Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Buster17


Buster17
addikt

semmi :) egész jó nap volt a mai :K

(#2) moha21


moha21
addikt

péntek 13 rövden. :-]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#3) Wictor


Wictor
senior tag

Semmi fura nem volt ma. Mondjuk elfogyott a meleg víz, de betudom annak, hogy valami nagyon állat állítgatta a kazánt tegnap... ;]

(#4) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Nem vót' net, igaz ez tegnap 11-től kezdődött, de ma este csinálták meg, és nem én hibáztam!
Egyéb semmi, remélem igy is marad, bár én nem tartok ettől a naptól, a melóhelyi szekrényem is 13-as számú, de a 7 hónap alatt semmi különös nem történt.
Bár egy kedves barátom, 3 éve egy 13-as számú pénteki napon csókolt bele 140-nel egy termetes fába, amit ki is szedett, hála Istennek baja nem lett. (neki)

when the sun shines, we'll shine together

(#5) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Nekem is egy teljesen átlagos nap volt...

Mentalita'

(#6) mrlt


mrlt
tag

Én mára szabadságot vettem ki. :D

Go Pack Go!

(#7) Raucher


Raucher
tag

Ma semmi. Pontosabban semmi újdonság.

Tegnap egy munkatársnő elküldött 4 oldal faxot. Küldhette volna emailban is, de az túl egyszerű. A faxküldéssel nem volt gond, csak a dokumentumot rakta be fordítva a gépbe.
Az üres lapokat átfaxolta, majd kinyomtatta a sikeres küldés logját.
Persze ma már nyolc óra előtt állt a bál ez ügyben.
De ezenkívül ma minden rendben volt.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#8) Lauda


Lauda
félisten

Aludtam delig. Kajaltam, kutyaztam, angoloztam es mar fekszek is. :DDD

(#9) cdexswyaq


cdexswyaq
újonc

Sziasztok, Tudom hogy nem ide illő a kérdés, de tudna nekem segíteni valaki, aki ért a firefox sync-hez, hogyan lehet letörölni a fiókot? mert újra belépni sem tudok, és ha új fiókot hozok létre, akkor azt írja, hogy használatban lévő cím. Szeretném letörölni a fiókot. Segítsetek kérlek! köszönöm!!!

(#10) Brown ügynök válasza cdexswyaq (#9) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

Itt kérdezd meg: [link]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#11) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ugyanolyan volt, mint az összes többi nap. O.O

(#12) gabor85


gabor85
őstag

Logisztikai überkavalkád a cégnél, és valahogy megbolondult családtagok :) :K

De szerencsére semmi komoly.

(#13) Tim82


Tim82
nagyúr

Melóhegyek, de sikerült reggel végre nagyjából behoznom az alváshiányomat és csak kb. 20 perccel maradtam tovább a munkában. A tegnapelőtti két és fél óra pluszhoz képest ez istenes. (Ja igen, túlórát nem fizetnek.)

Este meg összebújás-beszélgetés-nevetés-filmnézés-(18), as it should be. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.