Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

7650&6630 4evah!!! :C :R

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Kolondrum válasza mexicanraven (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Most érted, döntsd el melyiket használod! :C Mindkét 7650-es csontra egyformára van beállítva, tehát tök mindegy melyik számomhoz nyúlok a felület egy és ugyanaz! :R

(#3) mexicanraven válasza Kolondrum (#2) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Bátyámnak volt 6630,N90,3650,6600. (ha jól emlékszem csak ennyi ami a symbiant illeti) Nekem volt 6600 meg Classic N-gage. Háth megértem a mániád! :K :C

when the sun shines, we'll shine together

(#4) puttputt


puttputt
őstag

ITT a pirossal jelölt valamiért nagyon ismerősnek tűnik... :U :DDD

Legyen egy kis ON is, hogy ne legyen "sértődés" a vége :P
Jó részletes kis írás.
A 3310-essel (,hogy legyen teljes a kép/ld. előző hsz.-ek) nekem is sok kalandom volt valamikor..., ma már a nagyi telefonja :)) , 2x kellett vinni szervizeltetni, mert szétnyomkodta a bekapcsolót. :C :DDD
Leginkább alkalmazásokat teszteltem rajta (a "hősidőkben"), meg a mobilnetet próbálgattam... tetszett, jó masszív kis dög, nehezen sérült.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5) Kolondrum válasza mexicanraven (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

eddig 4db 7650> 1db 3650> 1db 6600> 1db 9500>1db 6630 :C

(#6) No-kia


No-kia
őstag

én is szeretem a nokiát, most szereztem egy német 6230-at, de a legelső szoft van rajta, formázásnál a memkarit is elbaszta, szval kéne frissítés, de 4-5K-t nekem nem ér Nokiában, foglalkoznak még ezzel a telóval?
nah szóval telóim az aláírásban, ezek azok amiket legalább egy hónapig használtam, volt még rengeteg más telefon is, van ami még meg is van, ez a 6230 most egy jó darabig meglesz az tuti(pénzhiány miatt is meg tetszik is) :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7) puttputt


puttputt
őstag

Ez volt az egyetlen "csúcstelefonom"..., az országba érkezése előtt kaptam meg olcsóbban egy külföldi ismerőstől, de már túladtam rajta... Megérne 1-2 tesztet a "kicsike", nem igazán tudtam kihasználni a "képességeit"...
Volt már Nokia 6210-esem (az első telefonom), 3210, 3310, Siemens M35i, K700i/750/800i..., jelenleg K310i :( , szóval inkább "visszafele"...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#8) mexicanraven válasza Kolondrum (#5) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Egy időben nagyon szerettem volna egy 9210i-t. Sajnos mindig más jött helyette!

when the sun shines, we'll shine together

(#9) joey04


joey04
titán

3650, 6600(2x), n90, n82, 7610 :R
Nagyon jók

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) Kolondrum válasza puttputt (#4) üzenetére


Kolondrum
félisten

Túl jó megfigyelő a kolega! :P

No-kia! Ha pesti vagy, privin küldök egy címet, helyben megcsinálják 3x kevesebbért, fél óra.

mexicanraven! Ismerek valakit akinek még van egy jó állapotú, bár ahogy vesszük, miket nem tud művelni egy pár éves gyerek! Meg se kérdeztem mi lett a vége. :Y

(#11) mexicanraven válasza Kolondrum (#10) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Gondolom... :D

when the sun shines, we'll shine together

(#12) No-kia válasza Kolondrum (#10) üzenetére


No-kia
őstag

egri(környéki) a nokiában a csávó rendes volt, még engedéjük sem volt és megcinált a N73 kijelzőét nettó áron, meg mondta ha bármi gondvan menjek , segít, de már nem magában dolgozik, a másik cávó meg nagyon mogorva , így nem merem neki mondani, meg a 6230i mnek betörtem a kijelzőjét, és 1 nap volt a gariból, mondom ráestem, nem számít , megy garanciába :Y :DD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13) Kolondrum válasza No-kia (#12) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én a boltokat nem csípem. Nem sok olyan dolog van amit itthon ne tudnék cserélni, apró forrasztás is szóba jöhet. Jobban bízom magamban.
A 7650-et SW után úgy kitakarítottam, rendbetettem, hogy 10-et lazán lenne pofám elkérni érte, sőt 12-őt és akkor valóban olyan lesz mint egy új. Mellesleg a 7650-be 3 féle csavar van basszus. A rendes ismert, van ugyan ilyen kis fejjel, a csavarhúzó alig megy bele, és van a normális de hosszú szárral. :W Sokat tanultam arról, hogyan ne szedjük szét! A 6230 ahhoz képest játék! Egy A4-es lapra kipakolom neked a telót fullra. ;]
Neten lehet találni videót arról, hogyan kell szétszedni az adott típust! A 7650-hez 6 és fél perc kell ha tököl az ember.

joey20! 2db 6600? Miért? ;] Ráültél, úszott?

vwpolopg! Én a 6230-as időben elszakadtam mert a sok nyúzás hatására a telók szoftveresen meghaltak, egyszerűen újraindulgattak, és egy Symbiannál napi több restart eléggé leszívja az akkut. Eddig ezt gondoltam, de mióta nem mászkálok egy baromi nagy mágnes körül (hosszú történet), azóta a telók ezen baja megszűnt szinte.

[ Szerkesztve ]

(#14) vwpolopg


vwpolopg
őstag

részemről ez volt a sorrend: 7260-7610-6681-N70-N80-E51-N82-P1i(mai napig bánom és azóta vezeklek bűnömért:DD)-N95-5800XM.... és most egy LG-KG320 ami mindig a tartaléktelefonom volt... sajna egy kis anyagi gond miatt el kellett adnom a nokiámat... majd ha helyrejövök anyagilag egy N95 8GB vagy egy fekete N82 vagy egy E75 lesz a befutó. A mostani új nokiák iszonyatosan rondák sajnos... látható, a symbian vonaltól én sem tudok elszakadni:D

[ Szerkesztve ]

(#15) Tulipanti


Tulipanti
tag

Nagyon klassz cikk lett! :C
És az én kis telefonom, hogy feldobta... :B

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#16) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Jah tényleg. Volt 6680-asom is! :D

when the sun shines, we'll shine together

(#17) joey04 válasza Kolondrum (#13) üzenetére


joey04
titán

Kellett a pénz! :D
Vettem helyette egy 3410et aztán amikor helyrejöttem megint egy 6600-át! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) Zooka


Zooka
tag

Számomra is a "telefon" hosszú ideje Nokia - Symbian. :) Bár volt 3310 és 3200 (most meg egy gyönyörű 8850) a Symbianosok: 3650, 6600, 6260, N Gage QD, 6630(2x), N70(2x), E70, E51 és most az N82 :D
A gyűjteményemben van egy 3650, 3660 és egy 7650. A 7650 szinte karcmentes, gyári(!), a pannonnál volt teszt telefon. Néha én is bekepcsolom, használom 1-2 napot :DD
Privátban megírod mennyiért és hol lehetne rajta szoftvert frissítetni? Nagyon régi van rajta...

A pesszimista a sötétséget látja az alagútban,az optimista a fényt,a realista a mozdony lámpáit, a mozdonyvezető pedig három hülyét a sineken... Remélem míg a föld kerek, mindig lesznek Thinkpad-ek!

(#19) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Hogy mostanára a régi csúcs Nokiák kihaltak, érdemes beszerezni az öreg nagyvasakat olcsóér'! :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.