Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [SymbianOS:] Logoff

Hozzászólások

(#1) DEJVID


DEJVID
őstag

Nem lep meg :N

(#2) Kolondrum válasza DEJVID (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ne is mond.... Nekem nem pálya! Az E90-el sokkal jobban kijövök! Örültem, hogy visszaköltöztem bele érted? Durva! Újra a kezemben egy tégla és érzem, hogy ez jó és megy és fasza! :Y

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Ideje volt! :K

Asszem mindenféleképpen!

(#4) Thome válasza Kolondrum (#2) üzenetére


Thome
addikt

Hát igen ideje volt... Megtörtént! :C

(#5) kbencee válasza Kolondrum (#2) üzenetére


kbencee
aktív tag

Tökéletesen meg tudom érteni

(#6) sagesz93


sagesz93
addikt

na, most próbálj be egy androidost.

(#7) mexicanraven válasza sagesz93 (#6) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Vagy egy iOS 4.1-et! ;)

when the sun shines, we'll shine together

(#8) sagesz93 válasza mexicanraven (#7) üzenetére


sagesz93
addikt

hát az kicsit többe kerülne, de igen, egyébként az se rossz :)

(#9) Kolondrum válasza sagesz93 (#6) üzenetére


Kolondrum
félisten

Desire HD? Ha van függetlenül és magyar kivitelben nem arany áron akkor szólj!

(#10) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Végre.

(#11) sagesz93 válasza Kolondrum (#9) üzenetére


sagesz93
addikt

tudok adni egy pulse-t 30-ért,
végülis majdnem desire hd :DDD

#12: igen, ezt én is tudom, de a rendszer kiismeréséhez jó egy olcsó teló is(én is ezért vettem a pulse-t, persze most jobbat akarok, mert nagyon jó az android)

[ Szerkesztve ]

(#12) Alexios válasza sagesz93 (#8) üzenetére


Alexios
veterán

Azért azt is hozzá kell tenni, hogy egy olcsóbb androidos teló nem fog ugyanolyan élményt nyújtani, egy használt 3gs pedig nem annyira drága már, és egy jobb androidos is kb olyan árban van:)

(#13) mexicanraven válasza Alexios (#12) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Én is hasonlóan gondolom!

Szerintem próbálj ki egy normál Androidos telót, meg mondjuk egy 3GS-t, így megkapja mindkét oldal (bár lehet csípőből nem szereted a szifont) az esélyt és te is tájékozottabb leszel! :K

when the sun shines, we'll shine together

(#14) P00By


P00By
nagyúr

Várható volt! :K

(#15) Thome válasza mexicanraven (#13) üzenetére


Thome
addikt

Én se szerettem, sőt, utáltam minden almás cuccot, mert drágának és túlárazottnak hittem. No de, meg kell fizetni azt a júzer experienszt, amit ad cserébe. Még ez a kis 2g is. :K

(#16) mexicanraven válasza Thome (#15) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Emlékszem arra az időre amikor röhögtem az ilyen képeken! :D Aztán kipróbáltam a 3GS-t! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#17) Alexios válasza mexicanraven (#16) üzenetére


Alexios
veterán

ezt a képet amúgy nekünk egyetemen az infótanár bepakolta az előadásba is.. :DDD

(#18) Thome válasza mexicanraven (#16) üzenetére


Thome
addikt

Én még mindig röhögök... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19) Apollyon


Apollyon
Korrektor

És a nemsokára megjelenő Nokia E7-tel mi a helyzet? :U E90 után én azt venném... Bár lehet csak én ragaszkodom a Symbianhoz ;P De tény hogy az S60 v5 egy sz...!!!!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#20) EczkE válasza mexicanraven (#16) üzenetére


EczkE
addikt

Hatalmas. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#21) Kolondrum válasza Apollyon (#19) üzenetére


Kolondrum
félisten

Most youtubeoztam és ráakadtam egy olyan vidire ahol egy tag a HTC desire HD-t és a Nokia N8-at matatja. Ott láttam meg egy nekem most a mai nap után szörnyűnek tűnő dolgot: Az N8 és biztosan az E7 is olyan felépítésű mint az N97 mini menürendszerileg. Csak kissé felvarrták a ráncait és így 4 nap N97 minizés után el kell mondanom, hogy ki nem állhatom. Miért vegyek E7-et ha nagyban hasonlít a kezelése az S60v5-höz? Csak ez a baj. Olyan telókat nézegetek amiket soha nem néztem meg, a Nokiák közül az N8 és az E7 ami halványan talán szóba jöhet, de nem érzem, h kell. HTC-t is néztem, Desire HD, Desire Z, egyből a kemény diót ha ideér végre. Báááár már van csak olyan az ára hogy kirázott a hideg. Ma láttam a Win alapú OS-t és az sem gyenge.

Hiba volt az N97 mini-t megalkotni mert én megvettem és rájöttem, hogy egy autóban ülök ami épp a szakadék felé hajt. Most készülök az ugrásra.

Várok egy vonatra ami már rég meg kellett volna, h érkezzen, ha nem jön hamarosan akkor átszállok a buszra és akkor tudod már teljesen mindegy, h jön vagy sem. A vonat a Symbia'4 a busz meg pl droid! Márpedig a symbi4 messze van!

(#22) Samus


Samus
addikt

Én elfogadtam, megszoktam az S60v5-öt, bár nagyon látszik, hogy eredetileg gombokra találták ki a Symbian-t. A 3 kicsit át lett dolgozva, bár én a kezelésben nem sok változást véltem felfedezni a teszt videórésze alapján. Én leginkább a QWERTY-re gerjednék. Nézegettem E72-t is, csak az picit kicsit gombsorban. Úgysem veszem mostanában semmit, maximum álmodozok. Annyi a kiadásom, hogy egy évig ki sem látszok semmiből.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#23) Kolondrum válasza Samus (#22) üzenetére


Kolondrum
félisten

Belátom én is hogy durva amit művelek. 4 nap mini és már selejtezem is, de ami átalakult az visszalakul nem vész el.

(#24) Apollyon válasza Kolondrum (#21) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Igen, a WP7 is jó, én is olvastam a tesztet. De nekem az tényleg nem kéne, akkor már inkább Android. De az se kéne, mert tuti nem használnám ki, ezért is jó a Symbian, egyszerű mint a kő. Legalábbis nekem, mert megszoktam. A S^ 3 valóban nem egy nagy durranás, de hát, ez van.

Igazság szerint én azt érzem, ha az Android így fejlődik és a Nokia meg makacs és nem lép tovább, vagy nem tudja úgy kihozni a dolgokat ahogy eddig (kellett volna) akkor ez erősen bukó. Ma még elvegetálunk a jelenlegi helyzettel de később valóban kevés lesz. Ma inkább használnék egy E7-t mint bármelyik HTC-t, annak ellenére, hogy szinte bármelyik csúcs HTC sokkal jobb, és az biztos hogy még olcsóbb is. Csak az az akksi idő.. :(

Na nem mintha nem tudnám minden nap tölteni, de megszoktam elég gyorsan hogy az E52-t hetente 2x (!) kell.. Pedig van használva azért rendesen.

S^ 4.. Háát lehet az már nem is lesz :( Arra várni meg.. Talán 2-3 év múlva nagyon jó esetben. Hogy a menü milyen azt még így nem tudom nem próbáltam, biztos hozzászoktál már az S60v3-hoz, a v5 már valóban más, de szerintem nem használhatatlan, csak lassú, meg ez az egész érintőkijelző mizéria..

De amúgy a Nokiának elég erős érdeke hogy menjen az a Symbian, mert nem gyenge pénzért vásárolta. Hát, meglátjuk mi lesz. Leírásod alapján én inkább kihagynám az N8-at biztosan, felesleges, inkább E7, de ha ez se akkor jó vonalon mozogsz, a Desire tuti jó választás lesz!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#25) Thome válasza Apollyon (#24) üzenetére


Thome
addikt

Hányszor visszahozta már a Symbian a Nokiának a belefeketett összeget? Elég csak belegondolni, mennyi telefont adtak el. Bőven visszajött nekik, nem is 1x.

(#26) Apollyon válasza Thome (#25) üzenetére


Apollyon
Korrektor

De az még arra az időszakra vonatkozik mielőtt megvették és kizárólagos tulajdonosai lettek volna. Miután megvették azt a pénzt még erősen nem hozta vissza. Továbbá nem vetne rájuk túl jó fényt hogy egy ős és alap platform bedől náluk, de az már részletkérdés.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#27) Thome válasza Apollyon (#26) üzenetére


Thome
addikt

Pontosan azért kellene kukázni, mert ős, és alap. Az elejéről újra kellene írni teljesen. Ami mondjuk folyik is, S^4.

Látható az MS-nél is, teljesen kidobták a kukába az elődöt, és újraírták. Android sem régi. Az iOS sem. És akárhogy foltozgatja a Nokia a Symbiant, nem lesz jobb. Inkább csak röhögök rajtuk, ahogy vergődnek azzal a rendszerrel.

(#28) kpal


kpal
veterán

Csak zsivánnyab az E90. :K

(#29) Alexios válasza Thome (#27) üzenetére


Alexios
veterán

Csakhogy a S^4-et a napokba kukázták, így ennyit az újraírásról..

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [SymbianOS:] Logoff
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.