Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Sok mai átlagos gép megirigyelné szerintem! :)
Van a családban egy 4-5 év körüli Canon, akkoriban lehetett 65k körül, de a mostani hasonló kategóriájú (nem árban) fotómasinákat veri.
Vannak sajátosságai, de tuti cucc. Én így gondolkodok a te masinádról is!

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Kolondrum válasza mexicanraven (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Volt egy Samsung Digimax A40-esem, imádtam. Eladtam tesómnak, nekem maradt az E90 mint digit. Szeretem azt a gépet, én tudtam vele bánni. Hát nem elejtette amikor egyszer elájult? :O Ezüst volt, szarra karcolódott és sw hibás lett. Menni megy, de nincs ki a 4 kereke.
Ezt még tanulom, de már vannak fogalmaim a hogyan álljak nekiről. Fúúúú canont ne emlegess. Az váltotta a samsungot, kapásból pixelhibás volt és csak a kavar van vele. Felmentem pestre h megjött az új, erre közlik, hogy itt bizony nincs a gép nem tudja ki írhatta nekem.... Sajnos első vásárlásom volt és nyomot hagyott bennem. Ha ezt tudná a gyártó biztos *** a ****met! :DDD
Remélem amit kedden hoznak (mert én fel nem mászok érte pestre) az jó lesz. A480-ról van szó, de délelőtt módosítottam a rendelést A495-re mert az nem kifutó széria (annyira) mint a 480-as.

(#3) mexicanraven válasza Kolondrum (#2) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Remélem bejön majd neked a mostani Canonod, bár az újak nem olyan jók, mint a régiek. (tapasztalat :( )
Mondjuk nekünk van egy Panasonic is itthon, hááth mai ésszel inkább közepes Canon, mint egy közepes Pana. Már lekopott róla az on/off felirat pedig alig van használva. A képei meg inkább elmennek.
Majd írj róla ha megérkezett! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#4) Kolondrum válasza mexicanraven (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

A canon nem az enyém lesz hanem tesómé, csak én intézem mert feljárok pestre. :R
Az enyém a Hp és ahogy látom maradni is fog sokáig.
Írok a canonról majd röviden, kölcsön kérem. :))

(#5) szbalogh


szbalogh
őstag

Halihó!

Fiam összetörte a család legjobb kameráját...a telefonomat. Így amíg megjön az új leporoltam az Mz67-et :D
Sajnos az akkuajtaja törött, két gyorskötözővel van felkötve. Hol lehetne hozzá másik ajtót venni?

Köszi

Nick: HE_Storm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.