Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [SymbianOS:] Logoff

Hozzászólások

(#24) Apollyon válasza Kolondrum (#21) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Igen, a WP7 is jó, én is olvastam a tesztet. De nekem az tényleg nem kéne, akkor már inkább Android. De az se kéne, mert tuti nem használnám ki, ezért is jó a Symbian, egyszerű mint a kő. Legalábbis nekem, mert megszoktam. A S^ 3 valóban nem egy nagy durranás, de hát, ez van.

Igazság szerint én azt érzem, ha az Android így fejlődik és a Nokia meg makacs és nem lép tovább, vagy nem tudja úgy kihozni a dolgokat ahogy eddig (kellett volna) akkor ez erősen bukó. Ma még elvegetálunk a jelenlegi helyzettel de később valóban kevés lesz. Ma inkább használnék egy E7-t mint bármelyik HTC-t, annak ellenére, hogy szinte bármelyik csúcs HTC sokkal jobb, és az biztos hogy még olcsóbb is. Csak az az akksi idő.. :(

Na nem mintha nem tudnám minden nap tölteni, de megszoktam elég gyorsan hogy az E52-t hetente 2x (!) kell.. Pedig van használva azért rendesen.

S^ 4.. Háát lehet az már nem is lesz :( Arra várni meg.. Talán 2-3 év múlva nagyon jó esetben. Hogy a menü milyen azt még így nem tudom nem próbáltam, biztos hozzászoktál már az S60v3-hoz, a v5 már valóban más, de szerintem nem használhatatlan, csak lassú, meg ez az egész érintőkijelző mizéria..

De amúgy a Nokiának elég erős érdeke hogy menjen az a Symbian, mert nem gyenge pénzért vásárolta. Hát, meglátjuk mi lesz. Leírásod alapján én inkább kihagynám az N8-at biztosan, felesleges, inkább E7, de ha ez se akkor jó vonalon mozogsz, a Desire tuti jó választás lesz!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [SymbianOS:] Logoff
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.