Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Erre:inkább eladom a használtpiacon,nem csináljuk ezt, hogy pénz sehol én meg feladom."
Tényleg butuska. :K

Ha azt írta volna, hogy a pénz beérkezése után postázza, bizonyára rábólintasz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Kolondrum válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én megkérdeztem gond e ha feladja hétfőn, de én ma utalom a pénzt, hétfőn ér oda. Gondoltam vágja, hogy az utalás miként zajlik és lehet, hogy csak hétfőn du kap pénzt, de akkor már jó lenne ha a postán lenne mert SOS a dolog (tényleg).
Ha nem hát nem, azt hiszi most betartott vagy sikeresen kivédett egy csalót akkor téved, nagyon. ****a!

Lecsekkoltam ahogy ált szoktam mindenkit, csak pirosa van igaz alig pár.

[ Szerkesztve ]

(#3) Vakegérke válasza Kolondrum (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt hiszem, 4 óra az átfutás, tehát dél körül már postázhatott volna.
Aztán ugye a bizalom kétoldalú. Mi van akkor, ha lenyeli a lóvét? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Samus


Samus
addikt

Én tegnap vettem 8 gigás Samsungot, Euronics-ban. Vicces, mert vagy a kártyaolvasóm lassú (beépített) vagy a kari igencsak nem Class6. 4 mega az írás, nagy fájl, folyamatosan 4-4.4 között...De 2600 pénz volt, ennyit megért.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Kolondrum válasza Samus (#4) üzenetére


Kolondrum
félisten

Saturnba kb 6k volt az! :DDD

Legalább megy!

[ Szerkesztve ]

(#6) JoeYi


JoeYi
őstag

(#7) Kolondrum válasza JoeYi (#6) üzenetére


Kolondrum
félisten

A kamera csak 8-ast kezel max. :)) És ami hétfőn reggelre kell az nem kínából jön.

(#8) Samus válasza Kolondrum (#5) üzenetére


Samus
addikt

Mondom én, hogy ennyit megért...Na, teszteltem is H2testw-vel, írás konstans (ennyi, se több, se kevesebb, betonstabilan beállt ezekre az értékekre) 4.93 Mbyte/s, olvasás konstans 6.9Mbyte/s. Ez az eddigi leglassabb kártyám...7573 megát írt fel 25:34 alatt, és olvasta vissza 18:18 alatt, itt a report:

Warning: Only 7573 of 7576 MByte tested.
Test finished without errors.
You can now delete the test files *.h2w or verify them again.
Writing speed: 4.93 MByte/s
Reading speed: 6.90 MByte/s
H2testw v1.4

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) proof88


proof88
addikt

Nagy kaland lett volna neki belinkelni a piros pontjaidat, mi? :N

(#10) Avicularia válasza JoeYi (#6) üzenetére


Avicularia
veterán

ettől az eladótól se vennék semmit [link]

(#11) Kolondrum válasza proof88 (#9) üzenetére


Kolondrum
félisten

Igen, eljátszotta a lehetőséget. Ha meggondolta volna magát sem érdekelt volna már. Nálam így megy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.