Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ezt a sunyi módszert rendszeresen eljátszák. Én a madaras teszkóban figyeltem fel hogy ez az eset nagyon elszaporodott.
Mikor kérdőre vontam őket hogy ez most mi, az esetek 90%ában az volt a válasz, hogy elfelejtették levenni az akciót jelző papírt és árat.

Ezért sem járok már oda, hanem a "normál" Tescoba. A Váci útiba hál' istennek nem jellemzőek efféle sunnyogások.

All→M8

(#2) DeFranco válasza callmeakos (#1) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A Fogarasin digitális árkijelzők vannak, mégis előfordul ilyen. Pedig ott nincs "véletlenül elfelejtettük". Központból távirányítással írnak ki minden árat automatikusan.

(#3) Kolondrum válasza callmeakos (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ez a szalámi szokott 195 is lenni. Kérdem én ha 359-ért adják el hiba miatt vagy ennyi is van kiírva, mindegy, akkor mennyi a hasznon 100g teszkó szalámin? Ez csak egy termék.

(#4) Wictor


Wictor
senior tag

Szerdán jártam hasonlóképp, csak nem figyeltem oda. Vagyis inkább túl későn kaptam észbe. 299 Ft volt a 700 grammos pulykapárizsi, direkt megnéztem, hogy az-e, az volt. Erre 417 lett, mire a pénztárhoz értem.

[ Szerkesztve ]

(#5) shaft72 válasza Wictor (#4) üzenetére


shaft72
tag

Szépen meg kell jegyezni a dolgok árát (agytornának is kiváló), aztán a pénztárnál leellenőrizni. Nekem a víznél akartak palackonként 87 Ft-ot számolni a kiírt 67 helyett. Nem a pénz, hanem az elv számít.

De amit ti írtok, azok már durva lehúzások.

[ Szerkesztve ]

(#6) Wictor válasza shaft72 (#5) üzenetére


Wictor
senior tag

Természetesen végig számoltam (pénzszűke), csak amikor 900 valahány Ft helyett 1050 körül kértek, akkor néztem először furán. Aztán ahogy jöttem kifelé, akkor néztem meg a blokkot és döbbentem le.

[ Szerkesztve ]

(#7) Ringman válasza shaft72 (#5) üzenetére


Ringman
nagyúr

vagy felírni/lefényképezni (bár az utóbbiért lehet harapnak)

(#8) Picike8


Picike8
aktív tag

Az szép! Én amikor néhanapján elmegyek bevásárolni (anyu intézi), mindig attól parázok, hogy kevesebbet adnak vissza... :B

(#9) Kolondrum


Kolondrum
félisten

(#10) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Érdekes, hogy ha "nem viszi rendesen a gép", akkor miért mindig a drágább árral próbál meg átverni? :U

Nekem sose volt olyan, hogy kevesebb lett volna.

(#11) Ringman


Ringman
nagyúr

egyébként ennél még az szánalmasabb, mikor a mögötted lévő sorbanállók hörögnek, hogy mérnemszarodle, meg mitkekeckedsz - csakpárforint - minektartodfelasort.

(#12) darál0w


darál0w
Jómunkásember

tegnapi teszkó :

vettem 3 foliázott csirkemellett asszony kérésére. 3 teljesen ugyan olyan, ugyan azzal a lejárattal.

hazahoztam, az egyiket szétbontás után vissza kellett vinnem, mert zöldes volt belül....adtak egy másikat és még az árát is visszaadták...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13) maláj válasza Ringman (#11) üzenetére


maláj
őstag

ilyenkor kell szépen megfordulni és megkérdezni illendően, hogy: "miért nem fogod be a pofádat arany szívem ???" :)

hidd el hatásos 1 terápia ;]

(#14) callmeakos válasza Ringman (#11) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én 1x attól kaptam idegbajt, amikor egy nő, valami 60ezer forintot 500forintos kajautalványokkal fizetett ki.

All→M8

(#15) Ringman válasza callmeakos (#14) üzenetére


Ringman
nagyúr

hát az szívás, bár ált. több idő megy el azon, hogy fogalmatlan a pénztáros, vagy idősek kiborítját a pénztárcájuk tartalmát a pultra, hogy már nemlátokkedveském, vedd el a 485 forintot (legnagyobb érme - ötvenes)

(#16) DeFranco válasza Ringman (#11) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mindenrevanegybëlgaszám rovatunk következik

[link]

Mindenrevanegybëlgaszám rovatunkat hallották
:DDD

(#17) Ringman válasza DeFranco (#16) üzenetére


Ringman
nagyúr

:))

a nemtudokvisszaadniötezresből-aprónincs (ez nálam leveri a biztosítékot - oldd meg) kimaradt: )

(#18) gamek!ller válasza callmeakos (#14) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Karácsony előtt 124.000 forintot fizettünk ki utalvánnyal. Akkor minket helyben agyon is lőttél volna? Azért vannak ezek az utalványok, hogy elköltsük őket.. Vagy mit csináljunk velük? Tartsuk a polcon és amikor ránézünk jusson eszünkbe mindig, hogy "jajj istenem 3 napja nem ettem de nem nyúlok hozzá a kajajegyhez mert nehogy feltartsam a siető tömeget?"...

Okcsá.

(#19) lezso6 válasza gamek!ller (#18) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az áfás számla az igazi. Főleg amikor előttünk egy tanár vett 20 deka fornettit az egyetemi abc-ben az egyetem címére. Eltartott egy jó ideig amíg a pénztáros megírta, úgyhogy volt időm gondolkozni, hogy a sport szeletemre kérjek-e, aztán rohanjak-e a tanár úr után, hogy tessék itt van még 20 forint áfa... :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20) baluka26 válasza lezso6 (#19) üzenetére


baluka26
veterán

;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#21) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Velem a spar sajtoskiflivel volt rendszeresen ilyen kalandom. Összevissza volt, hol akciós, hol nem. Néha szóltam érte, hogy nem érte minek rakják ki, ha teljes árat húznak.
Erre általában annyi volt a válasz, hogy visszavegyék-e? Mondtam ,hogy így is gy is megveszem, csak akkor leszedhetnék az olcsóbb cimkét, de sose kaptam visza különbözetet.

(#19) lezso6: Ebből a szempontból a SZÉP kártya is elég pöcsölős. De hát mit csináljak, valahogy csak el kell költeni róla a pénzt... :U Azt ráadásul meg nem is nagyon tudod egyszeri nagy tételben elkölteni, hacsak nem fizetsz mondjuk egy egész családi vacsorát vagy ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#22) Csemike válasza lezso6 (#19) üzenetére


Csemike
csendes tag

Én sem vendégelem meg a munkahelyem, akármilyen kis tételről van szó. :) Najó, azért nem durvulok úgy, mint egyik kollégám, aki 20 Ft értékben is kért áfás számlát. De azért 20 deka fornetti 300-400 Ft. Volt, hogy nekem is vennem kellett ilyesmit (rám bízták a feladatot), mert valami más intézményből jöttek a vezetők látogatóba, és bizony kértem a sajtos pogiról áfás számlát. :)

(#23) ferensz válasza gamek!ller (#18) üzenetére


ferensz
senior tag

Jägträum nélkül nem parti a parti :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.