Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Nekem is.

De a képek még elérhetők, nem?
Csak feltölteni nem lehet, illetve nem tudom menedzselni a már feltöltött képeimet. :/

Írtam már én is erről, hol lehetne érdeklődni mi lesz itt, esetleg teljesen megszűnik, vagy bizonyos összegért havonta át lehetne venni a szervert. :F

Lehet az is segítene, ha le tudnám tölteni az összes feltöltött képemet.
Csak jóformán azt sem tudom mennyi mindenem van feltöltve.

Ha jobban otthon vagy IT körökben, kideríthetnéd, ki volt az üzemeltetője.
Nem tudom mibe kerül egy ilyen képfeltöltő üzemeltetése, de ha nem sok, lehet beszállnék.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Sajnos, pedig az egyik legjobb és leggyorsabb képfeltöltő volt. Kár érte. :(

(#3) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Mondtam is nekik, de csak a lényegi kérdésekre válaszoltak ahogy ezt mindig tették.

(#4) Gergő_ válasza Kolondrum (#3) üzenetére


Gergő_
őstag

flickr
google

facebook

(#5) zolee5016


zolee5016
őstag

Picasa???

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#6) FatalEror válasza Recon666 (#2) üzenetére


FatalEror
addikt

Szerintem a legjobb,ha nem is a leggyorsabb,de amikkel találkoztam azok közül messze a legkönnyebben kezelhető!!

HardCore is my LifeStyle

(#7) Kolondrum válasza zolee5016 (#5) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az nem eszi meg a nagy képeket. Kizárólag ezért nem foglalkozom vele.

(#8) zolee5016 válasza Kolondrum (#7) üzenetére


zolee5016
őstag

Értem...de a jó kezelhetősége miatt gondoltam jó alternativának.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#9) Kolondrum válasza zolee5016 (#8) üzenetére


Kolondrum
félisten

Való igaz de akkor sem jön be. Most éppen alkotok megnézzük mit tud a Flickr.

po1son! Néha lassú, de nem rossz alternatíva!

[ Szerkesztve ]

(#10) po1son


po1son
addikt

imageshack?

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#11) Thunderzolee

Engem nem az érdekel, h helyette mit tudnék használni, hanem mi lett vele, esetleg hogy lehetne ismét működtetni. :F

Helyette PH-n rátértem a PH-s képfeltöltésre, amúgy meg erre:
http://www.dj-beat.hu/phimage/new.php

De itt persze nincs saját album, nem tudom visszakeresni, miket töltöttem fel. :/

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) Kolondrum válasza Thunderzolee (#11) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mondom, nagyon szűkszavúak az adminok, nagyon nagyon. Jeleztem anno feléjük, hogy mennék modinak aki elkülöníti a rendes meg a 18+ -os képeket mivel sokat nézelődtem a noobon. Vissza is írtak, de végül azért nem valósult meg mert nem voltam valahova regelve ahova kellett volna vagy mi. Évekkel ezelőtt volt.
Írj nekik, de szinte biztos, hogy nem lesz semmi belőle.
Nem tudom tudod e volt egy lehetőség támogatni őket én akkor is írtam nekik, neked pübe elküldöm akkor mit reagáltak.

[ Szerkesztve ]

(#13) Victoryus válasza Kolondrum (#12) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

www.uw.hu Lassan 10 éve ott van a honlapom is, igaz 8 éve nem nyúltam hozzá:) Ftp-vel szépen feltöltöm a képeket. Nem annyira kényelmes, de stabil. 100mega hely van.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#14) Иван


Иван
őstag

Tinypic?

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#15) Dany007 válasza po1son (#10) üzenetére


Dany007
veterán

Plusz 1. Én is azt használom.

És akkor most a noob.hu-ról eltűntek a képek amiket már feltöltöttek a júzerek? Jött előtte legalább valami értesítés hogy elfognak veszni a képek?

(#16) Recon666 válasza Dany007 (#15) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nem tűntek el a képek.

(#17) Dany007 válasza Recon666 (#16) üzenetére


Dany007
veterán

Akkor nem értem...
A régi nokia rendszer arról panaszkodott, hogy vége mindennek, mert minden oda van feltolva... De ha megmaradtak a képek akkor mi a gond? Max feltölteni nem tud többet. De a jelenlegi képei nem vesztek el.
Keres egy másik feltöltő oldalt aztán kész.
Én azt hittem elvesztek a képek, az úgy nagyobb érvágás lenne, mint keresni egy új képfeltöltőt.

Amúgy még lehetne ajánlani a box.com-ot, vagy a dropboxot stb... Oda is simán fel lehet rakni képeket és linkelgetni / beilleszteni stb...

(#18) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Részlegesen megoldottam a Flickr-el. Talán még a 2éves extrára is befizetek. Csak az a baj vele ,hogy ez igényes lap és nem olyan amire felszaladsz majd hipp-hopp feltolod az amúgy csúnya képeidet amik a fórumba kellenek józsikának a win xp eszközkezelőjéről. Értitek. Na meg ott vannak infók rólam, úgy értem több mint a semmi. A kephost nem tudom mennyire lesz tartós és sok a reklám + nekem kicsit lassúnak tűnt. A linkek is bonyolultak kizárt, hogy megjegyzed őket. Nekem a noob a telón is gyorsindító volt. Sok érdekes dolgot láttam rajta, még ismit is, rá is írtam, hogy héjj, akkor szembesült vele, hogy valaki feltett oda publikusba.

(#19) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

picasaweb, 2048*2048px-es képig korlátlan tárhely. Galériázható, privát albumok hozhatóak létre. Szerintem a legjobb. Ha ennél nagyobb kép kell, akkor esetleg imageshack.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#20) Neil Watts válasza Speeedfire (#19) üzenetére


Neil Watts
veterán

Jó a Picasa. WP plugin is van hozzá, amivel ki lehet listáztatni a képeket galériába :))

Üdv. core2

(#21) FISH_005


FISH_005
csendes tag

Egy jó alternatíva: http://osztott.com/
Gyors, korlátlan, egyszerű. Pont, ahogy azt állítják. :)

(#22) rankesz válasza FISH_005 (#21) üzenetére


rankesz
veterán

Napi régész...

(#23) Buuster válasza rankesz (#22) üzenetére


Buuster
tag

Most miért mondasz ilyet neki? :DD :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.