Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tulipanti


Tulipanti
tag

[link] :W :))

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#2) kmisi99


kmisi99
addikt

Nálunk vidéken nem ilyen szelídek a buszosok. Volt olyan hogy középiskolásokkal teli buszon útközben valaki megnyomta a jelzőt holott közel s távol nincs megálló sofőr megáll és elkezd ordibálni hogy szálljon lefele aki megnyomta.

(#3) Kolondrum válasza kmisi99 (#2) üzenetére


Kolondrum
félisten

Itt is van ilyen nyugi, de ez mint egy illemtanár mindenkivel, kivételes sofőr.

(#4) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Szeptember 1. óta ez megy....

All→M8

(#5) Kolondrum válasza callmeakos (#4) üzenetére


Kolondrum
félisten

A képen feltűnően sok a hely még!

(#6) Csuty94


Csuty94
csendes tag

hát megértelek. én ugyan nem buszozom sokat csak hétvégente de ha tömegnyomor van azt én sem bírom. apropó mit kellet kicserélnetek 11db-t?:DD

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#7) Kolondrum válasza Csuty94 (#6) üzenetére


Kolondrum
félisten

napi max 40 percet buszozok mindennel együtt, túlélem, de azért más úgy hazamenni, hogy csend van és nincs tele a busz.

(#8) Csuty94 válasza Kolondrum (#7) üzenetére


Csuty94
csendes tag

persze az a legjobb mikor egyedül vagyok a buszon..ablakok ki füles be és lazulás amíg haza nem érek:)

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#9) psyho85


psyho85
aktív tag

A sulikezdés óta gyalog járok dolgozni. Ha megcsinálom a bicót, akkor majd azzal, télen is.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#10) Kolondrum válasza psyho85 (#9) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nálunk melóba járnak sokan bájkal, de nekem az sok lenne reggel 5kor.

(#11) psyho85 válasza Kolondrum (#10) üzenetére


psyho85
aktív tag

Hát igen, néha én is alig látok ki a fejemből reggel, de a fél hetes indulás még kezelhető. :) Kávé nélkül persze nagyhalál.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.