Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Nem taliztam ilyennel. ;] :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#2) David93Pecs


David93Pecs
tag

Lehet h valami csini kis vírus... hagyd a francba :D DELETE

(#3) Armahun


Armahun
addikt

Terjed a Skynet ;]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4) Kolondrum


Kolondrum
félisten

3-ból 3 komolytalan.

(#5) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A rákért kell megadni a számod...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6) Kolondrum válasza Apollyon (#5) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mit adtam? Rühellem a FB-t totálisan ellenzem azért zavar a dolog. Olvass adatlapot és láthatod mit gondolok ezekről.

[ Szerkesztve ]

(#7) David93Pecs válasza Armahun (#3) üzenetére


David93Pecs
tag

Majd jönnek Connor-ék és leölik őket :DDD

(#8) Dany007 válasza Kolondrum (#6) üzenetére


Dany007
veterán

Tuti kamu adathalász vagy vírus vagy ilyesmi. Ennyi.
Én ilyen a huszonhatodik hotmailes címre szoktam kapni. Igen az FB, hanem valami más szarság.
Hogy xy fényképeit nézzem meg ezen meg azon az oldalon. De közben azt se tudom kicsoda...
Amúgy furcsa, de nekem telefonra nem jön ilyen.

(#9) Kolondrum válasza Dany007 (#8) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ez egy SMS, ez aggaszt.

[ Szerkesztve ]

(#10) Samus


Samus
addikt

Adathalász, vagy valami trójai kedvesség. Elég csak a linket megnézni: fb.me....

Az sms külsője ismert?

Egyébként pedig: egy szép kövér delete megoldja a gondod.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#11) Armahun válasza Kolondrum (#9) üzenetére


Armahun
addikt

Valahol pedig megadhattad a számod, nyereményjáték, webshopp , stb

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#12) David93Pecs


David93Pecs
tag

Egyébként ez ment régen msnen is. Gondolom ez is valami vírus ahhoz hasonlóan.
Mondjuk ezek nem tudom mennyire könnyű v nehéz symbian 3ra v androidra megalkotni vlmi károsat.. :)

(#13) Kolondrum válasza Armahun (#11) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az meglehet, üzlet miatt max.

David93Pecs! Megint leírom. Ez egy SMS!

[ Szerkesztve ]

(#14) Воланд válasza Samus (#10) üzenetére


Воланд
titán

fb.me

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15) Kolondrum válasza Samus (#10) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nagyszerű! Ide jutottunk, hogy ez a szar még ide is beveszi magát! Ha kell a szolgáltatónál kopogtatok, de ide se fb sem semmi ilyen nem jöhet.

Az sms külsője ismert?! >> ott olvashatod, FACEBOOK
a telenor is tud így írni, az ipon is így ír, nem szám van hanem szó.

[ Szerkesztve ]

(#16) FRENK1988


FRENK1988
veterán

ilyen nekem is szokott jönni igaz MSNre. Én vmi vírusra gyanakszom

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#17) David93Pecs válasza Kolondrum (#13) üzenetére


David93Pecs
tag

Jóvanna. :)
Nem kell megenni...különben is ott van az alsó sor(utolsó mondat) az mobilra vonatkozik.

Játékot és egyéb progikat sem telepítettél mostanában telóra?

(#18) Kolondrum válasza David93Pecs (#17) üzenetére


Kolondrum
félisten

De pár órája tettem fel a belle FP1-es még ki nem adott de hivatalos időjárás widgetét, de másnál nincs ilyen.

(#19) Dany007 válasza Kolondrum (#9) üzenetére


Dany007
veterán

Ja értem. Az úgy tényleg necces és bunkóság. Valahogy utána kéne érdeklődni hogy mégis ki és milyen jogon használja a telefonszámodat.

Mert okés, lehet, hogy te adtad meg, és esetleg akaratlanul is engedélyeztél valami ilyesmit - elvégre ki a fene olvassa végig a szerződési feltételek (ÁSZF) 10-20 oldalas rizsáját - de még ha engedélyeztél is, gondolom vissza lehet vonni. Ehhez biztos, hogy jogod van. Emiatt viszont kötelesek kiadni a forrást, hogy le tudd mondani.

Szal ez tényleg eléggé gusztustalan dolog. A facebook meg eltűnhetne már a süllyesztőben. Nemigaz, hogy a sok fanboy nem veszi észre, hogy egy óriási reklámbiznisz az egész. Már egyáltalán nem a közösségek illetve közösségek létrehozása a célja. Csupán az, hogy megteremtsen egy teret ahol lehet jópénzért reklámozni és megteremtsen hozzá egy óriási fogyasztói bázist akiknek lehet reklámozni.

(#20) FRENK1988 válasza Dany007 (#19) üzenetére


FRENK1988
veterán

sztem személyes adatot 3. félnek nem lehet kiadni ha akár operátor vagy telefongyártó

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#21) Kolondrum válasza Dany007 (#19) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én ezekre kínosan ügyelek, mindent tiltok ami levél vagy adat felhasználás rólam. Semmi extra nem történt mostanában. Neomobilra regeltem és rendeltem legutóbb micros sim vágót, ennyi.
Na majd holnap felvívom a 1220-at melóba.

[ Szerkesztve ]

(#22) joey04 válasza Kolondrum (#4) üzenetére


joey04
titán

Ne csodálkozz, a probléma nagyságához képest kicsit hisztérikus a kirohanás (már azok számára akik nem a FB-ban látják a sátánt), emiatt eleve derűs állapotba kerül az ember. ráadásul ez a logout, egy szakmai topikban nem ilyen lett volna az első 3 válasz.
Nem a nézetedről szeretnék vitázni, csak gondoltam rávilágítok miért kaptál ilyen kommenteket az elején. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) Kolondrum válasza joey04 (#22) üzenetére


Kolondrum
félisten

szokták mondani h nem értem a viccet, tévedés,nem akarom érteni! Ebből amúgy godok vannak, de nem nekem. :)
mindegy,végére járok,addig nem nyugszom!

(#24) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Azt mondták ilyen infót nem adhatnak ki nekem.

(#25) FRENK1988 válasza Kolondrum (#24) üzenetére


FRENK1988
veterán

Neked nem? :Y

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#26) Dany007 válasza Kolondrum (#24) üzenetére


Dany007
veterán

Mondjuk ez várható volt.
De azért érdekes lépés. Mert v.hol valószínűleg megadtad a számodat. Vagy ki tudja.

Mert ugye két helyzet lehetséges:

1. valahol megengedted a számod használatát
- ezesetben viszont jogodban áll visszavonni ezt az engedélyt, esetleg utólag letiltani stb...

2. valahol megadtad a számodat, és ők ezt a személyes adatot kiadták harmadik fél számára a te engedélyed nélkül.
- ezesetben viszont már törvénysértésről van szó.

Szóval szerintem mindkét esetben kötelesek lennének kiadni ilyen információt. Legalábbis a második esetben biztosan. Az első esetben pedig épp azért, hogy kiderüljön melyik esetről is van szó! :) Elvégre amíg nem tudod melyik cégről van szó, addig azt sem tudhatod, hogy Te adtad meg szándékosan a számodat nekik, vagy hogy épp törvénysértő módon valahonnan megkapták / megszerezték.

(#27) Kolondrum válasza Dany007 (#26) üzenetére


Kolondrum
félisten

Más kb ugyanígy megadhatta,rengeteg üzlet miatt tudják magánszemélyek is,ma már biztosan százas nagyságrendben.
Szerintem is jogom van tudni, nem izgat ha itt be is fejeződött, de ha még jön akkor újra érdeklődök picit máshogy. Felháborító,hogy smsbe is ez megy. Ha tudnám a számot tiltatnám!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.