Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

A név még mindig durván kötelez úgy látom. :DDD

(#2) Kolondrum válasza aero. (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

ÁÁÁÁ lassan csődbe megy, leáll utána új prédát nézünk. Csak egyik sem tetszik.

(#3) szcsi


szcsi
tag

Lumia 710:
Nem mindig veszi a töltést, időnként nem tölt fel teljesen. Most van másodszor szervízben, ezúttal először a boltban tesztelték (nokia care), rájöttek, hogy tényleg baj van, igaz amit mondtunk.
Kiváncsian várjuk mi lesz, van ismerős aki végigtalpalta a fogyasztóvédelmet hasonló miatt nem rég, tudjuk mik a lépések. Ha a második kör sem sikerül mi is nekiállunk.
Szegény páromat sajnálom csak, eléggé elment a kedve a készüléktől... :(

A sípcsont egy olyan eszköz, amivel éles szélű bútorokat lehet megkeresni a sötét szobában

(#4) Kolondrum válasza szcsi (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

Szó ami szó a cserélt cuccok ára elég szép summa, ha kapna fődarabot is akkor alig maradna benne régi alkatrész. Nem tudom még mit csináljak, lehet hogy megtartjuk és játszunk a nokiával mi lesz a vége, vagy eladom mert megunom a szórakozást.

(#5) David93Pecs


David93Pecs
tag

Nekem is ilyen típusu telefonom van már lassan 1 éve,és még semmi hibája nincsen. Lekopogom...
Bár felül a hdmi ajtó magától elrepedt,és az alján a keretnél egy kisrészen lejött a festék.
Szerencsére nekem eddig ennyi,pedig napi szinten sokat használom.

(#6) szcsi válasza Kolondrum (#4) üzenetére


szcsi
tag

Az eladás sajnos abból rossz, hogy vagy gombokért adod, vagy átvágod a vevőt, de az meg a legkevésbé sem etikus.

A sípcsont egy olyan eszköz, amivel éles szélű bútorokat lehet megkeresni a sötét szobában

(#7) Kolondrum válasza szcsi (#6) üzenetére


Kolondrum
félisten

[link] - Vaterát linkeljek? :U Ezt megbeszéltük! Én adtam már el gar jogot, nem az első lenne. Ha a gombok ára pár 10 ezer akkor vihető lesz. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.