Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

[link]

Akkor rakták ki amikor ott voltam, látszanak az emberek is. Megálltam mellettük, kértem olvassák el. Elolvasták, nem látták a hibát. Megmutattam nekik, másnapra cserélték.

[ Szerkesztve ]

(#2) Kolondrum válasza gamek!ller (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Felfoghatatlan mert rengeteg ember kezén megy át.

Más BKV-s baki is volt ilyen táblával, de az csak annak tűnhetett fel aki ott lakik helyileg és tudja mi hova tartozik közigazgatásilag. Az is ki lett javítva, sőt az új megálló nevek is belekerültek.

(#3) 7


7
addikt

A metróútvonalas matricán mi a hiba? Én nem látom.

(#4) Kolondrum válasza 7 (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ápád - Forgách meg van cserélve.

(#5) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Azért durva, mert egy megálló miatt a metrón és villamoson is kicserélik az egész matricát. Ajtónként van egy matrica, és ugye elég sok ajtó van, mindkét oldalon. Ahelyett, hogy átragasztanák inkább az adott megállót.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6) moha21


moha21
addikt

200 milliós végkielégítésért mit is vársz?:D nem baj a mostani 84 milliárdos BKV hiányt is átvállalták az emberek..

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#7) 7 válasza Kolondrum (#4) üzenetére


7
addikt

Akkor azért nem vettem észre, mert a hármas vonalán nem sűrűn mozgolódom (bár ha minden jól megy, fogok hamarosan). Köszönöm. :)

(#8) moha21 válasza 7 (#7) üzenetére


moha21
addikt

Én viszonylag sokat mozgolódom rajta, de én sem vettem észre.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#9) Kolondrum válasza Apollyon (#5) üzenetére


Kolondrum
félisten

láttam olyat amin ez a két megálló volt csak átragasztva.

Mellesleg párom szúrta ki, én csak figyeltem utána, hogy lássam mert amúgy nem hiszem.

(#10) Apollyon


Apollyon
Korrektor

1997 óta metrózom nagyjából mindhárom vonalon. Volt rá alkalom hogy csak át volt ragasztva, de az nem sokszor volt :U
A Combino-n az ultragáz, ott sosem ragasztják át..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#11) banhammer


banhammer
veterán

FAIL.

Először nekem se esett le a dolog.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Mekkora FAIL ;] .
A Gyöngyösinél lakom, és minden nap utazok a metrón, de ez még nekem sem esett le... :DDD .
Holnap suliba menet meg is nézem.... ;]

All→M8

(#13) myteve


myteve
csendes tag

Ja, Flitatorigát is veszélyes hely volt... :DDD

(#14) Kolondrum


Kolondrum
félisten

:DDD Látjátok azt nem is pesten lakó személyek szúrták ki! :P

(#15) 7 válasza myteve (#13) üzenetére


7
addikt

FILAtorigát ;]

(#16) moha21 válasza 7 (#15) üzenetére


moha21
addikt

bázz ez fájt:DD

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#17) myteve válasza Kolondrum (#14) üzenetére


myteve
csendes tag

Látod, itt is hozzászóltam! Látod? Látod? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.