Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Az egyik iPhone 4-es videóban azt hiszem pont ezek álltak legelöl a sorban.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#2) r-chee


r-chee
őstag

Háát...biztos volt már nekik pár meleg pillantuk a srácoknak... Úgy figuráznak a videóban, mint vmi h*lye p*cs@ak, mar bocsánat :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Nagyon bejön ez a kiscsaj! :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) gabor85


gabor85
őstag

Liberalizmus, én így szeretlek... :DDD

(#5) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Jaajjj...:(
Takarjátok el a szememet!! :DDD

(#6) Gergő_


Gergő_
őstag

nem látok ebben sok rosszat, nyomoroncok...
a videót inkább nem kellett volna linkelni :R
engem most ez szúrt fejbe: [link]

(#7) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Vazzee... mér' nézel ilyeneket? :F :U ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8) Killing válasza Gergő_ (#6) üzenetére


Killing
addikt

:DD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#9) r-chee válasza Gergő_ (#6) üzenetére


r-chee
őstag

"ökölbaszás: fist-fucking" :D :D Miket nem találsz te...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10) .bableWes


.bableWes
őstag

o' máj fákin gád fuck me plz. van egy gta sa-s beütése mikor táncol a 3 buzi a strandon de fu:D

be kéne küldeni napiszarra:D hozzá járul a blog szerzöje?:D

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#11) veector


veector
senior tag

(#12) .bableWes válasza veector (#11) üzenetére


.bableWes
őstag

ezek fogyatékosokxd

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.