Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alexios


Alexios
veterán

ej, a friss egy teráson:D

(#2) Kolondrum válasza Alexios (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ja. Láthatod h nincs tele. A 320-ason van minden adat. Ami a terrán van az mind másolat a teszt alatt. Hát nálam kéremszépen elbukott a terrás WD.

(#3) Alexios válasza Kolondrum (#2) üzenetére


Alexios
veterán

most miért, látod, 12perc alatt megjavítja önmagát :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) Gergő_ válasza Kolondrum (#2) üzenetére


Gergő_
őstag

földes? :D :P

(#5) Kolondrum válasza Alexios (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ez nagyon jó, de már mutatta jelét problémának, így nálam már nem játszik. Számkivetett. :)) Mindennel így vagyok.
A Noti HDD nagyobb pofonokat kap de az megy, ez meg hűtést is kap erre tessék.

[ Szerkesztve ]

(#6) proof88 válasza Kolondrum (#5) üzenetére


proof88
addikt

nem kell hűteni a winyót
a max hőmérsékletnél többet számít az, hogy 1 vagy másfél óra alatt mennyit változik a hőmérséklete

[ Szerkesztve ]

(#7) Gergő_ válasza Kolondrum (#5) üzenetére


Gergő_
őstag

a hűtés nem biztos, hogy jót tesz egy vinyónak.
úgy tudom 30-40°C között érzik magukat a legjobban
Pár éve a Google végzett egy felmérést, 100000-res mintával.

(#8) Alexios válasza Kolondrum (#5) üzenetére


Alexios
veterán

a hálátlan, nem érdemli meg hogy a gépedben legyen, add nekem :DDD

(#9) proof88 válasza proof88 (#6) üzenetére


proof88
addikt

(#10) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A Hűtés - CM690 II elejében a venti :U Tudjátok gyári és a max 42 volt (vala mért)

adam014! Tiéd egy 20-asért.

[ Szerkesztve ]

(#11) proof88 válasza Kolondrum (#10) üzenetére


proof88
addikt

az más :D aszittem hogy külön hűtőd van hozzá... külön hűtőre gondoltam, az nem kell.. persze más tészta, ha a zajt csillapítod vele, de az most lényegtelen.

(#12) Kolondrum válasza proof88 (#11) üzenetére


Kolondrum
félisten

CM690 összes szériájában megoldott a HDD hűtés max 2 HDD esetén. Ez sem hűtő, éppen hogy van ott valami minimális légáram.

(#13) dzsambo


dzsambo
tag

A sentinel néha olvas érdekes dolgokat, lehet nincs is semmi baja.

(#14) Kolondrum válasza dzsambo (#13) üzenetére


Kolondrum
félisten

Valamilyen okból kifolyólag két szektor írásakor probléma történt. Ezt merevlemez hibán kívül egy rakás dolog okozhatja: túlhúzás, tápellátás, kábel/kontakthiba, hirtelen áramkimaradás vagy fesz. ingadozás, szám.gép kifagyása utáni reset, szabálytalan leállítás, stb.

A HDD ezeket megjelölte, majd a következő íráskor, ami ide irányult ismét felülvizsgálta a szektorok állapotát és mivel akkor nem jelentkezett a korábbi probléma (azaz valóban nem a HDD-t érintő problémáról van szó), akkor szépen levette a "gyenge" státuszt a szektorokról.

A hiba pillanatában éppen töltött a windows. Már a nodot és a többit.

Amúgy baja valóban nincsen, mert megy rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#15) dzsambo válasza Kolondrum (#14) üzenetére


dzsambo
tag

Nálam általában a napokkal vannak problémái, illetve a sata-s vinyómat valamilyen oknál fogva ata-snak látja (sil 3512) és nekem free verzióm van.

[ Szerkesztve ]

(#16) Kolondrum válasza dzsambo (#15) üzenetére


Kolondrum
félisten

Milyen márka? Az legyen a legkevesebb... A program a smartból él, ha az nem jó akkor a program sem olvashat ki belőle helyes adatokat.

(#17) dzsambo válasza Kolondrum (#16) üzenetére


dzsambo
tag

WD WD800AAJS-00PSA0

[ Szerkesztve ]

(#18) G92


G92
csendes tag

nekem is csinál ilyet a 250-ws wd-m. multkor 49%-os kondíció, pár napra rá 55, ami maradt is

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#19) Cucuska2


Cucuska2
őstag

nekem olyat játszott a notimban a 250 wd hogy : 99 - 100 - 97

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#20) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Érdekes, a noti HDD-ben van egy olyan SMART fül, hogy G-sense, nézzen rá aki tud és olvassa el mit jelent.

(#21) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Azt írta a Sentinel, hogy gyenge szektor, nem azt, hogy hibás szektor, a gyenge szektor javítható még, akár formázással is, a hibás szektor javíthatatlan. Valószínűleg áthelyezte a winyó a gyenge szektorokat, ezzel megszüntetve a problémát.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#22) Kolondrum válasza Badman 4ever (#21) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem helyzete át, mert a SMART ezt mutatta. A 2-es érték 0-ra ugrott vissza, és eltűnt a felkiáltójel is a fül mellől.

(#23) Badman 4ever válasza Kolondrum (#22) üzenetére


Badman 4ever
őstag

A "Reallocation Event Count" értéke mennyi?

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#24) Kolondrum válasza Badman 4ever (#23) üzenetére


Kolondrum
félisten

0

"Hobbyból" azért képben vagyok és tuti h nem helyzete át. Felülvizsgálta azokat a szektorokat az újraolvasáskor és levette róluk a gyenge jelzőt. Minden a régi. Teljes-rövid önteszt lefutott az olvasásikkal együtt mind hiba nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#25) Badman 4ever válasza Kolondrum (#24) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Akkor nincs gond. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#26) Karee11


Karee11
tag

Nekem is nem rég volt egy hasonló hibám: KÉP
Nálam azután lett 100%-os, hogy lefuttattam egy lemezellenőrző programot ami a bootolásnál csinálta a dolgát kb 2 órán át... de úgy látszik megérte! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.