Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) puttputt


puttputt
őstag

Sok mindennel egyetértek, valahol a sorrenden változtatnék, néhány dolgot teljesen kicseréltem:

-Házból Cooler Master, Lian li....
-Ramból OCZ, Geil, Corsair, esetleg Kingston //használtam Kingmaxot is, nekem semmi gondom nem volt vele. Aki nem tuningot akar, annak tudom ajánlani (DDR400), megbízható volt.)
-Alaplapból Gigabyte, Asus (az újabbak már ebből is rendben vannak..., nem a "szénné-égős" szériára gondolok)
-DVD íróból LG, Pioneer esetleg NEC (Saját tapasztalat alapján teszem előre az LG-t, kettő is van a gépben (CD író+DVD-RW), több éve hibátlanul szolgálnak..., habár a bekötésükkel trükközni kellett kicsit, meg a Biosban a gyorsaság beállításával...)
-Egérből Logitech, A4 tech, Genius
-Hang kártyából Creative
-Tápból Corsair, Chieftec, Enermax, FPS de nekem: Hipro 700W - (ezen fent lehet akadni :DD ) // itt vettem PH-n, fél éves is elmúlt lassan, hibátlan... :K , 100W-ja 960 Ft.- volt. :DDD
-HDD-ből Seagate, WD, esetleg Hitachi
-VGA-ból XFX, BFG, Gainward, Zotac, Gigabyte, Sapphire (utóbbi kettő rendszeres látogató volt nálam, Gbyte jelenleg is... - meg vagyok velük elégedve, de ég és föld a Giga javára...)
-Monitorból Samsung, LG, Dell, HP

Miből mit ne, vagy egyenesen tilos! ;)

-HDD-ből Samsung, "Maxtor".
-Tápból Mercury, Codegen, Lg és sok fantázianevű társát szintén tilos.
-VGA-ból Inno3d+Esetleg 3dfx Diamond Monster (aki még talál ilyet... nálam pillanatok kérdése volt és elfüstölt.///meg úgy kompletten a "Voodoo" széria.)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.