Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Kinyújtott gémes daru + háztető + a te homlokod = megyek és iszom forralt bort.

(#2) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Úgy néz ki, mint ha egy koponya lenne a képen. Ijesztő. :D
Ja, és úgy is néz ki, mint amikor a GTA IV-ben bugosak a textúrák.

Amúgy jó kép. ;]

(#3) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Más szemmel nézitek a képet mint ami! Hol a sisak? Tudjátok hány emelet magasra nyúlt fel az a szar? Alatta mászkáltam. Volt olyan, hogy felettem vitt el x tonna anyagot. Az árnyékot láttam és felnéztem. Meg****na a munkavédelem!

(#4) gamek!ller válasza Kolondrum (#3) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Amikor engem múltkor lebaszott a munkavédelmis, ezt kaptam a fejemhez..:

-ÉSHALEESIKADARURÓLEGYCSAVARÉSBEHATOLAZAGYÁBA?

Durva volt.

(#5) ABE válasza Kolondrum (#3) üzenetére


ABE
őstag

30000... 300000... tonna... az ellen nem véd a sisak. :D

Jut eszembe, lassan aktuális a téma, nemsokára lesz munkavédelem ZH, múltkor nem készültem rá, és elhasaltam rajta. Pedig mindenhová beírtam nyomtatott nagybetűkkel, hogy SISAK, GUMICSIZMA, LÁTHATÓSÁGI MELLÉNY. Mondjuk kaptam rá a 100-ból vagy 10 pontot. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) sagesz93


sagesz93
addikt

húvárjá, ezt a képet nemvágom :D

(#7) Kolondrum válasza ABE (#5) üzenetére


Kolondrum
félisten

Tudom, de az előírás az előírás.

(#8) föccer válasza ABE (#5) üzenetére


föccer
nagyúr

A gumicsizmát cseszted el. VASALT BAKANCS !!! :DDD

OS: ha a daruról a fejedre esik, akkor mindegy :) Egyébként meg tessen hordani az alap cuccokat. Már csak azért is, mert így 1: nem baszogatják az ember, 2: ha belemegy egy szálka az újadba, és nem volt rajtad láthatósági, akkor nem fizet a biztosító, mondván nem tartottad be a munkavédelmi előírásokat :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9) Kolondrum válasza föccer (#8) üzenetére


Kolondrum
félisten

A semmit hogyan hordjam?

(#10) ABE válasza föccer (#8) üzenetére


ABE
őstag

Óóó, pedig azt hittem, hogy az elakadásjelző háromszög hiányzott. ;]

(#11) gamek!ller válasza Kolondrum (#9) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én úgy tudom, hogy a munkavállaló megtagadhatja a munka elvégzését, ha a munkáltató nem bocsájt rendelkezésre megfelelő védőfelszerelést.

(#12) Kolondrum válasza gamek!ller (#11) üzenetére


Kolondrum
félisten

Egy próbát megér, utána sok sok szabadidőm lesz....

Nem lényeges csak érdekesség, hogy mik mennek nálunk. A beltér is olyan ahol minden második lépéssel emeleteket tudnék esni.

(#13) gamek!ller válasza Kolondrum (#12) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ha emiatt kirúg, akkor munkaügyi bíróság..

(#14) föccer válasza gamek!ller (#13) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem emiatt fog kirúgni, és megvan oldva. Egyébként meg 1: kötelessége a munkáltatónak biztosítania a biztonságos munkavégzés feltételeit. 2: elmész obi-ba és veszes sisakot, meg mellényt 2500 huf-ért. Ha igényesebb vagy, akkor munkavédelmi boltban 2x ennyiért, amihez már normális cuccok tartoznak. Egyébként én a minap (hétfőn?) tagadtam meg a tisztelt megrendelőnél az egyik megrendelt feladat elvégzését. A vizsgálandó hely nem igazán volt korrekt módon megközelíthető. Szépen felhívtam telefonon, és elmondtam neki amit tudtam megcsináltam, majd ha lesz autodaru, meg emelőkosár, vagy egyéb, használható megoldás, akkor hívjon, jövök és befejezem a melót. És amikor azzal jött, hogy az ő emberei márpedig be tudnak oda menni, csak annyit válaszoltam, hogy az ő bajuk, megérdemlik, de én köszönöm nem akarok fejest ugrani 3 méter magasról a betonra. Megértette.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.