy ők fizették nekünk a négyes metrót is nemtom hány száz milliárdért? :DDD Micsoda pancserek...:D

(#103) eastsider válasza FPéter (#97) üzenetére


eastsider
nagyúr

ácsi. én nem személyeskedtem. csak úgy mellesleg...

inkább nem mondtam semmit jó?

[ Szerkesztve ]

(#104) biker válasza FPéter (#102) üzenetére


biker
nagyúr

Azt hallottad, hogy ők fizették nekünk a négyes metrót is nemtom hány száz milliárdért? Micsoda pancserek..

szerinted ki a f... fizette ki? 10m magyar ember fizette ki adóból, amit 2m Bp-i és agglomerációs lakó fog pénzért használni.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#105) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Látom azért még megyeget a topic. :R

(#106) kenwood


kenwood
veterán

Nekem konnyebb volt megszokni a tarsashazat,mint a gondolatot,hogy a fizetesem felet kb. 50 evig kene felrerakni,hogy meg tudjak venni egy csaladi hazat Budapesten.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.