Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Szem.

(#2) buherton


buherton
őstag

Nem lepődök meg és bárcsak ez lenne a legnagyobb hibája ennek a szériának. A rettenet VGA driverre gondolok többek között. Nagyon rossz véleménnyel vagyok erről a szériáról :( . A nagy vállalatokat sem értem, hogy miért hypelják ennyire a HP-t holott vannak jobb minőségű notebookok és nyomtatók is a piacon.

Mindezt mondom úgy, hogy 9470m-en dolgozom éppen és már több mint két éve meg van.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3) Kolondrum válasza buherton (#2) üzenetére


Kolondrum
félisten

HDxxxx biztosan jól működik. Nem gamer sorozat. A 8560p- ben at ATI is stabilan teszi a dolgát.

(#4) buherton válasza Kolondrum (#3) üzenetére


buherton
őstag

A külső monitor + dokkoló páros kezeléssel igen komoly problémák vannak és nem sokat kell játszani, hogy fekete képernyőt kapj :( . A jelenlegi notebookomnál nem tudtam ezt még megnézni, mert van olyan spúr a cég, hogy nem ad dokkolót. Viszont ez előző két gépemnél, ami a cikkben is van, azoknál túlságosan is gyakran előjött - többek között - ez a jelenség.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#5) wetomi válasza buherton (#4) üzenetére


wetomi
aktív tag

Másfél éve 8460p a céges gépem és lekopogom, nem volt még komolyabb bajom a vga driverrel. Integrált intel hd és dokkoló nélkül használok külső monitort is.

Persze nem tökéletes, ha volt gond, akkor a böngésző adta meg magát megjelenítés terén.

Az akksi még mindig 3 órás, igaz az esetek többségében asztalon töltőről megy a nyúzás.

(#6) nemlehet


nemlehet
őstag

Amúgy van valami univerzális program az aksi feszültség mérésére? Vagy ehhez egyedi hardver kell ergó csak adott gépeken tudod megtenni?

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#7) Kolondrum válasza nemlehet (#6) üzenetére


Kolondrum
félisten

Aida64-el monitorozom a feszültséget.

(#8) Kolondrum válasza buherton (#4) üzenetére


Kolondrum
félisten

Display port>Hdmi átalakítón használom filmre meg néha játékra, átmegy a hang is. Soha nem volt vele baj.

(#9) dlaj


dlaj
őstag

Bő egy hete használok egy HP 8540W-t. A gép nagyon jó állapotban van, és a mai napig nincs rá panasz, pont az akkumulátort leszámítva.
Elhoztam az eladótól és bedugtam a tápegységet, az aku nem töltődött. Azt írta,hogy csatlakozva van, de nem töltődik. Nagy ritkán elindult bele a töltés, de ez kb. 20 másodpercig tartott, aztán továbbra sem töltődött. Így nem volt képes 4-5%-nál feljebb menni. Szóltam ez eladónak (fél év jótállást vállalt a gépre, az aksira talán egy hetet mondott), hogy ez van. Ő azt mondta, hogy az aksi a hibás, küldjem vissza, és kicserélteti, majd küldi a másikat. Itt tart most a dolog, kíváncsi vagyok mit küld és mennyit fog bírni.

Az érdekes hogy néztem a HP Battery Check-kel, de nem írta, hogy totál szar az aksi. Megmondom őszintén nem emlékszem mit írt, de nem írt nagy problémát. Lehet, hogy nem is az aksi a hibás?

Mindenesetre akik értenek ehhez a típushoz, azoktól kérdezném, hogy ezek eredeti és megbízható aksik?
Van itt egy 5200-as, és egy 4400-as. A helyzet az, hogy mielőtt visszaküldtem el is felejtettem megnézni, az enyémben milyen volt. :R

(#10) ncc1701


ncc1701
veterán

Eleve li-valami akkut nem illik fullra tölteni, és tökig meríteni, mert kissé fárasztja. Telefont is úgy használom, h 3.95-4V max, és 3.7V alá sosem megyek vele.

(#11) Kolondrum válasza ncc1701 (#10) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mint írtam tisztább vagyok ezekkel, de akkor hagy kérdezzek vissza. Mennyi akkuidőd lesz ezeker betartva? Nem én szolgálom az akkut hanem ő engem, meg aranyközépút és akkor nagy baj nincs.

(#12) gerii válasza Kolondrum (#8) üzenetére


gerii
addikt

Van esetleg bevált olcsó beszerzési forrás ilyen átalakítóra?

dlaj: Én 2 éve rendeltem ebayről eredetinek vélt akkut, HP logóval, Genuine-ként hirdetve. Persze nem olyat küldtek, fele pénz vissza, de azóta is azzal használom, még nem robbant fel. :D
Ezek nem eredetiek, azokon Hp logó van.

[ Szerkesztve ]

(#13) Kolondrum válasza gerii (#12) üzenetére


Kolondrum
félisten

Simán első talált ebayen és ment, de nekem van egy feleslegesen ha érdekel.

Akkut: vetera, jofogas stb. Halottnak hirdetett akkut vettem 670 + posta. 3 órás lett. Lesem mert nem baj ha akku vonalon is jó a gép.

[ Szerkesztve ]

(#14) Chaser


Chaser
titán

igen, én is "szóltam" már rá kereskedőre, ugyan ne aidaval nézze már hpn-ál az akkut mert az fake, mindig az aktuális kapacitást veszi 100%-nak így nem csoda ha minden eladó gépben 100% az akku :)) a battery check viszont reálisan mutatja és ott van a gyártási ideje, ciklusok száma
töltéssel én különösebben nem foglalkozom, sajnos olyan sw-es lehetőség nincs mint tp-nél, hogy tartomány szinten lehessen kezelni, az elektronika csinálja ahogy akarja
viszont elég sokat láttam már és elég jók a hp akkuk, kis gépeknél a 3 cellásak hullósak valamiért

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#15) dlaj válasza gerii (#12) üzenetére


dlaj
őstag

:R

(#16) ncc1701 válasza Kolondrum (#11) üzenetére


ncc1701
veterán

4000-es akku van a telómban, úgyhogy bőven marad elég, ne félj. :) Nálam ez az egyik fő szempont, átlagnál nagyobb legyen az akku.

(#17) Kolondrum válasza ncc1701 (#16) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem is 4000-es van és átlagosan 30%-nél töltöm, de csak mert olyanom van, nincs más oka. Azért tartom, hogy sokat menjen, ha a nagykönyv szerint töltöm alig megy el talán fél napot, nem is tudom.
Megint csak a ki kit "szolgál" kérdése, de inkább úgy mondom, hogy olyan mind1, ha pl noti akkuból lassan már 4 van, a telefon meg nem egy szifon 7-es ára.
Egyedül a ni-Mh rádió (GP340) akkuinkat szoktam lemeríteni ahogy kell, rá nem töltök, legalábbis én, valaki szokott...

[ Szerkesztve ]

(#18) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Én csak véletlen találtam ide, lehet már nem aktív a téma.

2570P-t vettem, jó akkuval, és még az elmúlt napokban is 1-1,5 órákat simán bírt az aksi.
Aztán ma reggelre 601-es hibakóddal helló aksi...

Vicces ez a stratégia a gyártók részéről.. Ahogy eléri a 300-as ciklust, vagy épp amennyi benne van, letilt úgymond...

És kereshetek új aksit

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.